Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos asmeninės jaunimo (U-17) badmintono pirmenybės, Data: 2004-11-06, Vieta: \'Bastilija\', Gaurės 27a, Tauragė  
Grupė- U-17, Moterų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Jevgenija Novik 
 Ugnė Vasiliauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Novik, U.Vasiliauskaitė      
 16       ->      
   J.Novik, U.Vasiliauskaitė    
 9  Profilis Pašalintas 
 Anna Semionova 
    15:0  15:1    
 G.Grigonė, A.Meirytė      
 8  Giedrė Grigonė 
 Amanda Meirytė 
  5:15  15:13  15:9      
     J.Novik, U.Vasiliauskaitė  
 5  Sabina Buitkutė 
 Rugilė Gečaitė 
      15:5  15:2  
 S.Buitkutė, R.Gečaitė      
 12  Emilija Liočaitė 
 Justina Mažonaitė 
  15:2  15:1      
   S.Buitkutė, R.Gečaitė    
 13  Erika Noreikaitė 
 Laura Šimukauskaitė 
    15:7  15:9    
 G.Čekauskaitė, V.Čekauskienė      
 4  Gabija Čekauskaitė 
 Vaida Čekauskienė 
  15:1  15:0       1-a vieta
       J.Novik, U.Vasiliauskaitė
 3  Indrė Adomaitytė 
 Žaidėjas Nerodomas 
        15:4  15:3
 I.Adomaitytė, Ž.Nerodomas      
 14       ->      
   I.Adomaitytė, Ž.Nerodomas    
 11  Viktorija Beinoraitė 
 Lina Sprainytė 
    8:15  15:5  17:14    
 D.Jaciuk, A.Kosmač      
 6  Diana Jaciuk 
 Anna Kosmač 
  15:0  15:0      
     O.Jaciuk, V.Ivaščenkova  
 7  Lina Masalskytė 
 Indrė Starevičiutė 
      15:6  15:4  
 L.Masalskytė, I.Starevičiutė      
 10  Justina Dimšaitė 
 Aivara Kaladytė 
  15:6  15:13      
   O.Jaciuk, V.Ivaščenkova    
 15         15:0  15:0    
 O.Jaciuk, V.Ivaščenkova      
 2  Oksana Jaciuk 
 Viktorija Ivaščenkova 
  ->    S.Buitkutė, R.Gečaitė   3-a vieta
       S.Buitkutė, R.Gečaitė
       I.Adomaitytė, Ž.Nerodomas   15:2  15:7
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Grigonė, A.Meirytė    
     
     G.Čekauskaitė, V.Čekauskienė   ->   5-a vieta
     
     D.Jaciuk, A.Kosmač     
     
     L.Masalskytė, I.Starevičiutė   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
   P.Pašalintas, A.Semionova   ->    
     
   E.Liočaitė, J.Mažonaitė       
     
   E.Noreikaitė, L.Šimukauskaitė   ->     9-a vieta
     
        
     
   V.Beinoraitė, L.Sprainytė   ->    
     
   J.Dimšaitė, A.Kaladytė       
     
    ->    
         
        11-a vieta
     
        
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
         13-a vieta
     
        
     
        
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 113 114 115 ... 120 121 
2-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas. A, B, C ir D grupės
2007-03-24 10:30 2007-03-25 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2007-03-17 12:00 2007-03-18 15:00
Klapėda, Burių 19, Melnragės sporto salė ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Kelmės taurė - 2007
2007-03-10 10:30 2007-03-10 21:00
Aukuro m-kla, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV  
2-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2007-02-17 11:00 2007-02-18 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2007-02-16 10:00 2007-02-16 14:00
Kretingos verslo ir technologijos mokykl ...
     Mėgėjai B    D  
Lietuvos studentų asmeninis čempionatas
2007-02-10 10:00 2007-02-10 16:00
Kaunas
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MV  
2007 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2007-02-03 12:00 2007-02-04 15:00
„Klaipėdos Naftos“ sporto salė, Burių g. ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės
2007-01-13 11:00 2007-01-14 16:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
45-asis Lietuvos badmintono asmeninis čempionatas
2007-01-06 11:00 2007-01-07 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2006-12-16 11:30 2006-12-16 20:00
Kaunas
     40+    VV    VD  
     45+    VV  
     50+    VV    VD    MX  
     55+    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.