Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
45-asis Lietuvos badmintono asmeninis čempionatas, Data: 2007-01-06, Vieta: Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. 27a, Tauragė.  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Tomas Dovydaitis 
 Kristina Dovydaitytė 
  Dėl 1-16 vietos        
 T.Dovydaitis, K.Dovydaitytė        
 32       ->        
   T.Dovydaitis, K.Dovydaitytė      
 17  Martynas Prevelis 
 Juratė Prevelienė 
    21:13  21:12 [6']      
 M.Prevelis, J.Prevelienė        
 16  Andrius Girdžijauskas 
 Rūta Strockytė 
  21:14  21:18 [22']        
     T.Dovydaitis, K.Dovydaitytė    
 9  Edvinas Jenkus 
 Ugnė Vasiliauskaitė 
      21:12  21:8 [8']    
 E.Jenkus, U.Vasiliauskaitė        
 24       ->        
   D.Razas, A.Meirytė      
 25         21:16  21:16 [18']      
 D.Razas, A.Meirytė        
 8  Dovydas Razas 
 Amanda Meirytė 
  ->        
       T.Dovydaitis, K.Dovydaitytė  
 5  Ramūnas Stapušaitis 
 Oksana Jaciuk 
        20:22  21:14  21:7 [30']  
 R.Stapušaitis, O.Jaciuk        
 28       ->        
   R.Stapušaitis, O.Jaciuk      
 21         21:11  21:15 [12']      
 L.Litvinas, G.Čekauskaitė        
 12  Lukas Litvinas 
 Gabija Čekauskaitė 
  ->        
     R.Stapušaitis, O.Jaciuk    
 13  Alan Plavin 
 Viktorija Tverskaja 
      23:21  13:21  21:13 [30']    
 K.Dauskurtas, V.Novik        
 20  Kazimieras Dauskurtas 
 Viktorija Novik 
  21:13  21:13 [20']        
   K.Kašinskis, R.Šulnienė      
 29         21:11  21:6 [18']      
 K.Kašinskis, R.Šulnienė        
 4  Klaudijus Kašinskis 
 Rasa Šulnienė 
  ->         1-a vieta
         K.Navickas, I.Starevičiutė
 3  Šarūnas Bilius 
 Ugnė Urbonaitė 
          21:16  21:12 [22']
 Š.Bilius, U.Urbonaitė        
 30       ->        
   Š.Bilius, U.Urbonaitė      
 19  Egidijus Šakalys 
 Erika Noreikaitė 
    21:12  21:14 [18']      
 M.Loveikis, Ž.Nerodomas        
 14  Mindaugas Loveikis 
 Žaidėjas Nerodomas 
  21:18  21:12 [23']        
     A.Mizgiris, G.Voitechovskaja    
 11  Arnoldas Slušnys 
 Salvinija Tarvydaitė 
      21:18  14:21  21:14 [30']    
 A.Slušnys, S.Tarvydaitė        
 22       ->        
   A.Mizgiris, G.Voitechovskaja      
 27         21:12  21:16 [20']      
 A.Mizgiris, G.Voitechovskaja        
 6  Aurimas Mizgiris 
 Gerda Voitechovskaja 
  ->        
       K.Navickas, I.Starevičiutė  
 7  Paulius Geležiūnas 
 Indrė Petrulaitienė 
        21:10  21:7 [15']  
 P.Geležiūnas, I.Petrulaitienė        
 26       ->        
   P.Geležiūnas, I.Petrulaitienė      
 23         18:21  21:15  21:17 [33']      
 E.Slušnys, D.Kairytė        
 10  Edgaras Slušnys 
 Daina Kairytė 
  ->        
     K.Navickas, I.Starevičiutė    
 15  Joris Markūnas 
 Emilija Liočaitė 
      21:15  21:14 [24']    
 J.Markūnas, E.Liočaitė        
 18  Povilas Bartušis 
 Giedrė Grigonė 
  21:16  21:16 [20']      R.Stapušaitis, O.Jaciuk   3-a vieta
   K.Navickas, I.Starevičiutė    R.Stapušaitis, O.Jaciuk
 31         21:15  21:9 [21']    A.Mizgiris, G.Voitechovskaja   21:17  21:14 [20']
 K.Navickas, I.Starevičiutė        
 2  Kęstutis Navickas 
 Indrė Starevičiutė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       D.Razas, A.Meirytė    
       K.Kašinskis, R.Šulnienė  
       K.Kašinskis, R.Šulnienė   21:14  21:12 [18']   5-a vieta
         Š.Bilius, U.Urbonaitė
       Š.Bilius, U.Urbonaitė       B/Ž
       Š.Bilius, U.Urbonaitė  
       P.Geležiūnas, I.Petrulaitienė   20:22  21:19  22:20 [35']  
           
           
         D.Razas, A.Meirytė   7-a vieta
       
         P.Geležiūnas, I.Petrulaitienė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     M.Prevelis, J.Prevelienė      
       
     E.Jenkus, U.Vasiliauskaitė   ->    
       
     L.Litvinas, G.Čekauskaitė       
       
     K.Dauskurtas, V.Novik   ->     9-a vieta
       
     M.Loveikis, Ž.Nerodomas       
       
     A.Slušnys, S.Tarvydaitė   ->    
       
     E.Slušnys, D.Kairytė       
       
     J.Markūnas, E.Liočaitė   ->    
           
          11-a vieta
       
          
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
           13-a vieta
       
          
       
          
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       
         
       
   A.Girdžijauskas, R.Strockytė   ->      
       
          
       
    ->      
       
          
       
    ->      
       
   A.Plavin, V.Tverskaja         
       
    ->       17-a vieta
       
          
       
   E.Šakalys, E.Noreikaitė   ->      
       
          
       
    ->      
       
          
       
    ->      
       
   P.Bartušis, G.Grigonė         
       
    ->     19-a vieta
       
          
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
           21-a vieta
       
          
       
          
           
           
          23-a vieta
       
          
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
          
       
          
       
           25-a vieta
       
          
       
          
       
          
       
          
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
           29-a vieta
       
          
       
          
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 113 114 115 ... 121 122 
"Zanavykų taurė - 2008" 1 etapas
2007-09-30 10:00 2007-09-30 19:30
Šakiai
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
3-oji Lietuvos taurė, 1 etapas, A ir B grupės
2007-09-22 11:00 2007-09-23 15:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų asmeninis čempionatas
2007-06-09 10:00 2007-06-09 18:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     35+    VV    MV    VD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MX  
     50+    VV    MV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD  
     60+    VV  
Badmintono varžybos "Tauragė - 500"
2007-05-26 11:00 2007-05-27 12:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD  
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, A ir B grupės
2007-05-26 12:00 2007-05-26 20:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2007-05-06 11:00 2007-05-07 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2007-04-28 11:00 2007-04-29 14:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, C ir D grupės
2007-04-22 12:00 2007-04-22 17:00
Klaipėda
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
4-sis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2007-04-14 11:00 2007-04-15 15:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas. A, B, C ir D grupės
2007-03-24 10:30 2007-03-25 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.