Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2006 m. 44-asis Lietuvos asmeninis čempionatas, Data: 2006-02-04, Vieta: Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. 27a, Tauragė  
Grupė- Suaug, Moterų vienetas, dalyvių- 23, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Akvilė Stapušaitytė    Dėl 1-16 vietos        
 A.Stapušaitytė        
 32       ->        
   A.Stapušaitytė      
 17  Indrė Adomaitytė      11:0  11:0 [13']      
 A.Meirytė        
 16  Amanda Meirytė    11:3  11:6 [23']        
     A.Stapušaitytė    
 9  Gabija Čekauskaitė        11:0  11:0 [8']    
 G.Čekauskaitė        
 24       ->        
   G.Čekauskaitė      
 25         11:5  11:9 [21']      
 V.Tverskaja        
 8  Viktorija Tverskaja    ->        
       A.Stapušaitytė  
 5  Oksana Jaciuk          11:0  11:2 [17']  
 O.Jaciuk        
 28       ->        
   O.Jaciuk      
 21  Ieva Linkutė      11:2  11:3 [9']      
 I.Starevičiutė        
 12  Indrė Starevičiutė    11:3  11:0 [15']        
     O.Jaciuk    
 13  Diana Jaciuk        13:11  11:7 [27']    
 D.Jaciuk        
 20  Erika Noreikaitė    13:10  11:8 [17']        
   G.Voitechovskaja      
 29         11:2  11:0 [8']      
 G.Voitechovskaja        
 4  Gerda Voitechovskaja    ->         1-a vieta
         A.Stapušaitytė
 3  Kristina Dovydaitytė            6:11  11:8  11:6 [51']
 K.Dovydaitytė        
 30       ->        
   K.Dovydaitytė      
 19  Jekaterina Muchina      11:1  11:0 [10']      
 G.Grigonė        
 14  Giedrė Grigonė    11:6  11:2 [14']        
     K.Dovydaitytė    
 11  Viktorija Ivaščenkova        11:4  11:0 [10']    
 J.Dimšaitė        
 22  Justina Dimšaitė    11:5  7:11  13:10 [27']        
   U.Vasiliauskaitė      
 27         11:0  11:3 [13']      
 U.Vasiliauskaitė        
 6  Ugnė Vasiliauskaitė    ->        
       K.Dovydaitytė  
 7  Žaidėjas Nerodomas          11:7  11:4 [17']  
 Ž.Nerodomas        
 26       ->        
   R.Gečaitė      
 23  Laura Šimukauskaitė      7:11  11:6  11:2 [39']      
 R.Gečaitė        
 10  Rugilė Gečaitė    11:2  11:0 [12']        
     R.Šulnienė    
 15  Anna Kosmač        11:4  11:0 [11']    
 E.Liočaitė        
 18  Emilija Liočaitė    11:7  11:8 [21']      O.Jaciuk   3-a vieta
   R.Šulnienė    R.Šulnienė
 31         11:1  11:2 [12']    R.Šulnienė   11:9  11:7 [23']
 R.Šulnienė        
 2  Rasa Šulnienė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       G.Čekauskaitė    
       G.Voitechovskaja  
       G.Voitechovskaja   11:0  11:2 [13']   5-a vieta
         U.Vasiliauskaitė
       U.Vasiliauskaitė     11:8  11:8 [26']
       U.Vasiliauskaitė  
       R.Gečaitė   11:4  11:1 [15']  
           
           
         G.Čekauskaitė   7-a vieta
         R.Gečaitė
         R.Gečaitė   13:10  11:2 [17']
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Meirytė      
     A.Meirytė    
     V.Tverskaja   11:8  11:4 [21']    
       A.Meirytė  
     I.Starevičiutė     11:6  11:4 [16']  
     I.Starevičiutė    
     D.Jaciuk   5:11  11:4  11:7 [24']     9-a vieta
         A.Meirytė
     G.Grigonė       11:13  13:10  11:3 [39']
     G.Grigonė    
     J.Dimšaitė   11:8  4:11  11:8 [39']    
       Ž.Nerodomas  
     Ž.Nerodomas     11:6  4:11  13:11 [37']  
     Ž.Nerodomas    
     E.Liočaitė   4:11  11:4  11:3 [28']    
           
         I.Starevičiutė   11-a vieta
         G.Grigonė
         G.Grigonė   11:9  11:8 [25']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       V.Tverskaja    
       V.Tverskaja  
       D.Jaciuk   11:3  11:6 [15']   13-a vieta
         V.Tverskaja
       J.Dimšaitė     11:4  11:9 [23']
       E.Liočaitė  
       E.Liočaitė   11:6  11:9 [23']  
           
           
         D.Jaciuk   15-a vieta
         D.Jaciuk
    Dėl 17-32 vietos      J.Dimšaitė   11:3  8:11  11:3 [32']
         
   I.Adomaitytė      
   I.Adomaitytė   ->      
     I.Adomaitytė    
      ->    
   .      
    ->      
       I.Linkutė  
          B/Ž  
   I.Linkutė      
   I.Linkutė   ->      
     I.Linkutė    
   E.Noreikaitė     13:10  11:5 [18']    
   E.Noreikaitė      
    ->       17-a vieta
         V.Ivaščenkova
          11:0  11:1 [9']
   J.Muchina      
   J.Muchina   ->      
     V.Ivaščenkova    
   V.Ivaščenkova     11:3  11:0 [11']    
   V.Ivaščenkova      
    ->      
       V.Ivaščenkova  
        11:1  11:1 [13']  
   L.Šimukauskaitė      
   L.Šimukauskaitė   ->      
     A.Kosmač    
   A.Kosmač     11:3  11:8 [16']    
   A.Kosmač      
    ->    I.Adomaitytė   19-a vieta
         A.Kosmač
         A.Kosmač     B/Ž
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       E.Noreikaitė  
       E.Noreikaitė   ->   21-a vieta
         L.Šimukauskaitė
       J.Muchina     11:13  11:7  11:6 [35']
       L.Šimukauskaitė  
       L.Šimukauskaitė   11:7  11:8 [23']  
           
           
          23-a vieta
         J.Muchina
         J.Muchina   ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
          
       
      ->     25-a vieta
       
          
       
      ->    
       
          
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
           29-a vieta
       
          
       
          
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 111 112 113 ... 120 121 
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-02-02 12:00 2008-02-03 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2008-01-19 12:00 2008-01-20 18:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2008-01-12 11:00 2008-01-12 21:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
46-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2008-01-05 11:00 2008-01-06 16:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Vaikų badmintono turnyras "Kalėdinė taurė 2007"
2007-12-15 10:00 2007-12-15 18:00
Kelmė
     U-15    VV  
     U-15 B    VV    MV  
2007 m. Lietuvos veteranų čempionatas
2007-12-01 11:00 2007-12-01 19:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
Kauno ruduo
2007-11-17 10:00 2007-11-17 20:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
Lietuvos jaunių U-13 čempionatas
2007-11-03 12:00 2007-11-04 13:00
Sporto kompleksas "Bastlija", Gaurės 27, ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.