Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2006 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2006-01-14, Vieta: „Klaipėdos Naftos“ sporto salė, Burių g., Melnragė, Klaipėda.  
Grupė- U-19, Mišrus dvejetas, dalyvių- 21, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Aurimas Mizgiris 
 Gerda Voitechovskaja 
  Dėl 1-16 vietos        
 A.Mizgiris, G.Voitechovskaja        
 32       ->        
   A.Mizgiris, G.Voitechovskaja      
 17  Daumantas Vitkauskas 
 Emilija Unte 
      B/Ž      
 D.Vitkauskas, E.Unte        
 16  Tautvydas Liorančas 
 Giedrė Grigonė 
  15:11  15:2        
     A.Mizgiris, G.Voitechovskaja    
 9  Povilas Bartušis 
 Žaidėjas Nerodomas 
      15:9  15:7    
 P.Bartušis, Ž.Nerodomas        
 24       ->        
   J.Markūnas, G.Čekauskaitė      
 25         15:7  15:6      
 J.Markūnas, G.Čekauskaitė        
 8  Joris Markūnas 
 Gabija Čekauskaitė 
  ->        
       A.Mizgiris, G.Voitechovskaja  
 5  Dovydas Razas 
 Amanda Meirytė 
        15:3  15:5  
 D.Razas, A.Meirytė        
 28       ->        
   D.Razas, A.Meirytė      
 21  Karolis Borusas 
 Ernesta Pakulnytė 
    15:1  15:0      
 A.Narkis, D.Jaciuk        
 12  Augustinas Narkis 
 Diana Jaciuk 
  15:3  15:3        
     D.Razas, A.Meirytė    
 13  Lukas Litvinas 
 Indrė Starevičiutė 
      15:8  11:15  15:7    
 L.Litvinas, I.Starevičiutė        
 20  Georgij Pancyrev 
 Jekaterina Muchina 
  15:11  15:5        
   G.Miestauskas, U.Vasiliauskaitė      
 29         15:2  15:5      
 G.Miestauskas, U.Vasiliauskaitė        
 4  Giedrius Miestauskas 
 Ugnė Vasiliauskaitė 
  ->         1-a vieta
         R.Stapušaitis, O.Jaciuk
 3  Šarūnas Bilius 
 Rugilė Gečaitė 
          10:15  15:2  15:7 [34']
 Š.Bilius, R.Gečaitė        
 30       ->        
   Š.Bilius, R.Gečaitė      
 19  Vilmantas Pratusevičius 
 Emilija Liočaitė 
    15:6  15:5      
 V.Pratusevičius, E.Liočaitė        
 14  Karolis Bartoševičius 
 Anna Kosmač 
  15:1  15:5        
     Š.Bilius, R.Gečaitė    
 11  Vaidotas Česnavičius 
 Greta Bertauskaitė 
      15:2  15:6    
 V.Česnavičius, G.Bertauskaitė        
 22       ->        
   A.Plavin, V.Tverskaja      
 27         15:5  15:2      
 A.Plavin, V.Tverskaja        
 6  Alan Plavin 
 Viktorija Tverskaja 
  ->        
       R.Stapušaitis, O.Jaciuk  
 7  Aleksandr Kovaliov 
 Viktorija Ivaščenkova 
        15:8  15:6  
 A.Kovaliov, V.Ivaščenkova        
 26       ->        
   A.Kovaliov, V.Ivaščenkova      
 23         17:16  8:15  15:7      
 E.Slušnys, D.Kairytė        
 10  Edgaras Slušnys 
 Daina Kairytė 
  ->        
     R.Stapušaitis, O.Jaciuk    
 15  Saulius Šaltmeris 
 Lauryna Šidlauskaitė 
      15:3  15:11    
 S.Šaltmeris, L.Šidlauskaitė        
 18  Edvardas Liubertas 
 Ieva Linkutė 
  15:9  15:4      D.Razas, A.Meirytė   3-a vieta
   R.Stapušaitis, O.Jaciuk    D.Razas, A.Meirytė
 31         15:3  15:0    Š.Bilius, R.Gečaitė   15:8  12:15  15:6 [28']
 R.Stapušaitis, O.Jaciuk        
 2  Ramūnas Stapušaitis 
 Oksana Jaciuk 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       J.Markūnas, G.Čekauskaitė    
       
       G.Miestauskas, U.Vasiliauskaitė   ->   5-a vieta
       
       A.Plavin, V.Tverskaja     
       
       A.Kovaliov, V.Ivaščenkova   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          
      Dėl 9-16 vietos      
     D.Vitkauskas, E.Unte      
       
     P.Bartušis, Ž.Nerodomas   ->    
       
     A.Narkis, D.Jaciuk       
       
     L.Litvinas, I.Starevičiutė   ->     9-a vieta
       
     V.Pratusevičius, E.Liočaitė       
       
     V.Česnavičius, G.Bertauskaitė   ->    
       
     E.Slušnys, D.Kairytė       
       
     S.Šaltmeris, L.Šidlauskaitė   ->    
           
          11-a vieta
       
          
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
           13-a vieta
       
          
       
          
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       
         
       
   T.Liorančas, G.Grigonė   ->      
       
          
       
    ->      
       
          
       
   K.Borusas, E.Pakulnytė   ->      
       
   G.Pancyrev, J.Muchina         
       
    ->       17-a vieta
       
          
       
   K.Bartoševičius, A.Kosmač   ->      
       
          
       
    ->      
       
          
       
    ->      
       
   E.Liubertas, I.Linkutė         
       
    ->     19-a vieta
       
          
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
           21-a vieta
       
          
       
          
           
           
          23-a vieta
       
          
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
          
       
          
       
           25-a vieta
       
          
       
          
       
          
       
          
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
           29-a vieta
       
          
       
          
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 111 112 113 ... 120 121 
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-02-02 12:00 2008-02-03 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2008-01-19 12:00 2008-01-20 18:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2008-01-12 11:00 2008-01-12 21:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
46-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2008-01-05 11:00 2008-01-06 16:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Vaikų badmintono turnyras "Kalėdinė taurė 2007"
2007-12-15 10:00 2007-12-15 18:00
Kelmė
     U-15    VV  
     U-15 B    VV    MV  
2007 m. Lietuvos veteranų čempionatas
2007-12-01 11:00 2007-12-01 19:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
Kauno ruduo
2007-11-17 10:00 2007-11-17 20:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
Lietuvos jaunių U-13 čempionatas
2007-11-03 12:00 2007-11-04 13:00
Sporto kompleksas "Bastlija", Gaurės 27, ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.