Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
45-asis Lietuvos badmintono asmeninis čempionatas, Data: 2007-01-06, Vieta: Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. 27a, Tauragė.  
Grupė- Suaug, Moterų vienetas, dalyvių- 21, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Akvilė Stapušaitytė    Dėl 1-16 vietos        
 A.Stapušaitytė        
 32       ->        
   A.Stapušaitytė      
 17  Erika Noreikaitė      21:3  21:7      
 E.Liočaitė        
 16  Emilija Liočaitė    21:8  15:21  21:9        
     A.Stapušaitytė    
 9  Daina Kairytė        21:13  21:10 [18']    
 D.Kairytė        
 24       ->        
   G.Čekauskaitė      
 25         21:15  22:20 [23']      
 G.Čekauskaitė        
 8  Gabija Čekauskaitė    ->        
       A.Stapušaitytė  
 5  Oksana Jaciuk          21:7  21:14 [19']  
 O.Jaciuk        
 28       ->        
   O.Jaciuk      
 21  Viktorija Novik      21:3  21:9 [15']      
 G.Grigonė        
 12  Giedrė Grigonė    21:19  21:5 [19']        
     G.Voitechovskaja    
 13  Ieva Linkutė        21:16  21:19 [25']    
 I.Linkutė        
 20  Gintautė Railaitė    21:9  21:12 [13']        
   G.Voitechovskaja      
 29         21:13  21:9 [14']      
 G.Voitechovskaja        
 4  Gerda Voitechovskaja    ->         1-a vieta
         A.Stapušaitytė
 3  Rasa Šulnienė            21:17  21:18 [32']
 R.Šulnienė        
 30       ->        
   R.Šulnienė      
 19  Jekaterina Muchina      21:4  21:8 [12']      
 R.Strockytė        
 14  Rūta Strockytė    21:13  21:11 [22']        
     R.Šulnienė    
 11  Viktorija Tverskaja        21:18  21:12 [25']    
 V.Tverskaja        
 22       ->        
   U.Vasiliauskaitė      
 27         21:13  21:10 [20']      
 U.Vasiliauskaitė        
 6  Ugnė Vasiliauskaitė    ->        
       K.Dovydaitytė  
 7  Žaidėjas Nerodomas          21:17  21:11 [19']  
 Ž.Nerodomas        
 26       ->        
   I.Starevičiutė      
 23         21:14  21:23  21:13 [29']      
 I.Starevičiutė        
 10  Indrė Starevičiutė    ->        
     K.Dovydaitytė    
 15  Amanda Meirytė        21:6  21:9 [21']    
 A.Meirytė        
 18  Justina Dimšaitė    21:12  21:17 [17']      G.Voitechovskaja   3-a vieta
   K.Dovydaitytė    R.Šulnienė
 31         21:8  21:3 [10']    R.Šulnienė   28:26  18:21  25:23 [62']
 K.Dovydaitytė        
 2  Kristina Dovydaitytė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       G.Čekauskaitė    
       G.Čekauskaitė  
       O.Jaciuk   21:16  21:13 [24']   5-a vieta
         U.Vasiliauskaitė
       U.Vasiliauskaitė     21:18  21:15 [26']
       U.Vasiliauskaitė  
       I.Starevičiutė   21:11  21:12 [18']  
           
           
         O.Jaciuk   7-a vieta
         O.Jaciuk
         I.Starevičiutė   21:16  21:14 [24']
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Liočaitė      
     D.Kairytė    
     D.Kairytė   21:13  21:11 [14']    
       D.Kairytė  
     G.Grigonė     21:10  21:14 [14']  
     I.Linkutė    
     I.Linkutė   23:21  21:9 [26']     9-a vieta
         D.Kairytė
     R.Strockytė       21:12  21:12 [15']
     V.Tverskaja    
     V.Tverskaja   21:15  21:17 [27']    
       V.Tverskaja  
     Ž.Nerodomas     24:22  21:16 [30']  
     Ž.Nerodomas    
     A.Meirytė   21:14  7:21  22:20 [34']    
           
         I.Linkutė   11-a vieta
         Ž.Nerodomas
         Ž.Nerodomas   21:14  21:7 [17']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       E.Liočaitė    
       E.Liočaitė  
       G.Grigonė   13:21  21:10  21:17 [37']   13-a vieta
         A.Meirytė
       R.Strockytė     22:20  21:16 [26']
       A.Meirytė  
       A.Meirytė   21:19  21:15 [27']  
           
           
         G.Grigonė   15-a vieta
         G.Grigonė
    Dėl 17-32 vietos      R.Strockytė   21:14  11:21  21:19 [38']
         
   E.Noreikaitė      
   E.Noreikaitė   ->      
     E.Noreikaitė    
      ->    
   .      
    ->      
       E.Noreikaitė  
        15:21  21:12  21:13 [21']  
   V.Novik      
   V.Novik   ->      
     V.Novik    
   G.Railaitė     21:18  25:23 [20']    
   G.Railaitė      
    ->       17-a vieta
         E.Noreikaitė
          21:14  21:11 [16']
   J.Muchina      
   J.Muchina   ->      
     J.Muchina    
      ->    
   .      
    ->      
       J.Dimšaitė  
        21:16  21:18 [19']  
   .      
    ->      
     J.Dimšaitė    
   J.Dimšaitė     ->    
   J.Dimšaitė      
    ->    V.Novik   19-a vieta
         V.Novik
         J.Muchina   23:21  21:9 [13']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       G.Railaitė  
       G.Railaitė   ->   21-a vieta
         G.Railaitė
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 113 114 115 ... 121 122 
"Zanavykų taurė - 2008" 1 etapas
2007-09-30 10:00 2007-09-30 19:30
Šakiai
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
3-oji Lietuvos taurė, 1 etapas, A ir B grupės
2007-09-22 11:00 2007-09-23 15:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų asmeninis čempionatas
2007-06-09 10:00 2007-06-09 18:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     35+    VV    MV    VD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MX  
     50+    VV    MV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD  
     60+    VV  
Badmintono varžybos "Tauragė - 500"
2007-05-26 11:00 2007-05-27 12:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD  
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, A ir B grupės
2007-05-26 12:00 2007-05-26 20:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2007-05-06 11:00 2007-05-07 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2007-04-28 11:00 2007-04-29 14:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, C ir D grupės
2007-04-22 12:00 2007-04-22 17:00
Klaipėda
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
4-sis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2007-04-14 11:00 2007-04-15 15:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas. A, B, C ir D grupės
2007-03-24 10:30 2007-03-25 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.