Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
45-asis Lietuvos badmintono asmeninis čempionatas, Data: 2007-01-06, Vieta: Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. 27a, Tauragė.  
Grupė- Suaug, Moterų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Kristina Dovydaitytė 
 Gerda Voitechovskaja 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Dovydaitytė, G.Voitechovskaja      
 16       ->      
   K.Dovydaitytė, G.Voitechovskaja    
 9  Ieva Linkutė 
 Rūta Strockytė 
    21:5  21:9 [17']    
 E.Liočaitė, E.Noreikaitė      
 8  Emilija Liočaitė 
 Erika Noreikaitė 
  20:22  21:18  21:8 [31']      
     K.Dovydaitytė, G.Voitechovskaja  
 5  Gabija Čekauskaitė 
 Indrė Starevičiutė 
      22:20  21:11 [24']  
 G.Čekauskaitė, I.Starevičiutė      
 12  Indrė Adomaitytė 
 Rugilė Gečaitė 
    B/Ž      
   S.Tarvydaitė, U.Vasiliauskaitė    
 13         21:11  21:11 [20']    
 S.Tarvydaitė, U.Vasiliauskaitė      
 4  Salvinija Tarvydaitė 
 Ugnė Vasiliauskaitė 
  ->       1-a vieta
       K.Dovydaitytė, G.Voitechovskaja
 3  Oksana Jaciuk 
 Rasa Šulnienė 
        21:17  21:14 [20']
 O.Jaciuk, R.Šulnienė      
 14       ->      
   O.Jaciuk, R.Šulnienė    
 11  Jekaterina Muchina 
 Žaidėjas Nerodomas 
    21:11  21:13 [21']    
 D.Kairytė, V.Tverskaja      
 6  Daina Kairytė 
 Viktorija Tverskaja 
  21:18  21:16 [25']      
     U.Urbonaitė, I.Petrulaitienė  
 7  Giedrė Grigonė 
 Amanda Meirytė 
      18:21  21:9  21:18 [40']  
 G.Grigonė, A.Meirytė      
 10  Justina Dimšaitė 
 Gintautė Railaitė 
  21:12  21:13 [22']      
   U.Urbonaitė, I.Petrulaitienė    
 15         21:11  21:7 [19']    
 U.Urbonaitė, I.Petrulaitienė      
 2  Ugnė Urbonaitė 
 Indrė Petrulaitienė 
  ->    S.Tarvydaitė, U.Vasiliauskaitė   3-a vieta
       S.Tarvydaitė, U.Vasiliauskaitė
       O.Jaciuk, R.Šulnienė   15:21  22:20  21:12 [30']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Liočaitė, E.Noreikaitė    
     G.Čekauskaitė, I.Starevičiutė  
     G.Čekauskaitė, I.Starevičiutė   21:16  21:11 [24']   5-a vieta
       G.Čekauskaitė, I.Starevičiutė
     D.Kairytė, V.Tverskaja     21:12  21:14 [16']
     G.Grigonė, A.Meirytė  
     G.Grigonė, A.Meirytė   21:13  21:11 [21']  
         
         
       E.Liočaitė, E.Noreikaitė   7-a vieta
     
       D.Kairytė, V.Tverskaja   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
   I.Linkutė, R.Strockytė   ->    
     
   I.Adomaitytė, R.Gečaitė     ->  
     
    ->     9-a vieta
     
        ->
     
   J.Muchina, Ž.Nerodomas   ->    
     
   J.Dimšaitė, G.Railaitė     ->  
     
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 113 114 115 ... 121 122 
"Zanavykų taurė - 2008" 1 etapas
2007-09-30 10:00 2007-09-30 19:30
Šakiai
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
3-oji Lietuvos taurė, 1 etapas, A ir B grupės
2007-09-22 11:00 2007-09-23 15:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų asmeninis čempionatas
2007-06-09 10:00 2007-06-09 18:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     35+    VV    MV    VD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MX  
     50+    VV    MV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD  
     60+    VV  
Badmintono varžybos "Tauragė - 500"
2007-05-26 11:00 2007-05-27 12:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD  
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, A ir B grupės
2007-05-26 12:00 2007-05-26 20:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2007-05-06 11:00 2007-05-07 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2007-04-28 11:00 2007-04-29 14:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, C ir D grupės
2007-04-22 12:00 2007-04-22 17:00
Klaipėda
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
4-sis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2007-04-14 11:00 2007-04-15 15:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas. A, B, C ir D grupės
2007-03-24 10:30 2007-03-25 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.