Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2005 m. Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninis badmintono čempionatas, Data: 2005-01-29, Vieta: Klaipėda  
Grupė- U-19, Moterų vienetas, dalyvių- 31, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Akvilė Stapušaitytė    Dėl 1-16 vietos        
 A.Stapušaitytė        
 32       ->        
   A.Stapušaitytė      
 17  Greta Bertauskaitė      11:0  11:0      
 G.Bertauskaitė        
 16  Amanda Meirytė    2:11  11:8  13:10        
     A.Stapušaitytė    
 9  Vaida Čekauskienė        11:0  11:1    
 V.Čekauskienė        
 24  Laura Šimukauskaitė    11:1  11:2        
   V.Čekauskienė      
 25  Erika Noreikaitė      11:8  11:6      
 R.Gečaitė        
 8  Rugilė Gečaitė    11:1  11:1        
       A.Stapušaitytė  
 5  Jevgenija Novik          11:0  11:0  
 J.Novik        
 28  Karolina Armalytė    11:0  11:0        
   J.Novik      
 21  Ieva Paliukaitytė      11:0  11:2      
 G.Čekauskaitė        
 12  Gabija Čekauskaitė    11:1  11:1        
     O.Jaciuk    
 13  Diana Jaciuk        11:2  11:5    
 D.Jaciuk        
 20  Aivara Kaladytė    11:4  11:2        
   O.Jaciuk      
 29  Natalija Chavina      11:3  11:1      
 O.Jaciuk        
 4  Oksana Jaciuk    11:3  11:1         1-a vieta
         A.Stapušaitytė
 3  Gerda Voitechovskaja            11:0  11:3
 G.Voitechovskaja        
 30  Rebeka Aleksevičiūtė    11:1  11:0        
   G.Voitechovskaja      
 19  Giedrė Grigonė      11:1  11:0      
 V.Tverskaja        
 14  Viktorija Tverskaja    11:1  11:4        
     G.Voitechovskaja    
 11  Anna Kosmač        11:2  11:9    
 A.Kosmač        
 22  Justina Dimšaitė    4:11  11:7  11:0        
   U.Vasiliauskaitė      
 27  Lauryna Šidlauskaitė      11:4  11:3      
 U.Vasiliauskaitė        
 6  Ugnė Vasiliauskaitė    11:3  11:1        
       G.Voitechovskaja  
 7  Urtė Rokaitė          11:7  11:7  
 U.Rokaitė        
 26  Viktorija Beinoraitė    11:0  11:0        
   U.Rokaitė      
 23  Justina Mažonaitė      11:0  11:1      
 Ž.Nerodomas        
 10  Žaidėjas Nerodomas    11:1  11:0        
     A.Tolstaja    
 15  Indrė Starevičiutė        11:4  11:5    
 D.Kairytė        
 18  Daina Kairytė    11:1  11:0      O.Jaciuk   3-a vieta
   A.Tolstaja    A.Tolstaja
 31  Indrė Stonkutė      11:6  11:1    A.Tolstaja   11:3  11:6
 A.Tolstaja        
 2  Anastasija Tolstaja    11:0  11:0     Dėl 5-8 vietos    
       V.Čekauskienė    
       J.Novik  
       J.Novik   11:7  11:7   5-a vieta
         U.Vasiliauskaitė
       U.Vasiliauskaitė     11:8  7:11  13:10
       U.Vasiliauskaitė  
       U.Rokaitė   11:3  11:2  
           
           
         V.Čekauskienė   7-a vieta
         U.Rokaitė
         U.Rokaitė   11:5  11:4
      Dėl 9-16 vietos      
     G.Bertauskaitė      
     R.Gečaitė    
     R.Gečaitė   11:1  11:1    
       R.Gečaitė  
     G.Čekauskaitė     11:3  11:3  
     G.Čekauskaitė    
     D.Jaciuk   13:12  11:6     9-a vieta
         R.Gečaitė
     V.Tverskaja       11:0  11:1
     V.Tverskaja    
     A.Kosmač   11:5  11:6    
       Ž.Nerodomas  
     Ž.Nerodomas     11:1  11:7  
     Ž.Nerodomas    
     D.Kairytė   6:11  11:3  13:12    
           
