Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunimo sporto žaidinių badmintono varžybos, Data: 2005-06-18, Vieta: Kaunas, Drobės 62  
Grupė- U-19 B, Moterų vienetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Akvilė Stapušaitytė    Dėl 1-16 vietos        
 A.Stapušaitytė        
 32       ->        
   A.Stapušaitytė      
 17  Indrė Grybaitė      11:0  11:0      
 I.Grybaitė        
 16  Kornelija Kanytė    8:11  11:6  11:8        
     A.Stapušaitytė    
 9  Greta Bertauskaitė        11:0  11:0    
 G.Bertauskaitė        
 24       ->        
   S.Buitkutė      
 25         11:1  11:1      
 S.Buitkutė        
 8  Sabina Buitkutė    ->        
       A.Stapušaitytė  
 5  Vaida Čekauskienė          11:3  11:0  
 V.Čekauskienė        
 28       ->        
   V.Čekauskienė      
 21         11:0  11:1      
 J.Zinytė        
 12  Jovita Zinytė    ->        
     R.Gečaitė    
 13  Aistė Pavasarytė        11:9  3:11  13:10    
 A.Pavasarytė        
 20       ->        
   R.Gečaitė      
 29         11:1  11:2      
 R.Gečaitė        
 4  Rugilė Gečaitė    ->         1-a vieta
         A.Stapušaitytė
 3  Ugnė Vasiliauskaitė            11:0  11:1
 U.Vasiliauskaitė        
 30       ->        
   U.Vasiliauskaitė      
 19         11:2  11:2      
 I.Paulauskaitė        
 14  Ieva Paulauskaitė    ->        
     U.Vasiliauskaitė    
 11  Jekaterina Muchina        11:2  11:2    
 J.Muchina        
 22       ->        
   G.Čekauskaitė      
 27         11:3  11:2      
 G.Čekauskaitė        
 6  Gabija Čekauskaitė    ->        
       A.Tolstaja  
 7  Viktorija Tverskaja          11:2  11:5  
 V.Tverskaja        
 26       ->        
   V.Tverskaja      
 23         11:0  11:8      
 G.Pačkauskaitė        
 10  Gintė Pačkauskaitė    ->        
     A.Tolstaja    
 15  Rasa Jankauskaitė        11:2  11:0    
 V.Beinoraitė        
 18  Viktorija Beinoraitė    11:2  11:1      R.Gečaitė   3-a vieta
   A.Tolstaja    U.Vasiliauskaitė
 31         11:2  11:0    U.Vasiliauskaitė   11:1  13:12
 A.Tolstaja        
 2  Anastasija Tolstaja    ->     Dėl 5-8 vietos    
       S.Buitkutė    
       S.Buitkutė  
       V.Čekauskienė   11:6  5:11  11:7   5-a vieta
         S.Buitkutė
       G.Čekauskaitė     11:7  11:8
       V.Tverskaja  
       V.Tverskaja   11:2  5:11  11:4  
           
           
         V.Čekauskienė   7-a vieta
         G.Čekauskaitė
         G.Čekauskaitė   11:7  11:6
      Dėl 9-16 vietos      
     I.Grybaitė      
     G.Bertauskaitė    
     G.Bertauskaitė   11:0  11:1    
       G.Bertauskaitė  
     J.Zinytė     5:11  11:5  11:0  
     A.Pavasarytė    
     A.Pavasarytė   11:0  11:0     9-a vieta
         G.Pačkauskaitė
     I.Paulauskaitė       11:5  9:11  11:5
     J.Muchina    
     J.Muchina   11:1  11:4    
       G.Pačkauskaitė  
     G.Pačkauskaitė     11:0  11:1  
     G.Pačkauskaitė    
     V.Beinoraitė   11:5  11:4    
           
         A.Pavasarytė   11-a vieta
         J.Muchina
         J.Muchina   11:8  11:5
           
        Dėl 13-16 vietos    
       I.Grybaitė    
       I.Grybaitė  
       J.Zinytė   11:3  11:3   13-a vieta
         V.Beinoraitė
       I.Paulauskaitė     11:2  11:8
       V.Beinoraitė  
       V.Beinoraitė   11:1  11:2  
           
           
         J.Zinytė   15-a vieta
         J.Zinytė
    Dėl 17-32 vietos      I.Paulauskaitė   11:3  11:6
         
   K.Kanytė      
   K.Kanytė   ->      
     K.Kanytė    
      ->    
       
    ->      
       K.Kanytė  
        ->  
       
    ->      
       
          
       
    ->       17-a vieta
         K.Kanytė
          11:5  11:7
       
    ->      
       
          
       
    ->      
       R.Jankauskaitė  
        ->  
       
    ->      
     R.Jankauskaitė    
   R.Jankauskaitė     ->    
   R.Jankauskaitė      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
          
       
           25-a vieta
       
          
       
          
       
          
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
           29-a vieta
       
          
       
          
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 112 113 114 ... 120 121 
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2007-10-06 11:00 2007-10-07 14:00
Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
"Zanavykų taurė - 2008" 1 etapas
2007-09-30 10:00 2007-09-30 19:30
Šakiai
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
3-oji Lietuvos taurė, 1 etapas, A ir B grupės
2007-09-22 11:00 2007-09-23 15:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų asmeninis čempionatas
2007-06-09 10:00 2007-06-09 18:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     35+    VV    MV    VD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MX  
     50+    VV    MV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD  
     60+    VV  
Badmintono varžybos "Tauragė - 500"
2007-05-26 11:00 2007-05-27 12:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD  
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, A ir B grupės
2007-05-26 12:00 2007-05-26 20:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2007-05-06 11:00 2007-05-07 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2007-04-28 11:00 2007-04-29 14:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, C ir D grupės
2007-04-22 12:00 2007-04-22 17:00
Klaipėda
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
4-sis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2007-04-14 11:00 2007-04-15 15:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.