Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kauno Grand Prix 2010 (1 turas), Data: 2010-01-09, Vieta: Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU statybos fakulteto sporto salė  
Grupė- Mėgėjai B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-01-09 2010-01-09 2010-01-09 2010-01-09  
 1  Mantas Šatrauskas 
 Neringa Žvirblytė 
  Dėl 1-8 vietos      
[16] 11:00   M.Šatrauskas, N.Žvirblytė      
 16  Mantas Dudoravičius 
 Ugnė Vaitkevičiūtė 
  21:15  21:9      
  [26] 12:00   M.Šatrauskas, N.Žvirblytė    
 9  Mark Šames 
 Milda Krančiukaitė 
    21:8  21:10    
[17] 11:20   T.Randis, V.Tamošauskaitė      
 8  Tomas Randis 
 Viktorija Tamošauskaitė 
  21:8  21:13      
    [46] 14:20   M.Šatrauskas, N.Žvirblytė  
 5  Aurimas Kurapka 
 Rytė Kurapkaitė 
      21:8  21:19  
[18] 11:20   A.Kurapka, R.Kurapkaitė      
 12  Mantas Papuška 
 Monika Kalinauskaitė 
  21:9  21:13      
  [27] 12:00   G.Dima, A.Kaulickytė    
 13  Domas Urniežius 
 Vytautė Fomkinaitė 
    21:14  20:22  21:18    
[19] 11:20   G.Dima, A.Kaulickytė      
 4  Giedrius Dima 
 Aušrinė Kaulickytė 
  21:8  21:7       1-a vieta
      [65] 15:40   E.Bradūnas, R.Petraitytė
 3  Evaldas Bradūnas 
 Rusnė Petraitytė 
        21:17  21:18
[20] 11:20   E.Bradūnas, R.Petraitytė      
 14  Dalius Juodsnukis 
 Meda Kavaliauskaitė 
  21:14  21:11      
  [28] 12:00   E.Bradūnas, R.Petraitytė    
 11  Žaidėjas Nerodomas 
 Justė Krančiukaitė 
    21:11  21:10    
[21] 11:40   M.Kavaliauskas, A.Kurapkaitė      
 6  Matas Kavaliauskas 
 Aistė Kurapkaitė 
  21:13  21:11      
    [47] 14:20   E.Bradūnas, R.Petraitytė  
 7  Martynas Pikčilingis 
 Urtė Gečaitė 
      21:16  21:9  
[22] 11:40   M.Pikčilingis, U.Gečaitė      
 10  Hassan Sodah 
 Neringa Gaižutytė 
  18:21  21:8  21:17      
  [29] 12:20   M.Pikčilingis, U.Gečaitė    
 15  Klaudijus Kaškonas 
 Silvija Krutulytė 
    18:21  21:19  21:12    
[23] 11:40   A.Spurga, I.Šubinaitė      
 2  Algirdas Spurga 
 Ivona Šubinaitė 
  21:10  21:4    G.Dima, A.Kaulickytė   3-a vieta
     
       M.Pikčilingis, U.Gečaitė   ->
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Randis, V.Tamošauskaitė    
     
     A.Kurapka, R.Kurapkaitė   ->   5-a vieta
     
     M.Kavaliauskas, A.Kurapkaitė     ->
     
     A.Spurga, I.Šubinaitė   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   M.Dudoravičius, U.Vaitkevičiūtė      
     
   M.Šames, M.Krančiukaitė   ->    
     
   M.Papuška, M.Kalinauskaitė     ->  
     
   D.Urniežius, V.Fomkinaitė   ->     9-a vieta
     
   D.Juodsnukis, M.Kavaliauskaitė       ->
     
   Ž.Nerodomas, J.Krančiukaitė   ->    
     
   H.Sodah, N.Gaižutytė     ->  
     
   K.Kaškonas, S.Krutulytė   ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 113 114 115 116 
2005 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2005-03-19 11:00 2005-03-20 14:00
Gaurės 27a, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2005 m. Lietuvos studentų čempionatas
2005-03-05 10:00 2005-03-05 18:00
KTU statybos f-to sporto salė, Kaunas
     Suaug B    VV    MV  
Vasario 16-osios veteranų turnyras
2005-02-16 10:00 2005-02-16 16:00
Kretinga, Technikos mokyklos sporto salė ...
     Mėgėjai    D  
Badmintono turnyras "Vilnius - 2005"
2005-02-12 10:00 2005-02-12 18:00
Vilniaus skvošo klubas
     Suaug B    V    D  
Žemaitijos moksleivių "Grand Prix"
2005-02-12 10:00 2005-02-12 17:00
Žalgirių m-kla, Tauragė.
     U-13    VV    MV  
     U-11    VV    MV  
2005 m. Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninis badmintono čempionatas
2005-01-29 12:00 2005-01-30 17:00
Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras 2005
2005-01-08 10:00 2005-01-08 18:00
Kaunas, Drobės g.
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
     Mėgėjai C    V    D    MX  
2004 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2004-12-18 11:00 2004-12-18 18:00
Kaunas
     35+    VV  
     40+    VV    D    MX  
     45+    VV    MV  
     50+    VV    D  
     60+    VV  
VILNIAUS JAUNIMO \"GRAND PRIX\" - 2004
2004-11-27 10:30 2004-11-28 15:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
Turnyras "Kelmės ruduo 2004"
2004-11-20 11:00 2004-11-20 20:00
Aukuro “ vidurinės mokyklos sporto salė, ...
     U-13    VV    MV  
     U-13 B    VV    MV  
     U-13 C    V  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.