Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunimo sporto žaidinių badmintono varžybos, Data: 2005-06-18, Vieta: Kaunas, Drobės 62  
Grupė- U-19 C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Šarūnas Bilius 
 Ovidijus Kučinskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 Š.Bilius, O.Kučinskas      
 16       ->      
   Š.Bilius, O.Kučinskas    
 9  Tadas Kalanta 
 Vilius Vaivada 
    15:4  15:2    
 R.Dovidonis, L.Supronas      
 8  Romas Dovidonis 
 Linas Supronas 
  15:4  15:0      
     Š.Bilius, O.Kučinskas  
 5  Andrius Girdžijauskas 
 Daumantas Vitkauskas 
      15:0  15:1  
 A.Girdžijauskas, D.Vitkauskas      
 12       ->      
   D.Razas, G.Stasiulis    
 13         15:7  17:14    
 D.Razas, G.Stasiulis      
 4  Dovydas Razas 
 Giedrius Stasiulis 
  ->       1-a vieta
       Š.Bilius, O.Kučinskas
 3  Rokas Geštautas 
 Andrius Jankus 
        13:15  15:3  15:2
 R.Geštautas, A.Jankus      
 14       ->      
   R.Geštautas, A.Jankus    
 11         15:1  15:7    
 A.Kovaliov, J.Masaitis      
 6  Aleksandr Kovaliov 
 Julius Masaitis 
  ->      
     E.Jenkus, V.Vitkauskas  
 7  Giedrius Miestauskas 
 Rokas Skirmantas 
      17:14  9:15  15:13  
 G.Miestauskas, R.Skirmantas      
 10  Rokas Bareišis 
 Valdas Giedraitis (J) 
  15:6  15:9      
   E.Jenkus, V.Vitkauskas    
 15         15:11  15:2    
 E.Jenkus, V.Vitkauskas      
 2  Edvinas Jenkus 
 Vaidotas Vitkauskas 
  ->    D.Razas, G.Stasiulis   3-a vieta
       R.Geštautas, A.Jankus
       R.Geštautas, A.Jankus   15:6  15:10
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Dovidonis, L.Supronas    
     R.Dovidonis, L.Supronas  
     A.Girdžijauskas, D.Vitkauskas   15:6  10:15  15:6   5-a vieta
       R.Dovidonis, L.Supronas
     A.Kovaliov, J.Masaitis     15:10  15:10
     A.Kovaliov, J.Masaitis  
     G.Miestauskas, R.Skirmantas   15:1  15:4  
         
         
       A.Girdžijauskas, D.Vitkauskas   7-a vieta
       A.Girdžijauskas, D.Vitkauskas
       G.Miestauskas, R.Skirmantas   15:10  15:0
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   T.Kalanta, V.Vaivada    
   T.Kalanta, V.Vaivada   ->    
     T.Kalanta, V.Vaivada  
      ->  
     
    ->     9-a vieta
       T.Kalanta, V.Vaivada
        15:6  15:8
     
    ->    
     R.Bareišis, V.Giedraitis (J)  
   R.Bareišis, V.Giedraitis (J)     ->  
   R.Bareišis, V.Giedraitis (J)    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 112 113 114 ... 120 121 
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2007-10-06 11:00 2007-10-07 14:00
Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
"Zanavykų taurė - 2008" 1 etapas
2007-09-30 10:00 2007-09-30 19:30
Šakiai
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
3-oji Lietuvos taurė, 1 etapas, A ir B grupės
2007-09-22 11:00 2007-09-23 15:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų asmeninis čempionatas
2007-06-09 10:00 2007-06-09 18:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     35+    VV    MV    VD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MX  
     50+    VV    MV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD  
     60+    VV  
Badmintono varžybos "Tauragė - 500"
2007-05-26 11:00 2007-05-27 12:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD  
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, A ir B grupės
2007-05-26 12:00 2007-05-26 20:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2007-05-06 11:00 2007-05-07 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2007-04-28 11:00 2007-04-29 14:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, C ir D grupės
2007-04-22 12:00 2007-04-22 17:00
Klaipėda
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
4-sis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2007-04-14 11:00 2007-04-15 15:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.