Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
45-asis Lietuvos badmintono asmeninis čempionatas, Data: 2007-01-06, Vieta: Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. 27a, Tauragė.  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 21, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Kęstutis Navickas    Dėl 1-16 vietos        
 K.Navickas        
 32       ->        
   K.Navickas      
 17  Kazimieras Dauskurtas      21:6  21:8 [11']      
 K.Dauskurtas        
 16  Lukas Litvinas    21:17  21:15 [16']        
     K.Navickas    
 9  Dovydas Razas        21:8  21:6 [15']    
 D.Razas        
 24       ->        
   D.Razas      
 25         21:15  21:12 [24']      
 A.Mizgiris        
 8  Aurimas Mizgiris    ->        
       K.Navickas  
 5  Tomas Dovydaitis          21:13  21:8 [16']  
 T.Dovydaitis        
 28       ->        
   T.Dovydaitis      
 21  Egidijus Šakalys      21:15  21:11 [17']      
 E.Slušnys        
 12  Edgaras Slušnys    21:6  21:8 [13']        
     K.Kašinskis    
 13  Edvinas Jenkus        21:17  21:12 [23']    
 E.Jenkus        
 20  Martynas Prevelis    21:19  21:9 [5']        
   K.Kašinskis      
 29         21:11  21:15 [15']      
 K.Kašinskis        
 4  Klaudijus Kašinskis    ->         1-a vieta
         K.Navickas
 3  Donatas Narvilas            21:8  21:11 [19']
 D.Narvilas        
 30       ->        
   D.Narvilas      
 19  Mindaugas Loveikis      21:12  21:6 [18']      
 A.Plavin        
 14  Alan Plavin    21:9  21:7 [9']        
     D.Narvilas    
 11  Andrius Girdžijauskas        21:18  20:22  21:7 [39']    
 A.Girdžijauskas        
 22       ->        
   Š.Bilius      
 27         21:10  21:15 [8']      
 Š.Bilius        
 6  Šarūnas Bilius    ->        
       D.Narvilas  
 7  Ramūnas Stapušaitis          21:15  21:14 [28']  
 R.Stapušaitis        
 26       ->        
   R.Stapušaitis      
 23         21:16  21:16 [21']      
 R.Bilius        
 10  Ramūnas Bilius    ->        
     R.Stapušaitis    
 15  Joris Markūnas        21:12  21:18 [17']    
 J.Markūnas        
 18  Povilas Bartušis    21:18  21:18 [21']      K.Kašinskis   3-a vieta
   J.Markūnas    K.Kašinskis
 31           B/Ž    R.Stapušaitis   18:21  22:20  21:12 [52']
 A.Kvedarauskas        
 2  Aivaras Kvedarauskas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       D.Razas    
       T.Dovydaitis  
       T.Dovydaitis   21:13  21:7 [18']   5-a vieta
         T.Dovydaitis
       Š.Bilius     21:19  21:16 [24']
       Š.Bilius  
       J.Markūnas   20:22  21:10  21:10 [25']  
           
           
         D.Razas   7-a vieta
         D.Razas
         J.Markūnas   21:17  21:14 [21']
      Dėl 9-16 vietos      
     K.Dauskurtas      
     A.Mizgiris    
     A.Mizgiris   21:11  21:13 [16']    
       A.Mizgiris  
     E.Slušnys     21:9  21:15 [18']  
     E.Slušnys    
     E.Jenkus   21:11  21:10 [16']     9-a vieta
         R.Bilius
     A.Plavin       21:15  15:21  21:11 [34']
     A.Plavin    
     A.Girdžijauskas   21:14  13:21  21:13 [23']    
       R.Bilius  
     R.Bilius     21:13  18:21  21:17 [32']  
     R.Bilius    
     A.Kvedarauskas     B/Ž    
           
         E.Slušnys   11-a vieta
         E.Slušnys
         A.Plavin   21:13  21:13 [14']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       K.Dauskurtas    
       K.Dauskurtas  
       E.Jenkus   21:7  17:21  21:18 [22']   13-a vieta
         K.Dauskurtas
       A.Girdžijauskas     14:21  21:8  21:18 [28']
       A.Girdžijauskas  
       A.Kvedarauskas     B/Ž  
           
           
         E.Jenkus   15-a vieta
         E.Jenkus
    Dėl 17-32 vietos      A.Kvedarauskas     B/Ž
         
   L.Litvinas      
   L.Litvinas   ->      
     L.Litvinas    
      ->    
   .      
    ->      
       L.Litvinas  
        21:14  21:19 [21']  
   E.Šakalys      
   E.Šakalys   ->      
     M.Prevelis    
   M.Prevelis     21:17  21:8 [15']    
   M.Prevelis      
    ->       17-a vieta
         L.Litvinas
          28:26  21:16 [32']
   M.Loveikis      
   M.Loveikis   ->      
     M.Loveikis    
      ->    
   .      
    ->      
       P.Bartušis  
        21:18  26:24 [27']  
   .      
    ->      
     P.Bartušis    
   P.Bartušis     ->    
   P.Bartušis      
    ->    M.Prevelis   19-a vieta
         M.Loveikis
         M.Loveikis     B/Ž
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       E.Šakalys  
       E.Šakalys   ->   21-a vieta
         E.Šakalys
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 113 114 115 ... 121 122 
"Zanavykų taurė - 2008" 1 etapas
2007-09-30 10:00 2007-09-30 19:30
Šakiai
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
3-oji Lietuvos taurė, 1 etapas, A ir B grupės
2007-09-22 11:00 2007-09-23 15:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų asmeninis čempionatas
2007-06-09 10:00 2007-06-09 18:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     35+    VV    MV    VD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MX  
     50+    VV    MV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD  
     60+    VV  
Badmintono varžybos "Tauragė - 500"
2007-05-26 11:00 2007-05-27 12:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD  
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, A ir B grupės
2007-05-26 12:00 2007-05-26 20:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2007-05-06 11:00 2007-05-07 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2007-04-28 11:00 2007-04-29 14:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, C ir D grupės
2007-04-22 12:00 2007-04-22 17:00
Klaipėda
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
4-sis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2007-04-14 11:00 2007-04-15 15:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas. A, B, C ir D grupės
2007-03-24 10:30 2007-03-25 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.