Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos asmeninės jaunimo (U-17) badmintono pirmenybės, Data: 2004-11-06, Vieta: \'Bastilija\', Gaurės 27a, Tauragė  
Grupė- U-17, Moterų vienetas, dalyvių- 28, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Jevgenija Novik    Dėl 1-16 vietos        
 J.Novik        
 32       ->        
   J.Novik      
 17  Indrė Starevičiutė      11:0  11:1      
 I.Starevičiutė        
 16  Viktorija Beinoraitė    11:7  11:1        
     J.Novik    
 9  Indrė Adomaitytė        11:3  11:2    
 I.Adomaitytė        
 24  Emilija Liočaitė    11:0  11:1        
   I.Adomaitytė      
 25  Ieva Paliukaitytė      11:9  13:12      
 Ž.Nerodomas        
 8  Žaidėjas Nerodomas    15:0  15:0        
       J.Novik  
 5  Anna Kosmač          11:1  11:3  
 A.Kosmač        
 28  Justina Mažonaitė    11:1  11:0        
   D.Jaciuk      
 21  Aivara Kaladytė      9:11  11:4  11:5      
 D.Jaciuk        
 12  Diana Jaciuk    11:3  11:7        
     U.Vasiliauskaitė    
 13  Sabina Buitkutė        11:0  11:1    
 S.Buitkutė        
 20  Anna Semionova    11:0  11:0        
   U.Vasiliauskaitė      
 29         11:1  11:2      
 U.Vasiliauskaitė        
 4  Ugnė Vasiliauskaitė    ->         1-a vieta
         G.Voitechovskaja
 3  Oksana Jaciuk            11:5  11:0
 O.Jaciuk        
 30       ->        
   O.Jaciuk      
 19  Justina Dimšaitė      11:0  11:0      
 A.Meirytė        
 14  Amanda Meirytė    11:4  11:8        
     O.Jaciuk    
 11  Gabija Čekauskaitė        11:1  11:5    
 G.Čekauskaitė        
 22  Profilis Pašalintas    11:1  11:0        
   V.Čekauskienė      
 27  Erika Noreikaitė      11:5  11:4      
 V.Čekauskienė        
 6  Vaida Čekauskienė    11:0  11:0        
       G.Voitechovskaja  
 7  Rugilė Gečaitė          11:8  11:4  
 R.Gečaitė        
 26  Laura Šimukauskaitė    11:0  11:0        
   R.Gečaitė      
 23  Lina Sprainytė      11:3  11:8      
 V.Ivaščenkova        
 10  Viktorija Ivaščenkova    11:0  11:3        
     G.Voitechovskaja    
 15  Lina Masalskytė        11:6  11:2    
 G.Grigonė        
 18  Giedrė Grigonė    13:10  3:11  11:2      U.Vasiliauskaitė   3-a vieta
   G.Voitechovskaja    O.Jaciuk
 31         11:0  11:0    O.Jaciuk   ->
 G.Voitechovskaja        
 2  Gerda Voitechovskaja    ->     Dėl 5-8 vietos    
       I.Adomaitytė    
       D.Jaciuk  
       D.Jaciuk   11:9  11:3   5-a vieta
         R.Gečaitė
       V.Čekauskienė     11:2  11:4
       R.Gečaitė  
       R.Gečaitė   11:9  11:0  
           
           
         I.Adomaitytė   7-a vieta
         V.Čekauskienė
         V.Čekauskienė   11:5  11:2
      Dėl 9-16 vietos      
     I.Starevičiutė      
     Ž.Nerodomas    
     Ž.Nerodomas   13:12  11:2    
       S.Buitkutė  
     A.Kosmač     11:6  11:1  
     S.Buitkutė    
     S.Buitkutė   11:6  13:10     9-a vieta
         G.Čekauskaitė
     A.Meirytė       11:10  9:11  11:6
     G.Čekauskaitė    
     G.Čekauskaitė   11:3  11:2    
       G.Čekauskaitė  
     V.Ivaščenkova     11:6  11:3  
     V.Ivaščenkova    
     G.Grigonė   11:1  11:2    
           
