Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds), Data: 2020-09-19, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-19 2020-09-19 2020-09-19 2020-09-19  
 1  Violeta Slušnienė 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė      
 16       ->      
  [11] 10:20   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė    
 9  Modesta Kožkuvienė 
 Asta Mažulienė 
    21:8  21:11 [19']    
[1] 10:00   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė      
 8  Jolanta Molienė 
 Giedrė Ūsienė 
  21:13  21:8 [17']      
    [22] 10:45   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė  
 5  Kristina Freimanaitė 
 Jurita Repšienė 
      21:8  19:21  21:19 [28']  
[2] 10:00   K.Freimanaitė, J.Repšienė      
 12  Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
 Laura Aleknavičiūtė 
  21:19  21:17 [26']      
  [12] 10:20   K.Freimanaitė, J.Repšienė    
 13  Anta Marija Antanavičiūtė 
 Eglė Savilovaitė Rimdžiuvienė 
    21:14  22:20 [26']    
[3] 10:00   A.Antanavičiūtė, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė      
 4  Jolanta Sereckienė 
 Agnė Stankutė 
  19:21  21:17  21:14 [32']       1-a vieta
      [32] 11:10   V.Ivaščenkova, R.Šidlauskienė
 3  Gitana Krūminienė 
 Asta Mastavičiūtė 
        21:8  21:12 [21']
[4] 10:00   G.Krūminienė, A.Mastavičiūtė      
 14  Rasa Lazauskaitė 
 Natalija Poškienė 
  21:7  21:14 [19']      
  [13] 10:20   V.Ivaščenkova, R.Šidlauskienė    
 11  Inga Bankauskienė 
 Milda Gumbrevičiūtė 
    18:21  21:12  21:17 [36']    
[5] 10:00   V.Ivaščenkova, R.Šidlauskienė      
 6  Viktorija Ivaščenkova 
 Rima Šidlauskienė 
  21:15  21:17 [26']      
    [23] 10:45   V.Ivaščenkova, R.Šidlauskienė  
 7  Viltė Navardauskaitė 
 Jūratė Paškevičienė 
      17:21  21:17  21:14 [37']  
[6] 10:00   Ž.Simonaitytė, A.Venslovė      
 10  Živilė Simonaitytė 
 Aurelija Venslovė 
  21:18  18:21  21:18 [39']      
  [14] 10:20   Ž.Simonaitytė, A.Venslovė    
 15  Irma Achalaja 
 Gitana Jasėnienė 
    21:11  21:14 [20']    
[7] 10:00   I.Peleckienė, D.Valantinaitė      
 2  Irena Peleckienė 
 Diana Valantinaitė 
  21:13  21:9 [18']    K.Freimanaitė, J.Repšienė   3-a vieta
      [33] 11:10   Ž.Simonaitytė, A.Venslovė
       Ž.Simonaitytė, A.Venslovė   26:24  21:10 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė    
    [24] 10:45   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė  
     A.Antanavičiūtė, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė   21:12  21:19 [27']   5-a vieta
      [34] 11:10   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė
     G.Krūminienė, A.Mastavičiūtė     21:16  21:15 [26']
    [25] 10:45   G.Krūminienė, A.Mastavičiūtė  
     I.Peleckienė, D.Valantinaitė   21:19  12:21  21:14 [30']  
         
         
       A.Antanavičiūtė, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė   7-a vieta
     
       I.Peleckienė, D.Valantinaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Molienė, G.Ūsienė    
   J.Molienė, G.Ūsienė   ->    
    [26] 10:45   J.Molienė, G.Ūsienė  
   R.Šutaitė-Giedraitienė, L.Aleknavičiūtė     21:18  23:21 [24']  
  [15] 10:20   J.Sereckienė, A.Stankutė    
   J.Sereckienė, A.Stankutė   21:14  21:18 [22']     9-a vieta
      [35] 11:10   J.Molienė, G.Ūsienė
   R.Lazauskaitė, N.Poškienė       21:19  10:21  22:20 [35']
  [16] 10:20   I.Bankauskienė, M.Gumbrevičiūtė    
   I.Bankauskienė, M.Gumbrevičiūtė   21:14  21:9 [19']    
    [27] 10:45   I.Bankauskienė, M.Gumbrevičiūtė  
   V.Navardauskaitė, J.Paškevičienė     21:18  12:21  21:6 [34']  
  [17] 10:20   V.Navardauskaitė, J.Paškevičienė    
   I.Achalaja, G.Jasėnienė   21:7  21:7 [16']    
         
       J.Sereckienė, A.Stankutė   11-a vieta
     
       V.Navardauskaitė, J.Paškevičienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
     R.Šutaitė-Giedraitienė, L.Aleknavičiūtė   ->   13-a vieta
     
     R.Lazauskaitė, N.Poškienė     ->
     
     I.Achalaja, G.Jasėnienė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 112 113 114 115 
2005 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2005-03-19 11:00 2005-03-20 14:00
Gaurės 27a, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2005 m. Lietuvos studentų čempionatas
2005-03-05 10:00 2005-03-05 18:00
KTU statybos f-to sporto salė, Kaunas
     Suaug B    VV    MV  
Vasario 16-osios veteranų turnyras
2005-02-16 10:00 2005-02-16 16:00
Kretinga, Technikos mokyklos sporto salė ...
     Mėgėjai    D  
Badmintono turnyras "Vilnius - 2005"
2005-02-12 10:00 2005-02-12 18:00
Vilniaus skvošo klubas
     Suaug B    V    D  
Žemaitijos moksleivių "Grand Prix"
2005-02-12 10:00 2005-02-12 17:00
Žalgirių m-kla, Tauragė.
     U-13    VV    MV  
     U-11    VV    MV  
2005 m. Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninis badmintono čempionatas
2005-01-29 12:00 2005-01-30 17:00
Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras 2005
2005-01-08 10:00 2005-01-08 18:00
Kaunas, Drobės g.
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
     Mėgėjai C    V    D    MX  
2004 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2004-12-18 11:00 2004-12-18 18:00
Kaunas
     35+    VV  
     40+    VV    D    MX  
     45+    VV    MV  
     50+    VV    D  
     60+    VV  
VILNIAUS JAUNIMO \"GRAND PRIX\" - 2004
2004-11-27 10:30 2004-11-28 15:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
Turnyras "Kelmės ruduo 2004"
2004-11-20 11:00 2004-11-20 20:00
Aukuro “ vidurinės mokyklos sporto salė, ...
     U-13    VV    MV  
     U-13 B    VV    MV  
     U-13 C    V  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.