Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunimo sporto žaidinių badmintono varžybos, Data: 2005-06-18, Vieta: Kaunas, Drobės 62  
Grupė- U-19 B, Vyrų vienetas, dalyvių- 21, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Šarūnas Bilius    Dėl 1-16 vietos        
 Š.Bilius        
 32       ->        
   Š.Bilius      
 17  Valdas Giedraitis (J)      15:0  15:2      
 G.Pancyrev        
 16  Georgij Pancyrev    15:2  15:0        
     Š.Bilius    
 9  Andrius Girdžijauskas        15:4  15:2    
 A.Girdžijauskas        
 24       ->        
   A.Girdžijauskas      
 25         15:4  15:4      
 G.Miestauskas        
 8  Giedrius Miestauskas    ->        
       Š.Bilius  
 5  Ovidijus Kučinskas          15:13  15:2  
 O.Kučinskas        
 28       ->        
   O.Kučinskas      
 21  Rokas Skirmantas      15:0  15:4      
 V.Vaivada        
 12  Vilius Vaivada    15:0  15:0        
     O.Kučinskas    
 13  Romas Dovidonis        15:11  15:10    
 R.Dovidonis        
 20  Rokas Bareišis    ->        
   V.Vitkauskas      
 29         13:15  15:5  15:3      
 V.Vitkauskas        
 4  Vaidotas Vitkauskas    ->         1-a vieta
         Š.Bilius
 3  Dovydas Razas            15:9  15:10
 D.Razas        
 30       ->        
   D.Razas      
 19  Tadas Kalanta      15:6  15:1      
 L.Supronas        
 14  Linas Supronas    15:2  15:3        
     D.Razas    
 11  Julius Masaitis        15:6  15:7    
 J.Masaitis        
 22       ->        
   E.Jenkus      
 27         15:1  15:2      
 E.Jenkus        
 6  Edvinas Jenkus    ->        
       A.Jankus  
 7  Aleksandr Kovaliov          15:10  15:2  
 A.Kovaliov        
 26       ->        
   A.Kovaliov      
 23         15:1  15:2      
 D.Vitkauskas        
 10  Daumantas Vitkauskas    ->        
     A.Jankus    
 15  Rokas Geštautas        15:3  15:1    
 R.Geštautas        
 18  Giedrius Stasiulis    15:0  15:2      O.Kučinskas   3-a vieta
   A.Jankus    O.Kučinskas
 31         15:9  15:3    D.Razas   10:15  15:9  15:13
 A.Jankus        
 2  Andrius Jankus    ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Girdžijauskas    
       V.Vitkauskas  
       V.Vitkauskas   15:12  17:14   5-a vieta
         A.Kovaliov
       E.Jenkus     15:9  15:13
       A.Kovaliov  
       A.Kovaliov   15:10  15:3  
           
           
         A.Girdžijauskas   7-a vieta
         A.Girdžijauskas
         E.Jenkus   15:13  5:15  15:11
      Dėl 9-16 vietos      
     G.Pancyrev      
     G.Miestauskas    
     G.Miestauskas   15:4  15:3    
       G.Miestauskas  
     V.Vaivada     15:11  12:15  15:8  
     R.Dovidonis    
     R.Dovidonis   15:12  17:15     9-a vieta
         G.Miestauskas
     L.Supronas       15:10  15:12
     L.Supronas    
     J.Masaitis   15:6  15:1    
       L.Supronas  
     D.Vitkauskas     16:17  15:10  15:10  
     R.Geštautas    
     R.Geštautas   15:11  15:12    
           
         R.Dovidonis   11-a vieta
         R.Geštautas
         R.Geštautas   15:10  15:13
           
        Dėl 13-16 vietos    
       G.Pancyrev    
       V.Vaivada  
       V.Vaivada   15:0  15:2   13-a vieta
         V.Vaivada
       J.Masaitis     15:10  15:2
       J.Masaitis  
       D.Vitkauskas   15:7  17:14  
           
           
         G.Pancyrev   15-a vieta
         D.Vitkauskas
    Dėl 17-32 vietos      D.Vitkauskas   15:6  15:9
         
   V.Giedraitis (J)      
   V.Giedraitis (J)   ->      
     V.Giedraitis (J)    
      ->    
       
    ->      
       R.Bareišis  
        15:0  15:5  
   R.Skirmantas      
   R.Skirmantas   ->      
     R.Bareišis    
   R.Bareišis     15:0  15:5    
   R.Bareišis      
    ->       17-a vieta
         T.Kalanta
          15:4  15:4
   T.Kalanta      
   T.Kalanta   ->      
     T.Kalanta    
      ->    
       
    ->      
       T.Kalanta  
        15:9  15:2  
       
    ->      
     G.Stasiulis    
   G.Stasiulis     ->    
   G.Stasiulis      
    ->    V.Giedraitis (J)   19-a vieta
         G.Stasiulis
         G.Stasiulis   15:0  15:1
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       R.Skirmantas  
       R.Skirmantas   ->   21-a vieta
         R.Skirmantas
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
          
       
      ->     25-a vieta
       
          
       
      ->    
       
          
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
           29-a vieta
       
          
       
          
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 112 113 114 ... 120 121 
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2007-10-06 11:00 2007-10-07 14:00
Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
"Zanavykų taurė - 2008" 1 etapas
2007-09-30 10:00 2007-09-30 19:30
Šakiai
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
3-oji Lietuvos taurė, 1 etapas, A ir B grupės
2007-09-22 11:00 2007-09-23 15:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų asmeninis čempionatas
2007-06-09 10:00 2007-06-09 18:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     35+    VV    MV    VD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MX  
     50+    VV    MV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD  
     60+    VV  
Badmintono varžybos "Tauragė - 500"
2007-05-26 11:00 2007-05-27 12:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD  
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, A ir B grupės
2007-05-26 12:00 2007-05-26 20:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2007-05-06 11:00 2007-05-07 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2007-04-28 11:00 2007-04-29 14:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, C ir D grupės
2007-04-22 12:00 2007-04-22 17:00
Klaipėda
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
4-sis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2007-04-14 11:00 2007-04-15 15:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.