         G.Čekauskaitė   11-a vieta
         G.Čekauskaitė
         V.Tverskaja   11:7  11:3
           
        Dėl 13-16 vietos    
       G.Bertauskaitė    
       D.Jaciuk  
       D.Jaciuk   ->   13-a vieta
         D.Kairytė
       A.Kosmač     13:10  6:11  11:9
       D.Kairytė  
       D.Kairytė   11:0  7:11  13:12  
           
           
         G.Bertauskaitė   15-a vieta
         A.Kosmač
    Dėl 17-32 vietos      A.Kosmač     B/Ž
         
   A.Meirytė      
   A.Meirytė   ->      
     A.Meirytė    
   L.Šimukauskaitė     11:4  11:2    
   E.Noreikaitė      
   E.Noreikaitė   9:11  11:4  11:7      
       A.Meirytė  
   K.Armalytė       11:0  11:4  
   I.Paliukaitytė      
   I.Paliukaitytė   11:0  11:0      
     I.Paliukaitytė    
   A.Kaladytė     11:4  7:11  13:11    
   A.Kaladytė      
   N.Chavina   11:0  11:1       17-a vieta
         I.Starevičiutė
   R.Aleksevičiūtė         11:3  11:0
   G.Grigonė      
   G.Grigonė   11:0  11:0      
     G.Grigonė    
   J.Dimšaitė     1:11  13:10  11:5    
   J.Dimšaitė      
   L.Šidlauskaitė   11:0  11:3      
       I.Starevičiutė  
   V.Beinoraitė       11:9  11:2  
   V.Beinoraitė      
   J.Mažonaitė   11:0  11:0      
     I.Starevičiutė    
   I.Starevičiutė     6:11  11:6  11:6    
   I.Starevičiutė      
   I.Stonkutė   11:0  11:0    I.Paliukaitytė   19-a vieta
         G.Grigonė
         G.Grigonė   11:6  11:1
           
        Dėl 21-24 vietos    
       E.Noreikaitė    
       A.Kaladytė  
       A.Kaladytė   11:5  13:11   21-a vieta
         V.Beinoraitė
       J.Dimšaitė     11:4  11:1
       V.Beinoraitė  
       V.Beinoraitė   2:11  11:4  11:5  
           
           
         E.Noreikaitė   23-a vieta
         J.Dimšaitė
         J.Dimšaitė     B/Ž
      Dėl 25-32 vietos      
         
     L.Šimukauskaitė    
     L.Šimukauskaitė   ->    
       L.Šimukauskaitė  
     K.Armalytė     11:4  11:7  
     N.Chavina    
     N.Chavina     B/Ž     25-a vieta
         L.Šidlauskaitė
     R.Aleksevičiūtė       8:11  11:0  11:2
     L.Šidlauskaitė    
     L.Šidlauskaitė   11:2  11:0    
       L.Šidlauskaitė  
     J.Mažonaitė     11:0  11:1  
     J.Mažonaitė    
     I.Stonkutė   11:2  11:2    
           
         N.Chavina   27-a vieta
       
         J.Mažonaitė   ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
       K.Armalytė   ->   29-a vieta
       
       R.Aleksevičiūtė     
       
       I.Stonkutė   ->  
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 113 114 115 ... 120 121 
4-sis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2007-04-14 11:00 2007-04-15 15:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas. A, B, C ir D grupės
2007-03-24 10:30 2007-03-25 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2007-03-17 12:00 2007-03-18 15:00
Klapėda, Burių 19, Melnragės sporto salė ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Kelmės taurė - 2007
2007-03-10 10:30 2007-03-10 21:00
Aukuro m-kla, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV  
2-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2007-02-17 11:00 2007-02-18 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2007-02-16 10:00 2007-02-16 14:00
Kretingos verslo ir technologijos mokykl ...
     Mėgėjai B    D  
Lietuvos studentų asmeninis čempionatas
2007-02-10 10:00 2007-02-10 16:00
Kaunas
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MV  
2007 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2007-02-03 12:00 2007-02-04 15:00
„Klaipėdos Naftos“ sporto salė, Burių g. ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės
2007-01-13 11:00 2007-01-14 16:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
45-asis Lietuvos badmintono asmeninis čempionatas
2007-01-06 11:00 2007-01-07 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.