Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2005 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2005-03-19, Vieta: Gaurės 27a, Tauragė  
Grupė- U-17, Vyrų vienetas, dalyvių- 28, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Aurimas Mizgiris    Dėl 1-16 vietos        
 A.Mizgiris        
 32       ->        
   A.Mizgiris      
 17  Linas Zavadskis      15:4  15:6      
 L.Zavadskis        
 16  Tautvydas Liorančas    15:1  15:0        
     A.Mizgiris    
 9  Saulius Šaltmeris        15:3  15:0    
 S.Šaltmeris        
 24  Gytis Bernotas    15:0  15:0        
   S.Šaltmeris      
 25  Paulius Žvinklys      15:12  15:11      
 L.Litvinas        
 8  Lukas Litvinas    15:0  15:0        
       A.Mizgiris  
 5  Edgaras Slušnys          15:1  15:4  
 E.Slušnys        
 28  Georgij Pancyrev    15:0  15:0        
   E.Slušnys      
 21  Marius Paulauskas      15:2  15:1      
 M.Stasiulis        
 12  Mantas Stasiulis    15:8  15:14        
     E.Slušnys    
 13  Žygimantas Eismontas        15:3  15:10    
 Ž.Eismontas        
 20  Laurynas Sparnauskis    15:3  15:1        
   A.Plavin      
 29         15:3  15:4      
 A.Plavin        
 4  Alan Plavin    ->         1-a vieta
         R.Stapušaitis
 3  Edvinas Jenkus            10:15  15:11  15:4
 E.Jenkus        
 30       ->        
   E.Jenkus      
 19  Aivaras Maskaliūnas      15:1  15:0      
 M.Ščelys        
 14  Marius Ščelys    15:4  15:7        
     E.Jenkus    
 11  Daumantas Vitkauskas        17:16  15:3    
 D.Vitkauskas        
 22  Edvinas Jakubauskas    15:6  15:6        
   J.Markūnas      
 27  Mantas Kiršininkas      15:5  15:7      
 J.Markūnas        
 6  Joris Markūnas    15:0  15:0        
       R.Stapušaitis  
 7  Andrius Girdžijauskas          15:5  15:1  
 A.Girdžijauskas        
 26  Renaldas Šileris    15:3  15:3        
   A.Girdžijauskas      
 23  Lukas Rimkus      15:1  15:4      
 A.Janavičius        
 10  Aidanas Janavičius    15:1  15:0        
     R.Stapušaitis    
 15  Augustinas Narkis        15:5  15:2    
 A.Narkis        
 18  Povilas Bartušis    15:4  15:2      E.Slušnys   3-a vieta
   R.Stapušaitis    E.Jenkus
 31         15:2  15:0    E.Jenkus   15:8  15:10
 R.Stapušaitis        
 2  Ramūnas Stapušaitis    ->     Dėl 5-8 vietos    
       S.Šaltmeris    
       A.Plavin  
       A.Plavin   15:0  15:5   5-a vieta
         A.Girdžijauskas
       J.Markūnas     15:12  15:6
       A.Girdžijauskas  
       A.Girdžijauskas   15:9  15:5  
           
           
         S.Šaltmeris   7-a vieta
         J.Markūnas
         J.Markūnas   15:13  15:5
      Dėl 9-16 vietos      
     L.Zavadskis      
     L.Litvinas    
     L.Litvinas   15:0  15:0    
       L.Litvinas  
     M.Stasiulis     15:8  15:10  
     Ž.Eismontas    
     Ž.Eismontas   15:1  15:5     9-a vieta
         D.Vitkauskas
     M.Ščelys       10:15  15:9  15:13
     D.Vitkauskas    
     D.Vitkauskas   15:2  15:8    
       D.Vitkauskas  
     A.Janavičius     9:15  15:8  15:6  
     A.Janavičius    
     A.Narkis   15:6  15:7    
           
