Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
45-asis Lietuvos badmintono asmeninis čempionatas, Data: 2007-01-06, Vieta: Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. 27a, Tauragė.  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Klaudijus Kašinskis 
 Kęstutis Navickas 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Kašinskis, K.Navickas      
 16       ->      
   K.Kašinskis, K.Navickas    
 9  Kazimieras Dauskurtas 
 Andrius Girdžijauskas 
    21:17  21:9 [13']    
 P.Geležiūnas, L.Šileris      
 8  Paulius Geležiūnas 
 Laimonas Šileris 
  21:11  21:18 [23']      
     K.Kašinskis, K.Navickas  
 5  Aurimas Mizgiris 
 Edvinas Jenkus 
      21:6  21:14 [18']  
 A.Mizgiris, E.Jenkus      
 12  Povilas Bartušis 
 Mindaugas Loveikis 
  21:19  21:14 [22']      
   R.Bilius, Š.Bilius    
 13         21:15  15:21  21:16 [30']    
 R.Bilius, Š.Bilius      
 4  Ramūnas Bilius 
 Šarūnas Bilius 
  ->       1-a vieta
       K.Kašinskis, K.Navickas
 3  Dovydas Razas 
 Ramūnas Stapušaitis 
        21:17  21:14 [30']
 D.Razas, R.Stapušaitis      
 14       ->      
   D.Razas, R.Stapušaitis    
 11  Lukas Litvinas 
 Martynas Prevelis 
    21:17  21:16 [22']    
 A.Slušnys, E.Slušnys      
 6  Arnoldas Slušnys 
 Edgaras Slušnys 
  21:10  21:15 [17']      
     D.Narvilas, T.Dovydaitis  
 7  Joris Markūnas 
 Alan Plavin 
      21:17  21:13 [23']  
 J.Markūnas, A.Plavin      
 10  Andrius Jankus 
 Egidijus Šakalys 
    B/Ž      
   D.Narvilas, T.Dovydaitis    
 15         21:10  21:14 [18']    
 D.Narvilas, T.Dovydaitis      
 2  Donatas Narvilas 
 Tomas Dovydaitis 
  ->    R.Bilius, Š.Bilius   3-a vieta
       D.Razas, R.Stapušaitis
       D.Razas, R.Stapušaitis   20:22  21:14  21:18 [38']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     P.Geležiūnas, L.Šileris    
     A.Mizgiris, E.Jenkus  
     A.Mizgiris, E.Jenkus   21:18  21:17 [25']   5-a vieta
       A.Mizgiris, E.Jenkus
     A.Slušnys, E.Slušnys     28:26  12:21  21:14 [34']
     A.Slušnys, E.Slušnys  
     J.Markūnas, A.Plavin   21:15  21:15 [23']  
         
         
       P.Geležiūnas, L.Šileris   7-a vieta
     
       J.Markūnas, A.Plavin   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
   K.Dauskurtas, A.Girdžijauskas   ->    
     
   P.Bartušis, M.Loveikis     ->  
     
    ->     9-a vieta
     
        ->
     
   L.Litvinas, M.Prevelis   ->    
     
   A.Jankus, E.Šakalys     ->  
     
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 113 114 115 ... 121 122 
"Zanavykų taurė - 2008" 1 etapas
2007-09-30 10:00 2007-09-30 19:30
Šakiai
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
3-oji Lietuvos taurė, 1 etapas, A ir B grupės
2007-09-22 11:00 2007-09-23 15:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų asmeninis čempionatas
2007-06-09 10:00 2007-06-09 18:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     35+    VV    MV    VD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MX  
     50+    VV    MV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD  
     60+    VV  
Badmintono varžybos "Tauragė - 500"
2007-05-26 11:00 2007-05-27 12:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD  
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, A ir B grupės
2007-05-26 12:00 2007-05-26 20:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2007-05-06 11:00 2007-05-07 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2007-04-28 11:00 2007-04-29 14:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, C ir D grupės
2007-04-22 12:00 2007-04-22 17:00
Klaipėda
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
4-sis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2007-04-14 11:00 2007-04-15 15:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas. A, B, C ir D grupės
2007-03-24 10:30 2007-03-25 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.