Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
NIDA International, Data: 2021-10-16, Vieta: Neringos gimnazija, Nida  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Vilmantas Pratusevičius 
 Eglė Savilovaitė Rimdžiuvienė 
21
8
21
12
 14'
20
22
21
18
21
7
 39'
21
12
21
11
 20'
21
12
21
12
 26'
188/114
74
4
1
2 Donatas Narvilas 
 Lorena Valantiejienė 
8
21
12
21
 14'
21
19
21
15
 23'
21
17
22
20
 21'
19
21
14
21
 29'
138/155
-17
2
3
3 Deinoras Gudavičius 
 Dovilė Butvydaitė 
22
20
18
21
7
21
 39'
19
21
15
21
 23'
21
23
21
19
21
11
 14'
21
17
19
21
21
17
 36'
205/212
-7
2
4
4 Andrius Valantiejus 
 Evelina Šiušytė 
12
21
11
21
 20'
17
21
20
22
 21'
23
21
19
21
11
21
 14'
18
21
21
14
17
21
 37'
169/204
-35
0
5
5 Tadas Kikilas 
 Ingrida Savickienė 
12
21
12
21
 26'
21
19
21
14
 29'
17
21
21
19
17
21
 36'
21
18
14
21
21
17
 37'
177/192
-15
2
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Martynas Povilaitis 
 Rasa Džervė 
14
21
7
21
 32'
21
15
16
21
21
19
 44'
18
21
21
15
10
21
 32'
128/154
-26
1
3
2 Giedrius Stasiulis 
 Dominyka Dragūnaitė 
21
14
21
7
 32'
21
4
21
16
 30'
21
16
21
10
 23'
126/67
59
3
1
3 Ignas Vaivada 
 Gabija Jurkevičiūtė 
15
21
21
16
19
21
 44'
4
21
16
21
 30'
21
17
21
17
 27'
117/134
-17
1
2
4 Alfredas Fedenko 
 Veronika Michailova 
21
18
15
21
21
10
 32'
16
21
10
21
 23'
17
21
17
21
 27'
117/133
-16
1
4



2021-10-16  
   1-a vieta
 1    Vilmantas Pratusevičius,  Eglė Savilovaitė Rimdžiuvienė  
[48] 15:35   V.Pratusevičius, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė
 4    Giedrius Stasiulis,  Dominyka Dragūnaitė   21:17  21:17
   



2021-10-16  
   3-a vieta
 6    Ignas Vaivada,  Gabija Jurkevičiūtė  
[49] 15:35   I.Vaivada, G.Jurkevičiūtė
 9    Tadas Kikilas,  Ingrida Savickienė   15:21  21:14  21:12
   



2021-10-16  
   5-a vieta
 2    Martynas Povilaitis,  Rasa Džervė  
[50] 15:35   D.Narvilas, L.Valantiejienė
 3    Donatas Narvilas,  Lorena Valantiejienė   21:14  21:15
   



2021-10-16  
   7-a vieta
 5    Deinoras Gudavičius,  Dovilė Butvydaitė  
[51] 15:35   A.Fedenko, V.Michailova
 8    Alfredas Fedenko,  Veronika Michailova   21:16  21:6
   



 
   9-a vieta
 7    Andrius Valantiejus,  Evelina Šiušytė  
 A.Valantiejus, E.Šiušytė
 10     ->
   



 
   11-a vieta
 11    
 12     ->
   



 
   13-a vieta
 13    
 14     ->
   



 
   15-a vieta
 15    
 16     ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 113 114 115 116 
2005 m. Lietuvos studentų čempionatas
2005-03-05 10:00 2005-03-05 18:00
KTU statybos f-to sporto salė, Kaunas
     Suaug B    VV    MV  
Vasario 16-osios veteranų turnyras
2005-02-16 10:00 2005-02-16 16:00
Kretinga, Technikos mokyklos sporto salė ...
     Mėgėjai    D  
Badmintono turnyras "Vilnius - 2005"
2005-02-12 10:00 2005-02-12 18:00
Vilniaus skvošo klubas
     Suaug B    V    D  
Žemaitijos moksleivių "Grand Prix"
2005-02-12 10:00 2005-02-12 17:00
Žalgirių m-kla, Tauragė.
     U-13    VV    MV  
     U-11    VV    MV  
2005 m. Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninis badmintono čempionatas
2005-01-29 12:00 2005-01-30 17:00
Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras 2005
2005-01-08 10:00 2005-01-08 18:00
Kaunas, Drobės g.
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
     Mėgėjai C    V    D    MX  
2004 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2004-12-18 11:00 2004-12-18 18:00
Kaunas
     35+    VV  
     40+    VV    D    MX  
     45+    VV    MV  
     50+    VV    D  
     60+    VV  
VILNIAUS JAUNIMO \"GRAND PRIX\" - 2004
2004-11-27 10:30 2004-11-28 15:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
Turnyras "Kelmės ruduo 2004"
2004-11-20 11:00 2004-11-20 20:00
Aukuro “ vidurinės mokyklos sporto salė, ...
     U-13    VV    MV  
     U-13 B    VV    MV  
     U-13 C    V  
Lietuvos asmeninės jaunimo (U-17) badmintono pirmenybės
2004-11-06 11:00 2004-11-07 18:00
\'Bastilija\', Gaurės 27a, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.