         Ž.Eismontas   11-a vieta
         Ž.Eismontas
         A.Janavičius   14:17  15:7  17:15
           
        Dėl 13-16 vietos    
       L.Zavadskis    
       L.Zavadskis  
       M.Stasiulis     B/Ž   13-a vieta
         A.Narkis
       M.Ščelys     15:5  15:6
       A.Narkis  
       A.Narkis   17:14  15:13  
           
           
         M.Stasiulis   15-a vieta
         M.Ščelys
    Dėl 17-32 vietos      M.Ščelys     B/Ž
         
   T.Liorančas      
   T.Liorančas   ->      
     T.Liorančas    
   G.Bernotas     15:10  15:2    
   P.Žvinklys      
   P.Žvinklys   15:7  15:7      
       M.Paulauskas  
   G.Pancyrev       15:5  15:7  
   M.Paulauskas      
   M.Paulauskas   17:14  15:12      
     M.Paulauskas    
   L.Sparnauskis     15:9  15:13    
   L.Sparnauskis      
    ->       17-a vieta
         P.Bartušis
          15:6  15:8
   A.Maskaliūnas      
   A.Maskaliūnas   ->      
     A.Maskaliūnas    
   E.Jakubauskas     15:13  15:6    
   E.Jakubauskas      
   M.Kiršininkas   15:3  15:3      
       P.Bartušis  
   R.Šileris       15:8  8:15  15:9  
   L.Rimkus      
   L.Rimkus   11:15  15:10  15:1      
     P.Bartušis    
   P.Bartušis     15:2  15:8    
   P.Bartušis      
    ->    T.Liorančas   19-a vieta
         A.Maskaliūnas
         A.Maskaliūnas   15:10  7:15  15:6
           
        Dėl 21-24 vietos    
       P.Žvinklys    
       P.Žvinklys  
       L.Sparnauskis   15:11  15:5   21-a vieta
         E.Jakubauskas
       E.Jakubauskas     4:15  15:2  15:12
       E.Jakubauskas  
       L.Rimkus   15:5  15:7  
           
           
         L.Sparnauskis   23-a vieta
         L.Sparnauskis
         L.Rimkus   15:6  14:15  15:8
      Dėl 25-32 vietos      
         
     G.Bernotas    
     G.Bernotas   ->    
       G.Pancyrev  
     G.Pancyrev     15:1  15:0  
     G.Pancyrev    
      ->     25-a vieta
         G.Pancyrev
          15:2  15:1
     M.Kiršininkas    
     M.Kiršininkas   ->    
       R.Šileris  
     R.Šileris     15:0  15:0  
     R.Šileris    
      ->    
           
         G.Bernotas   27-a vieta
       
         M.Kiršininkas   ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 113 114 115 ... 120 121 
2-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas. A, B, C ir D grupės
2007-03-24 10:30 2007-03-25 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2007-03-17 12:00 2007-03-18 15:00
Klapėda, Burių 19, Melnragės sporto salė ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Kelmės taurė - 2007
2007-03-10 10:30 2007-03-10 21:00
Aukuro m-kla, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV  
2-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2007-02-17 11:00 2007-02-18 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2007-02-16 10:00 2007-02-16 14:00
Kretingos verslo ir technologijos mokykl ...
     Mėgėjai B    D  
Lietuvos studentų asmeninis čempionatas
2007-02-10 10:00 2007-02-10 16:00
Kaunas
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MV  
2007 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2007-02-03 12:00 2007-02-04 15:00
„Klaipėdos Naftos“ sporto salė, Burių g. ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės
2007-01-13 11:00 2007-01-14 16:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
45-asis Lietuvos badmintono asmeninis čempionatas
2007-01-06 11:00 2007-01-07 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2006-12-16 11:30 2006-12-16 20:00
Kaunas
     40+    VV    VD  
     45+    VV  
     50+    VV    VD    MX  
     55+    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.