Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunučių sporto žaidynių badmintono varžybos, Data: 2005-06-25, Vieta: Klaipėda, Melnragė, Burių g.  
Grupė- U-15, Moterų dvejetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Oksana Jaciuk 
 Urtė Rokaitė 
  Dėl 1-16 vietos        
 O.Jaciuk, U.Rokaitė        
 32       ->        
   O.Jaciuk, U.Rokaitė      
 17  Gintautė Railaitė 
 Saulė Siliūnaitė 
    21:1      
 G.Railaitė, S.Siliūnaitė        
 16  Raimonda Jocytė 
 Erika Endriužytė 
  21:8        
     O.Jaciuk, U.Rokaitė    
 9  Erika Noreikaitė 
 Laura Šimukauskaitė 
      21:3    
 E.Noreikaitė, L.Šimukauskaitė        
 24       ->        
   G.Katauskytė, L.Sprainytė      
 25         21:11      
 G.Katauskytė, L.Sprainytė        
 8  Gintarė Katauskytė 
 Lina Sprainytė 
  ->        
       O.Jaciuk, U.Rokaitė  
 5  Justina Dimšaitė 
 Indrė Starevičiutė 
        15:0  15:1  
 J.Dimšaitė, I.Starevičiutė        
 28       ->        
   J.Dimšaitė, I.Starevičiutė      
 21         21:3      
 K.Balbukovaitė, E.Galentaitė        
 12  Karolina Balbukovaitė 
 Eglė Galentaitė 
  ->        
     D.Jaciuk, V.Ivaščenkova    
 13  Greta Parnarauskaitė 
 Eimantė Samuilytė 
      21:13    
 G.Parnarauskaitė, E.Samuilytė        
 20       ->        
   D.Jaciuk, V.Ivaščenkova      
 29         21:2      
 D.Jaciuk, V.Ivaščenkova        
 4  Diana Jaciuk 
 Viktorija Ivaščenkova 
  ->         1-a vieta
         O.Jaciuk, U.Rokaitė
 3  Giedrė Grigonė 
 Amanda Meirytė 
          15:1  15:8
 G.Grigonė, A.Meirytė        
 30       ->        
   G.Grigonė, A.Meirytė      
 19         21:1      
 N.Gulbinskaitė, E.Pakulnytė        
 14  Neringa Gulbinskaitė 
 Ernesta Pakulnytė 
  ->        
     G.Grigonė, A.Meirytė    
 11  Emilija Unte 
 Ieva Linkutė 
      21:10    
 E.Unte, I.Linkutė        
 22       ->        
   D.Kairytė, R.Kaubrytė      
 27         21:16      
 D.Kairytė, R.Kaubrytė        
 6  Daina Kairytė 
 Raminta Kaubrytė 
  ->        
       R.Strockytė, G.Voitechovskaja  
 7  Aivara Kaladytė 
 Emilija Liočaitė 
        15:0  15:5  
 A.Kaladytė, E.Liočaitė        
 26       ->        
   A.Kaladytė, E.Liočaitė      
 23         21:10      
 J.Movšovič, A.Semionova        
 10  Jevgenija Movšovič 
 Anna Semionova 
  ->        
     R.Strockytė, G.Voitechovskaja    
 15  Ramunė Ričkutė 
 Gintarė Gečaitė 
      21:0    
 R.Ričkutė, G.Gečaitė        
 18  Natalija Chavina 
 Julija Sudeikytė 
  21:12      D.Jaciuk, V.Ivaščenkova   3-a vieta
   R.Strockytė, G.Voitechovskaja    D.Jaciuk, V.Ivaščenkova
 31         21:2    G.Grigonė, A.Meirytė   15:8  15:9
 R.Strockytė, G.Voitechovskaja        
 2  Rūta Strockytė 
 Gerda Voitechovskaja 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       G.Katauskytė, L.Sprainytė    
       J.Dimšaitė, I.Starevičiutė  
       J.Dimšaitė, I.Starevičiutė   21:7   5-a vieta
         J.Dimšaitė, I.Starevičiutė
       D.Kairytė, R.Kaubrytė     21:9
       A.Kaladytė, E.Liočaitė  
       A.Kaladytė, E.Liočaitė     B/Ž  
           
