Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2006 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2006-01-14, Vieta: „Klaipėdos Naftos“ sporto salė, Burių g., Melnragė, Klaipėda.  
Grupė- U-19, Moterų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Gerda Voitechovskaja 
 Ugnė Vasiliauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 G.Voitechovskaja, U.Vasiliauskaitė      
 16       ->      
   G.Voitechovskaja, U.Vasiliauskaitė    
 9  Daina Kairytė 
 Lauryna Šidlauskaitė 
    15:4  15:4    
 D.Kairytė, L.Šidlauskaitė      
 8  Greta Bertauskaitė 
 Emilija Unte 
  15:6  17:15      
     G.Voitechovskaja, U.Vasiliauskaitė  
 5  Giedrė Grigonė 
 Amanda Meirytė 
      15:2  15:1  
 G.Grigonė, A.Meirytė      
 12  Anna Kosmač 
 Jekaterina Muchina 
  15:7  9:15  15:8      
   G.Grigonė, A.Meirytė    
 13         15:5  17:14    
 J.Dimšaitė, Ž.Nerodomas      
 4  Justina Dimšaitė 
 Žaidėjas Nerodomas 
  ->       1-a vieta
       G.Voitechovskaja, U.Vasiliauskaitė
 3  Gabija Čekauskaitė 
 Indrė Starevičiutė 
        15:9  15:12 [39']
 G.Čekauskaitė, I.Starevičiutė      
 14       ->      
   D.Jaciuk, V.Ivaščenkova    
 11  Ernesta Pakulnytė 
 Ieva Linkutė 
    15:7  15:11    
 D.Jaciuk, V.Ivaščenkova      
 6  Diana Jaciuk 
 Viktorija Ivaščenkova 
  15:1  15:2      
     O.Jaciuk, V.Tverskaja  
 7  Rugilė Gečaitė 
 Deima Navickienė 
      15:1  15:1  
 R.Gečaitė, D.Navickienė      
 10  Emilija Liočaitė 
 Erika Noreikaitė 
  15:0  15:2      
   O.Jaciuk, V.Tverskaja    
 15         15:7  15:10    
 O.Jaciuk, V.Tverskaja      
 2  Oksana Jaciuk 
 Viktorija Tverskaja 
  ->    G.Grigonė, A.Meirytė   3-a vieta
       G.Grigonė, A.Meirytė
       D.Jaciuk, V.Ivaščenkova   15:9  15:8 [34']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Kairytė, L.Šidlauskaitė    
     
     J.Dimšaitė, Ž.Nerodomas   ->   5-a vieta
     
     G.Čekauskaitė, I.Starevičiutė     
     
     R.Gečaitė, D.Navickienė   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
   G.Bertauskaitė, E.Unte   ->    
     
   A.Kosmač, J.Muchina       
     
    ->     9-a vieta
     
        
     
   E.Pakulnytė, I.Linkutė   ->    
     
   E.Liočaitė, E.Noreikaitė       
     
    ->    
         
        11-a vieta
     
        
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
         13-a vieta
     
        
     
        
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 111 112 113 ... 120 121 
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-02-02 12:00 2008-02-03 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2008-01-19 12:00 2008-01-20 18:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2008-01-12 11:00 2008-01-12 21:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
46-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2008-01-05 11:00 2008-01-06 16:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Vaikų badmintono turnyras "Kalėdinė taurė 2007"
2007-12-15 10:00 2007-12-15 18:00
Kelmė
     U-15    VV  
     U-15 B    VV    MV  
2007 m. Lietuvos veteranų čempionatas
2007-12-01 11:00 2007-12-01 19:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
Kauno ruduo
2007-11-17 10:00 2007-11-17 20:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
Lietuvos jaunių U-13 čempionatas
2007-11-03 12:00 2007-11-04 13:00
Sporto kompleksas "Bastlija", Gaurės 27, ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.