Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono turnyras Tauragės SK "Volanas" - 25, Data: 2021-10-09, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-10-09 2021-10-09 2021-10-09 2021-10-09  
 1  Viltė Paulauskaitė 
 Gabrielė Janušonytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Paulauskaitė, G.Janušonytė      
 16       ->      
  [9] 09:20   V.Paulauskaitė, G.Janušonytė    
 9  Evelina Šiušytė 
 Lorena Valantiejienė 
    21:11  21:13 [21']    
[1] 09:00   E.Šiušytė, L.Valantiejienė      
 8  Dovilė Butvydaitė 
 Gabija Jurkevičiūtė 
  20:22  22:20  21:19 [39']      
    [17] 09:45   V.Paulauskaitė, G.Janušonytė  
 5  Evelina Keturakytė 
 Roberta Milašauskaitė 
      21:7  21:9 [17']  
[2] 09:00   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė      
 12  Modesta Kožkuvienė 
 Asta Mažulienė 
  18:21  21:17  21:13 [35']      
  [10] 09:25   S.Čečkauskienė, R.Petrošienė    
 13         21:17  14:21  21:15 [33']    
 S.Čečkauskienė, R.Petrošienė      
 4  Sandra Čečkauskienė 
 Ramunė Petrošienė 
  ->       1-a vieta
      [26] 10:35   V.Paulauskaitė, G.Janušonytė
 3  Veronika Michailova 
 Agnė Stankutė 
        21:6  21:8 [15']
 V.Michailova, A.Stankutė      
 14       ->      
  [11] 09:25   J.Kazakauskaitė, S.Norgailaitė    
 11  Vaiva Kelečienė 
 Rasa Džervė 
    13:21  21:18  21:14 [38']    
[3] 09:00   J.Kazakauskaitė, S.Norgailaitė      
 6  Justė Kazakauskaitė 
 Saulina Norgailaitė 
  21:6  21:6 [21']      
    [18] 09:45   T.Rakauskaitė, J.Žibūdienė  
 7  Jurgita Bilienė 
 Aina Ralytė 
      21:15  21:13 [23']  
[4] 09:00   D.Dragūnaitė, U.Sakalauskaitė      
 10  Dominyka Dragūnaitė 
 Ugnė Sakalauskaitė 
  21:8  21:12 [20']      
  [12] 09:25   T.Rakauskaitė, J.Žibūdienė    
 15         11:21  21:10  21:14 [31']    
 T.Rakauskaitė, J.Žibūdienė      
 2  Toma Rakauskaitė 
 Justė Žibūdienė 
  ->    S.Čečkauskienė, R.Petrošienė   3-a vieta
      [27] 10:35   S.Čečkauskienė, R.Petrošienė
       J.Kazakauskaitė, S.Norgailaitė   21:17  21:16 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Šiušytė, L.Valantiejienė    
    [19] 10:10   E.Šiušytė, L.Valantiejienė  
     M.Kožkuvienė, A.Mažulienė   21:23  21:17  21:16 [31']   5-a vieta
      [28] 10:35   D.Dragūnaitė, U.Sakalauskaitė
     V.Michailova, A.Stankutė     21:16  21:11 [25']
    [20] 10:10   D.Dragūnaitė, U.Sakalauskaitė  
     D.Dragūnaitė, U.Sakalauskaitė   21:14  21:7 [21']  
         
         
       M.Kožkuvienė, A.Mažulienė   7-a vieta
     
       V.Michailova, A.Stankutė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Butvydaitė, G.Jurkevičiūtė    
   D.Butvydaitė, G.Jurkevičiūtė   ->    
    [21] 10:10   E.Keturakytė, R.Milašauskaitė  
   E.Keturakytė, R.Milašauskaitė     13:21  21:16  23:21 [47']  
   E.Keturakytė, R.Milašauskaitė    
    ->     9-a vieta
      [29] 10:35   V.Kelečienė, R.Džervė
        16:21  21:18  21:13 [38']
   V.Kelečienė, R.Džervė    
   V.Kelečienė, R.Džervė   ->    
    [22] 10:10   V.Kelečienė, R.Džervė  
   J.Bilienė, A.Ralytė     21:16  21:17 [29']  
   J.Bilienė, A.Ralytė    
    ->    
         
       D.Butvydaitė, G.Jurkevičiūtė   11-a vieta
     
       J.Bilienė, A.Ralytė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 113 114 115 116 
2005 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2005-03-19 11:00 2005-03-20 14:00
Gaurės 27a, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2005 m. Lietuvos studentų čempionatas
2005-03-05 10:00 2005-03-05 18:00
KTU statybos f-to sporto salė, Kaunas
     Suaug B    VV    MV  
Vasario 16-osios veteranų turnyras
2005-02-16 10:00 2005-02-16 16:00
Kretinga, Technikos mokyklos sporto salė ...
     Mėgėjai    D  
Badmintono turnyras "Vilnius - 2005"
2005-02-12 10:00 2005-02-12 18:00
Vilniaus skvošo klubas
     Suaug B    V    D  
Žemaitijos moksleivių "Grand Prix"
2005-02-12 10:00 2005-02-12 17:00
Žalgirių m-kla, Tauragė.
     U-13    VV    MV  
     U-11    VV    MV  
2005 m. Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninis badmintono čempionatas
2005-01-29 12:00 2005-01-30 17:00
Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras 2005
2005-01-08 10:00 2005-01-08 18:00
Kaunas, Drobės g.
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
     Mėgėjai C    V    D    MX  
2004 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2004-12-18 11:00 2004-12-18 18:00
Kaunas
     35+    VV  
     40+    VV    D    MX  
     45+    VV    MV  
     50+    VV    D  
     60+    VV  
VILNIAUS JAUNIMO \"GRAND PRIX\" - 2004
2004-11-27 10:30 2004-11-28 15:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
Turnyras "Kelmės ruduo 2004"
2004-11-20 11:00 2004-11-20 20:00
Aukuro “ vidurinės mokyklos sporto salė, ...
     U-13    VV    MV  
     U-13 B    VV    MV  
     U-13 C    V  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.