Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2006 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2006-01-14, Vieta: „Klaipėdos Naftos“ sporto salė, Burių g., Melnragė, Klaipėda.  
Grupė- U-19, Moterų vienetas, dalyvių- 24, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Gerda Voitechovskaja    Dėl 1-16 vietos        
 G.Voitechovskaja        
 32       ->        
   G.Voitechovskaja      
 17  Ieva Linkutė      11:1  11:0      
 J.Dimšaitė        
 16  Justina Dimšaitė    11:4  11:4        
     G.Voitechovskaja    
 9  Rugilė Gečaitė        11:0  11:2    
 R.Gečaitė        
 24  Ernesta Pakulnytė    11:0  11:1        
   R.Gečaitė      
 25         11:7  11:2      
 G.Grigonė        
 8  Giedrė Grigonė    ->        
       G.Voitechovskaja  
 5  Viktorija Tverskaja          11:6  11:0 [13']  
 V.Tverskaja        
 28       ->        
   D.Kairytė      
 21  Erika Noreikaitė      11:7  11:5      
 D.Kairytė        
 12  Daina Kairytė    11:3  11:0        
     D.Kairytė    
 13  Anna Kosmač        11:3  11:5    
 A.Kosmač        
 20  Emilija Unte    11:4  11:5        
   Ž.Nerodomas      
 29         11:7  11:8      
 Ž.Nerodomas        
 4  Žaidėjas Nerodomas    ->         1-a vieta
         G.Voitechovskaja
 3  Ugnė Vasiliauskaitė            11:7  11:5 [19']
 U.Vasiliauskaitė        
 30       ->        
   U.Vasiliauskaitė      
 19  Emilija Liočaitė      11:1  11:1      
 V.Ivaščenkova        
 14  Viktorija Ivaščenkova    5:11  11:8  11:0        
     U.Vasiliauskaitė    
 11  Indrė Starevičiutė        11:2  11:0    
 I.Starevičiutė        
 22  Jekaterina Muchina    11:3  11:7        
   G.Čekauskaitė      
 27         11:3  11:5      
 G.Čekauskaitė        
 6  Gabija Čekauskaitė    ->        
       O.Jaciuk  
 7  Diana Jaciuk          11:0  11:9 [18']  
 D.Jaciuk        
 26       ->        
   D.Jaciuk      
 23  Deima Navickienė      11:7  11:4      
 D.Navickienė        
 10  Amanda Meirytė    11:8  1:11  13:12        
     O.Jaciuk    
 15  Greta Bertauskaitė        11:0  11:0    
 L.Šidlauskaitė        
 18  Lauryna Šidlauskaitė    13:11  13:12      D.Kairytė   3-a vieta
   O.Jaciuk    U.Vasiliauskaitė
 31         11:0  11:0    U.Vasiliauskaitė   11:4  11:7 [22']
 O.Jaciuk        
 2  Oksana Jaciuk    ->     Dėl 5-8 vietos    
       R.Gečaitė    
       R.Gečaitė  
       Ž.Nerodomas   7:11  11:7  11:5 [29']   5-a vieta
         G.Čekauskaitė
       G.Čekauskaitė     13:11  9:11  11:9 [37']
       G.Čekauskaitė  
       D.Jaciuk   11:7  11:3 [14']  
           
           
         Ž.Nerodomas   7-a vieta
         Ž.Nerodomas
         D.Jaciuk   11:0  11:4 [14']
      Dėl 9-16 vietos      
     J.Dimšaitė      
     G.Grigonė    
     G.Grigonė   11:6  11:2    
       V.Tverskaja  
     V.Tverskaja     11:7  11:10 [21']  
     V.Tverskaja    
     A.Kosmač   11:8  11:1     9-a vieta
         V.Ivaščenkova
     V.Ivaščenkova       9:11  11:2  11:4 [37']
     V.Ivaščenkova    
     I.Starevičiutė   11:3  11:7    
       V.Ivaščenkova  
     D.Navickienė     13:11  13:10 [25']  
     D.Navickienė    
     L.Šidlauskaitė   11:2  11:1    
           
         G.Grigonė   11-a vieta
         D.Navickienė
         D.Navickienė   11:6  11:8 [24']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       J.Dimšaitė    
       A.Kosmač  
       A.Kosmač   6:11  11:3  11:7 [23']   13-a vieta
         I.Starevičiutė
       I.Starevičiutė     11:4  11:0 [14']
       I.Starevičiutė  
       L.Šidlauskaitė   11:1  11:4 [11']  
           
           
         J.Dimšaitė   15-a vieta
         J.Dimšaitė
    Dėl 17-32 vietos      L.Šidlauskaitė   11:2  11:1 [14']
         
   I.Linkutė      
   I.Linkutė   ->      
     I.Linkutė    
   E.Pakulnytė     11:2  11:1    
   E.Pakulnytė      
    ->      
       I.Linkutė  
        11:9  3:11  11:9 [26']  
   E.Noreikaitė      
   E.Noreikaitė   ->      
     E.Unte    
   E.Unte     5:11  11:2  11:4    
   E.Unte      
    ->       17-a vieta
         A.Meirytė
          11:2  11:1 [10']
   E.Liočaitė      
   E.Liočaitė   ->      
     E.Liočaitė    
   J.Muchina     11:1  11:1    
   J.Muchina      
    ->      
       A.Meirytė  
        11:3  11:1 [13']  
   A.Meirytė      
   A.Meirytė   ->      
     A.Meirytė    
   G.Bertauskaitė     11:2  11:3    
   G.Bertauskaitė      
    ->    E.Unte   19-a vieta
         E.Unte
         E.Liočaitė   11:5  13:10 [21']
           
        Dėl 21-24 vietos    
       E.Pakulnytė    
       E.Noreikaitė  
       E.Noreikaitė   11:5  11:2 [13']   21-a vieta
         G.Bertauskaitė
       J.Muchina     6:11  11:4  13:10 [25']
       G.Bertauskaitė  
       G.Bertauskaitė   11:1  12:13  11:5 [23']  
           
           
         E.Pakulnytė   23-a vieta
         J.Muchina
         J.Muchina   11:6  11:7 [15']
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
          
       
      ->     25-a vieta
       
          
       
      ->    
       
          
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
           29-a vieta
       
          
       
          
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 111 112 113 ... 120 121 
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-02-02 12:00 2008-02-03 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2008-01-19 12:00 2008-01-20 18:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2008-01-12 11:00 2008-01-12 21:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
46-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2008-01-05 11:00 2008-01-06 16:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Vaikų badmintono turnyras "Kalėdinė taurė 2007"
2007-12-15 10:00 2007-12-15 18:00
Kelmė
     U-15    VV  
     U-15 B    VV    MV  
2007 m. Lietuvos veteranų čempionatas
2007-12-01 11:00 2007-12-01 19:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
Kauno ruduo
2007-11-17 10:00 2007-11-17 20:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
Lietuvos jaunių U-13 čempionatas
2007-11-03 12:00 2007-11-04 13:00
Sporto kompleksas "Bastlija", Gaurės 27, ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.