Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2005 Vilniaus jaunimo GRAND PRIX, Data: 2005-11-19, Vieta: Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g.8 (Pašilaičiai)  
Grupė- U-19 C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Aleksandr Kovaliov 
 Oksana Jaciuk 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Kovaliov, O.Jaciuk      
 16       ->      
   A.Kovaliov, O.Jaciuk    
 9  Tautvydas Liorančas 
 Justina Tvaskaitė 
    21:0    
 L.Litvinas, G.Čekauskaitė      
 8  Lukas Litvinas 
 Gabija Čekauskaitė 
  21:6      
     A.Kovaliov, O.Jaciuk  
 5  Karolis Bartoševičius 
 Viktorija Ivaščenkova 
      21:1  
 K.Bartoševičius, V.Ivaščenkova      
 12  Egidijus Šakalys 
 Laura Šimukauskaitė 
  21:1      
   K.Bartoševičius, V.Ivaščenkova    
 13  Aleksandr Melnik 
 Julija Macevičiūtė 
    21:8    
 A.Narkis, D.Jaciuk      
 4  Augustinas Narkis 
 Diana Jaciuk 
  21:0       1-a vieta
       A.Kovaliov, O.Jaciuk
 3  Edvardas Liubertas 
 Giedrė Grigonė 
        21:2
 E.Liubertas, G.Grigonė      
 14  Tadas Šeženis 
 Veronika Margarita Buslovič 
  21:9      
   J.Masaitis, A.Kosmač    
 11  Rytis Šilinga 
 Anna Semionova 
    21:12    
 J.Masaitis, A.Kosmač      
 6  Julius Masaitis 
 Anna Kosmač 
  21:4      
     A.Plavin, V.Tverskaja  
 7  Vaidotas Česnavičius 
 Rūta Strockytė 
      21:2  
 V.Česnavičius, R.Strockytė      
 10  Georgij Pancyrev 
 Jekaterina Muchina 
  21:9      
   A.Plavin, V.Tverskaja    
 15         21:6    
 A.Plavin, V.Tverskaja      
 2  Alan Plavin 
 Viktorija Tverskaja 
  ->    K.Bartoševičius, V.Ivaščenkova   3-a vieta
       J.Masaitis, A.Kosmač
       J.Masaitis, A.Kosmač   21:18
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Litvinas, G.Čekauskaitė    
     
     A.Narkis, D.Jaciuk   ->   5-a vieta
     
     E.Liubertas, G.Grigonė     
     
     V.Česnavičius, R.Strockytė   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
   T.Liorančas, J.Tvaskaitė   ->    
     
   E.Šakalys, L.Šimukauskaitė       
     
   A.Melnik, J.Macevičiūtė   ->     9-a vieta
     
   T.Šeženis, V.Buslovič       
     
   R.Šilinga, A.Semionova   ->    
     
   G.Pancyrev, J.Muchina       
     
    ->    
         
        11-a vieta
     
        
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
         13-a vieta
     
        
     
        
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 111 112 113 ... 120 121 
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-02-02 12:00 2008-02-03 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2008-01-19 12:00 2008-01-20 18:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2008-01-12 11:00 2008-01-12 21:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
46-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2008-01-05 11:00 2008-01-06 16:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Vaikų badmintono turnyras "Kalėdinė taurė 2007"
2007-12-15 10:00 2007-12-15 18:00
Kelmė
     U-15    VV  
     U-15 B    VV    MV  
2007 m. Lietuvos veteranų čempionatas
2007-12-01 11:00 2007-12-01 19:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
Kauno ruduo
2007-11-17 10:00 2007-11-17 20:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
Lietuvos jaunių U-13 čempionatas
2007-11-03 12:00 2007-11-04 13:00
Sporto kompleksas "Bastlija", Gaurės 27, ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.