Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos moksleivių "Grand Prix", Data: 2005-02-12, Vieta: Žalgirių m-kla, Tauragė.  
Grupė- U-11, Vyrų vienetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Vladislavas Bobrovas    Dėl 1-16 vietos        
 V.Bobrovas        
 32       ->        
   V.Bobrovas      
 17  Arnas Kučinskas      15:0  15:0      
 P.Bartušis        
 16  Petras Bartušis    ->        
     V.Bobrovas    
 9  Marius Česnavičius        15:6  15:3    
 M.Česnavičius        
 24       ->        
   L.Rimkus      
 25         15:0  15:4      
 L.Rimkus        
 8  Lukas Rimkus    ->        
       L.Sparnauskis  
 5  Julius Bužas          15:3  15:12  
 J.Bužas        
 28       ->        
   J.Bužas      
 21         15:1  15:2      
 L.Kavaliauskas        
 12  Lukas Kavaliauskas    ->        
     L.Sparnauskis    
 13  Tadas Vekeris        15:8  15:4    
 T.Vekeris        
 20       ->        
   L.Sparnauskis      
 29         15:2  15:1      
 L.Sparnauskis        
 4  Laurynas Sparnauskis    ->         1-a vieta
         M.Atkočaitis
 3  Martynas Atkočaitis            15:8  15:11
 M.Atkočaitis        
 30       ->        
   M.Atkočaitis      
 19         15:0  15:0      
 K.Kvasas        
 14  Karolis Kvasas    ->        
     M.Atkočaitis    
 11  Deividas Lembertas        15:1  15:1    
 D.Lembertas        
 22       ->        
   R.Šileris      
 27         15:9  15:5      
 R.Šileris        
 6  Renaldas Šileris    ->        
       M.Atkočaitis  
 7  Domantas Bartušis          15:2  15:9  
 D.Bartušis        
 26       ->        
   D.Bartušis      
 23         15:4  15:1      
 A.Urbutis        
 10  Arnas Urbutis    ->        
     T.Liorančas    
 15  Eimantas Lindžius        15:2  15:2    
 E.Lindžius        
 18  Kęstas Katkauskas    ->      V.Bobrovas   3-a vieta
   T.Liorančas    T.Liorančas
 31         15:2  15:0    T.Liorančas   17:16  15:2
 T.Liorančas        
 2  Tautvydas Liorančas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       L.Rimkus    
       L.Rimkus  
       J.Bužas   15:6  15:12   5-a vieta
         L.Rimkus
       R.Šileris     15:2  15:5
       D.Bartušis  
       D.Bartušis   15:12  15:12  
           
           
         J.Bužas   7-a vieta
         J.Bužas
         R.Šileris   15:3  15:11
      Dėl 9-16 vietos      
     P.Bartušis      
     M.Česnavičius    
     M.Česnavičius   15:8  15:3    
       L.Kavaliauskas  
     L.Kavaliauskas     13:15  15:6  17:14  
     L.Kavaliauskas    
     T.Vekeris   15:9  15:7     9-a vieta
         D.Lembertas
     K.Kvasas       15:4  15:9
     D.Lembertas    
     D.Lembertas   15:9  15:7    
       D.Lembertas  
     A.Urbutis     15:13  15:2  
     A.Urbutis    
     E.Lindžius   15:2  15:3    
           
         M.Česnavičius   11-a vieta
         A.Urbutis
         A.Urbutis   15:14  15:11
           
        Dėl 13-16 vietos    
       P.Bartušis    
       T.Vekeris  
       T.Vekeris   15:2  15:2   13-a vieta
         K.Kvasas
       K.Kvasas     15:4  15:11
       K.Kvasas  
       E.Lindžius   15:2  15:7  
           
           
         P.Bartušis   15-a vieta
         P.Bartušis
    Dėl 17-32 vietos      E.Lindžius   15:9  12:15  15:11
         
       
   A.Kučinskas   ->      
       
          
       
    ->      
       
          
       
    ->      
       
          
       
    ->       17-a vieta
       
          
       
    ->      
       
          
       
    ->      
       
          
       
    ->      
       
   K.Katkauskas         
       
    ->     19-a vieta
       
          
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
           21-a vieta
       
          
       
          
           
           
          23-a vieta
       
          
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
          
       
          
       
           25-a vieta
       
          
       
          
       
          
       
          
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
           29-a vieta
       
          
       
          
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 113 114 115 ... 120 121 
4-sis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2007-04-14 11:00 2007-04-15 15:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas. A, B, C ir D grupės
2007-03-24 10:30 2007-03-25 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2007-03-17 12:00 2007-03-18 15:00
Klapėda, Burių 19, Melnragės sporto salė ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Kelmės taurė - 2007
2007-03-10 10:30 2007-03-10 21:00
Aukuro m-kla, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV  
2-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2007-02-17 11:00 2007-02-18 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2007-02-16 10:00 2007-02-16 14:00
Kretingos verslo ir technologijos mokykl ...
     Mėgėjai B    D  
Lietuvos studentų asmeninis čempionatas
2007-02-10 10:00 2007-02-10 16:00
Kaunas
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MV  
2007 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2007-02-03 12:00 2007-02-04 15:00
„Klaipėdos Naftos“ sporto salė, Burių g. ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės
2007-01-13 11:00 2007-01-14 16:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
45-asis Lietuvos badmintono asmeninis čempionatas
2007-01-06 11:00 2007-01-07 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.