Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Ds, Es), Data: 2021-08-21, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-08-21 2021-08-21 2021-08-21 2021-08-21  
 1  Egidijus Peleckis 
 Diana Valantinaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Peleckis, D.Valantinaitė      
 16       ->      
  [13] 10:30   K.Bužinskis, R.Bužinskienė    
 9   Uldis Lazdinš 
 Ingūna Aldina 
    16:21  21:14  21:15 [34']    
[3] 10:00   K.Bužinskis, R.Bužinskienė      
 8  Karolis Bužinskis 
 Rūta Bužinskienė 
  21:16  21:9 [22']      
    [20] 11:00   K.Bužinskis, R.Bužinskienė  
 5  Ričardas Vasilevskis 
 Irena Peleckienė 
      21:16  21:18 [24']  
 R.Vasilevskis, I.Peleckienė      
 12       ->      
  [7] 10:00   S.Kubiliūnas, D.Darbutienė    
 13         21:10  21:6 [18']    
 S.Kubiliūnas, D.Darbutienė      
 4  Stasys Kubiliūnas 
 Diana Darbutienė 
  ->       1-a vieta
      [31] 11:30   K.Bužinskis, R.Bužinskienė
 3  Audrius Šadbaras 
 Inga Vaicekauskienė 
        21:18  20:22  21:19 [35']
 A.Šadbaras, I.Vaicekauskienė      
 14       ->      
  [8] 10:00   A.Šadbaras, I.Vaicekauskienė    
 11         21:19  21:15 [17']    
 V.Trumpaitis, E.Grigeliūnienė      
 6  Vaidas Trumpaitis 
 Ernesta Grigeliūnienė 
  ->      
    [21] 11:00   A.Šadbaras, I.Vaicekauskienė  
 7  Rokas Grytė 
 Vesta Garbačenokaitė 
      21:16  21:13 [22']  
[4] 10:00   R.Grytė, V.Garbačenokaitė      
 10  Žydrūnas Benaitis 
 Dovilė Benaitė 
  21:23  21:14  21:11 [27']      
  [14] 10:30   R.Grytė, V.Garbačenokaitė    
 15         21:13  21:11 [33']    
 E.Petrošius, R.Staupelienė      
 2  Edmundas Petrošius 
 Renata Staupelienė 
  ->    S.Kubiliūnas, D.Darbutienė   3-a vieta
      [32] 11:30   S.Kubiliūnas, D.Darbutienė
       R.Grytė, V.Garbačenokaitė   21:16  17:21  21:14 [36']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Peleckis, D.Valantinaitė    
    [22] 11:00   E.Peleckis, D.Valantinaitė  
     R.Vasilevskis, I.Peleckienė   21:18  21:18 [24']   5-a vieta
      [33] 11:30   E.Petrošius, R.Staupelienė
     V.Trumpaitis, E.Grigeliūnienė     21:14  21:16 [25']
    [23] 11:00   E.Petrošius, R.Staupelienė  
     E.Petrošius, R.Staupelienė   9:21  21:18  22:20 [35']  
         
         
       R.Vasilevskis, I.Peleckienė   7-a vieta
      [34] 11:30   V.Trumpaitis, E.Grigeliūnienė
       V.Trumpaitis, E.Grigeliūnienė   21:12  21:19 [25']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   U.Lazdinš, I.Aldina    
   U.Lazdinš, I.Aldina   ->    
     U.Lazdinš, I.Aldina  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [24] 11:00   U.Lazdinš, I.Aldina
        21:16  16:21  21:11 [35']
   .    
    ->    
     Ž.Benaitis, D.Benaitė  
   Ž.Benaitis, D.Benaitė     ->  
   Ž.Benaitis, D.Benaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 113 114 115 116 
2005 m. Lietuvos studentų čempionatas
2005-03-05 10:00 2005-03-05 18:00
KTU statybos f-to sporto salė, Kaunas
     Suaug B    VV    MV  
Vasario 16-osios veteranų turnyras
2005-02-16 10:00 2005-02-16 16:00
Kretinga, Technikos mokyklos sporto salė ...
     Mėgėjai    D  
Badmintono turnyras "Vilnius - 2005"
2005-02-12 10:00 2005-02-12 18:00
Vilniaus skvošo klubas
     Suaug B    V    D  
Žemaitijos moksleivių "Grand Prix"
2005-02-12 10:00 2005-02-12 17:00
Žalgirių m-kla, Tauragė.
     U-13    VV    MV  
     U-11    VV    MV  
2005 m. Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninis badmintono čempionatas
2005-01-29 12:00 2005-01-30 17:00
Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras 2005
2005-01-08 10:00 2005-01-08 18:00
Kaunas, Drobės g.
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
     Mėgėjai C    V    D    MX  
2004 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2004-12-18 11:00 2004-12-18 18:00
Kaunas
     35+    VV  
     40+    VV    D    MX  
     45+    VV    MV  
     50+    VV    D  
     60+    VV  
VILNIAUS JAUNIMO \"GRAND PRIX\" - 2004
2004-11-27 10:30 2004-11-28 15:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
Turnyras "Kelmės ruduo 2004"
2004-11-20 11:00 2004-11-20 20:00
Aukuro “ vidurinės mokyklos sporto salė, ...
     U-13    VV    MV  
     U-13 B    VV    MV  
     U-13 C    V  
Lietuvos asmeninės jaunimo (U-17) badmintono pirmenybės
2004-11-06 11:00 2004-11-07 18:00
\'Bastilija\', Gaurės 27a, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.