           
         G.Katauskytė, L.Sprainytė   7-a vieta
         G.Katauskytė, L.Sprainytė
         D.Kairytė, R.Kaubrytė     B/Ž
      Dėl 9-16 vietos      
     G.Railaitė, S.Siliūnaitė      
     E.Noreikaitė, L.Šimukauskaitė    
     E.Noreikaitė, L.Šimukauskaitė   21:1    
       E.Noreikaitė, L.Šimukauskaitė  
     K.Balbukovaitė, E.Galentaitė     21:9  
     K.Balbukovaitė, E.Galentaitė    
     G.Parnarauskaitė, E.Samuilytė   21:8     9-a vieta
         E.Unte, I.Linkutė
     N.Gulbinskaitė, E.Pakulnytė       21:13
     E.Unte, I.Linkutė    
     E.Unte, I.Linkutė   21:1    
       E.Unte, I.Linkutė  
     J.Movšovič, A.Semionova     21:10  
     J.Movšovič, A.Semionova    
     R.Ričkutė, G.Gečaitė   21:6    
           
         K.Balbukovaitė, E.Galentaitė   11-a vieta
         J.Movšovič, A.Semionova
         J.Movšovič, A.Semionova   21:9
           
        Dėl 13-16 vietos    
       G.Railaitė, S.Siliūnaitė    
       G.Parnarauskaitė, E.Samuilytė  
       G.Parnarauskaitė, E.Samuilytė   21:17   13-a vieta
         G.Parnarauskaitė, E.Samuilytė
       N.Gulbinskaitė, E.Pakulnytė     21:15
       N.Gulbinskaitė, E.Pakulnytė  
       R.Ričkutė, G.Gečaitė   21:12  
           
           
         G.Railaitė, S.Siliūnaitė   15-a vieta
         G.Railaitė, S.Siliūnaitė
    Dėl 17-32 vietos      R.Ričkutė, G.Gečaitė   21:5
         
   R.Jocytė, E.Endriužytė      
   R.Jocytė, E.Endriužytė   ->      
     R.Jocytė, E.Endriužytė    
      ->    
       
    ->      
       R.Jocytė, E.Endriužytė  
        ->  
       
    ->      
       
          
       
    ->       17-a vieta
         R.Jocytė, E.Endriužytė
          21:11
       
    ->      
       
          
       
    ->      
       N.Chavina, J.Sudeikytė  
        ->  
       
    ->      
     N.Chavina, J.Sudeikytė    
   N.Chavina, J.Sudeikytė     ->    
   N.Chavina, J.Sudeikytė      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
          
       
           25-a vieta
       
          
       
          
       
          
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
           29-a vieta
       
          
       
          
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 112 113 114 ... 120 121 
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2007-10-06 11:00 2007-10-07 14:00
Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
"Zanavykų taurė - 2008" 1 etapas
2007-09-30 10:00 2007-09-30 19:30
Šakiai
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
3-oji Lietuvos taurė, 1 etapas, A ir B grupės
2007-09-22 11:00 2007-09-23 15:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų asmeninis čempionatas
2007-06-09 10:00 2007-06-09 18:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     35+    VV    MV    VD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MX  
     50+    VV    MV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD  
     60+    VV  
Badmintono varžybos "Tauragė - 500"
2007-05-26 11:00 2007-05-27 12:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD  
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, A ir B grupės
2007-05-26 12:00 2007-05-26 20:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2007-05-06 11:00 2007-05-07 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2007-04-28 11:00 2007-04-29 14:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, C ir D grupės
2007-04-22 12:00 2007-04-22 17:00
Klaipėda
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
4-sis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2007-04-14 11:00 2007-04-15 15:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.