Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2005 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2005-03-19, Vieta: Gaurės 27a, Tauragė  
Grupė- U-17, Moterų vienetas, dalyvių- 21, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Gerda Voitechovskaja    Dėl 1-16 vietos        
 G.Voitechovskaja        
 32       ->        
   G.Voitechovskaja      
 17  Justina Tvaskaitė      11:0  11:0      
 L.Sprainytė        
 16  Lina Sprainytė    11:8  6:11  11:7        
     G.Voitechovskaja    
 9  Indrė Starevičiutė        11:0  11:0    
 I.Starevičiutė        
 24       ->        
   I.Adomaitytė      
 25         11:4  11:6      
 I.Adomaitytė        
 8  Indrė Adomaitytė    ->        
       G.Voitechovskaja  
 5  Gabija Čekauskaitė          13:10  11:4  
 G.Čekauskaitė        
 28       ->        
   G.Čekauskaitė      
 21  Jovita Zinytė      11:2  11:4      
 G.Grigonė        
 12  Giedrė Grigonė    11:1  11:0        
     U.Rokaitė    
 13  Justina Dimšaitė        11:10  11:7    
 J.Dimšaitė        
 20  Ieva Linkutė    11:2  11:2        
   U.Rokaitė      
 29         11:0  11:0      
 U.Rokaitė        
 4  Urtė Rokaitė    ->         1-a vieta
         G.Voitechovskaja
 3  Ugnė Vasiliauskaitė            11:7  13:10
 U.Vasiliauskaitė        
 30       ->        
   U.Vasiliauskaitė      
 19  Rūta Strockytė      11:0  11:0      
 G.Katauskytė        
 14  Gintarė Katauskytė    11:1  11:3        
     U.Vasiliauskaitė    
 11  Sabina Buitkutė        11:0  11:0    
 S.Buitkutė        
 22       ->        
   D.Jaciuk      
 27         11:2  5:11  11:8      
 D.Jaciuk        
 6  Diana Jaciuk    ->        
       O.Jaciuk  
 7  Viktorija Tverskaja          11:3  2:11  11:5  
 V.Tverskaja        
 26       ->        
   V.Tverskaja      
 23         11:5  11:5      
 A.Meirytė        
 10  Amanda Meirytė    ->        
     O.Jaciuk    
 15  Jekaterina Muchina        11:1  11:2    
 J.Muchina        
 18  Ieva Sabaliauskaitė    11:0  11:1      U.Rokaitė   3-a vieta
   O.Jaciuk    U.Rokaitė
 31         11:1  11:0    U.Vasiliauskaitė   11:8  6:11  11:9
 O.Jaciuk        
 2  Oksana Jaciuk    ->     Dėl 5-8 vietos    
       I.Adomaitytė    
       G.Čekauskaitė  
       G.Čekauskaitė   11:2  11:5   5-a vieta
         V.Tverskaja
       D.Jaciuk     11:6  3:11  11:9
       V.Tverskaja  
       V.Tverskaja   11:9  11:6  
           
           
         I.Adomaitytė   7-a vieta
         D.Jaciuk
         D.Jaciuk   12:12  11:7  11:4
      Dėl 9-16 vietos      
     L.Sprainytė      
     I.Starevičiutė    
     I.Starevičiutė   11:2  11:1    
       I.Starevičiutė  
     G.Grigonė     11:8  11:1  
     J.Dimšaitė    
     J.Dimšaitė   11:2  11:0     9-a vieta
         I.Starevičiutė
     G.Katauskytė       11:5  11:0
     S.Buitkutė    
     S.Buitkutė   11:0  11:2    
       S.Buitkutė  
     A.Meirytė     11:9  12:13  11:9  
     A.Meirytė    
     J.Muchina   11:4  11:2    
           
         J.Dimšaitė   11-a vieta
         A.Meirytė
         A.Meirytė   11:4  11:3
           
        Dėl 13-16 vietos    
       L.Sprainytė    
       G.Grigonė  
       G.Grigonė   11:3  11:1   13-a vieta
         G.Grigonė
       G.Katauskytė     11:7  11:0
       G.Katauskytė  
       J.Muchina   11:7  11:9  
           
           
         L.Sprainytė   15-a vieta
         L.Sprainytė
    Dėl 17-32 vietos      J.Muchina   7:11  11:3  11:7
         
   J.Tvaskaitė      
   J.Tvaskaitė   ->      
     J.Tvaskaitė    
      ->    
   .      
    ->      
       J.Tvaskaitė  
        11:1  11:0  
   J.Zinytė      
   J.Zinytė   ->      
     J.Zinytė    
   I.Linkutė     11:4  11:6    
   I.Linkutė      
    ->       17-a vieta
         J.Tvaskaitė
          11:0  11:0
   R.Strockytė      
   R.Strockytė   ->      
     R.Strockytė    
      ->    
   .      
    ->      
       R.Strockytė  
        11:2  11:0  
   .      
    ->      
     I.Sabaliauskaitė    
   I.Sabaliauskaitė     ->    
   I.Sabaliauskaitė      
    ->    J.Zinytė   19-a vieta
         J.Zinytė
         I.Sabaliauskaitė   11:0  11:0
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       I.Linkutė  
       I.Linkutė   ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
          
       
      ->     25-a vieta
       
          
       
      ->    
       
          
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
           29-a vieta
       
          
       
          
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 112 113 114 ... 120 121 
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2007-10-06 11:00 2007-10-07 14:00
Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
"Zanavykų taurė - 2008" 1 etapas
2007-09-30 10:00 2007-09-30 19:30
Šakiai
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
3-oji Lietuvos taurė, 1 etapas, A ir B grupės
2007-09-22 11:00 2007-09-23 15:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų asmeninis čempionatas
2007-06-09 10:00 2007-06-09 18:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     35+    VV    MV    VD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MX  
     50+    VV    MV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD  
     60+    VV  
Badmintono varžybos "Tauragė - 500"
2007-05-26 11:00 2007-05-27 12:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD  
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, A ir B grupės
2007-05-26 12:00 2007-05-26 20:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2007-05-06 11:00 2007-05-07 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2007-04-28 11:00 2007-04-29 14:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, C ir D grupės
2007-04-22 12:00 2007-04-22 17:00
Klaipėda
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
4-sis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2007-04-14 11:00 2007-04-15 15:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.