         Ž.Nerodomas   11-a vieta
         V.Ivaščenkova
         V.Ivaščenkova   11:0  4:11  13:10
           
        Dėl 13-16 vietos    
       I.Starevičiutė    
       A.Kosmač  
       A.Kosmač   9:11  11:2  11:4   13-a vieta
         A.Meirytė
       A.Meirytė     6:11  11:6  11:8
       A.Meirytė  
       G.Grigonė   11:5  11:6  
           
           
         I.Starevičiutė   15-a vieta
         I.Starevičiutė
    Dėl 17-32 vietos      G.Grigonė   11:4  11:2
         
   V.Beinoraitė      
   V.Beinoraitė   ->      
     V.Beinoraitė    
   E.Liočaitė     11:5  11:0    
   E.Liočaitė      
   I.Paliukaitytė   15:0  15:0      
       A.Semionova  
   J.Mažonaitė       11:5  3:11  11:8  
   A.Kaladytė      
   A.Kaladytė   11:2  11:2      
     A.Semionova    
   A.Semionova     11:5  5:11  11:7    
   A.Semionova      
    ->       17-a vieta
         J.Dimšaitė
          2:11  11:3  11:7
   J.Dimšaitė      
   J.Dimšaitė   ->      
     J.Dimšaitė    
   P.Pašalintas     11:3  11:3    
   P.Pašalintas      
   E.Noreikaitė   11:1  11:2      
       J.Dimšaitė  
   L.Šimukauskaitė       11:1  5:11  11:5  
   L.Sprainytė      
   L.Sprainytė   11:1  11:4      
     L.Masalskytė    
   L.Masalskytė     11:2  11:0    
   L.Masalskytė      
    ->    V.Beinoraitė   19-a vieta
         V.Beinoraitė
         L.Masalskytė   11:9  11:9
           
        Dėl 21-24 vietos    
       E.Liočaitė    
       A.Kaladytė  
       A.Kaladytė   11:8  13:11   21-a vieta
         P.Pašalintas
       P.Pašalintas     11:2  11:3
       P.Pašalintas  
       L.Sprainytė   11:1  11:5  
           
           
         E.Liočaitė   23-a vieta
         L.Sprainytė
         L.Sprainytė   11:4  11:7
      Dėl 25-32 vietos      
         
     I.Paliukaitytė    
     I.Paliukaitytė   ->    
       J.Mažonaitė  
     J.Mažonaitė     15:0  15:0  
     J.Mažonaitė    
      ->     25-a vieta
         E.Noreikaitė
          11:3  11:3
     E.Noreikaitė    
     E.Noreikaitė   ->    
       E.Noreikaitė  
     L.Šimukauskaitė     11:3  10:11  11:6  
     L.Šimukauskaitė    
      ->    
           
         I.Paliukaitytė   27-a vieta
         L.Šimukauskaitė
         L.Šimukauskaitė   15:0  15:0
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 113 114 115 ... 120 121 
2-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas. A, B, C ir D grupės
2007-03-24 10:30 2007-03-25 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2007-03-17 12:00 2007-03-18 15:00
Klapėda, Burių 19, Melnragės sporto salė ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Kelmės taurė - 2007
2007-03-10 10:30 2007-03-10 21:00
Aukuro m-kla, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV  
2-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2007-02-17 11:00 2007-02-18 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2007-02-16 10:00 2007-02-16 14:00
Kretingos verslo ir technologijos mokykl ...
     Mėgėjai B    D  
Lietuvos studentų asmeninis čempionatas
2007-02-10 10:00 2007-02-10 16:00
Kaunas
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MV  
2007 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2007-02-03 12:00 2007-02-04 15:00
„Klaipėdos Naftos“ sporto salė, Burių g. ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės
2007-01-13 11:00 2007-01-14 16:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
45-asis Lietuvos badmintono asmeninis čempionatas
2007-01-06 11:00 2007-01-07 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2006-12-16 11:30 2006-12-16 20:00
Kaunas
     40+    VV    VD  
     45+    VV  
     50+    VV    VD    MX  
     55+    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.