Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės, Data: 2007-01-13, Vieta: Kaunas  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Arūnas Morkūnas 
 Arūnas Petkevičius 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Morkūnas, A.Petkevičius      
 16       ->      
   A.Morkūnas, A.Petkevičius    
 9  Mindaugas Loveikis 
 Jaronimas Sazanskis 
    21:9  21:11    
 D.Grincevičius, A.Vizgirda      
 8  Dainius Grincevičius 
 Arūnas Vizgirda 
  21:16  21:18      
     A.Morkūnas, A.Petkevičius  
 5  Romas Dovidonis 
 Arūnas Smalskis 
      21:11  21:13  
 R.Dovidonis, A.Smalskis      
 12       ->      
   K.Adomaitis, A.Poderys    
 13         21:17  21:17    
 K.Adomaitis, A.Poderys      
 4  Kęstutis Adomaitis 
 Aidas Poderys 
  ->       1-a vieta
       A.Morkūnas, A.Petkevičius
 3  Vilmantas Pratusevičius 
 Valentinas Stiklius 
        24:22  22:20
 V.Pratusevičius, V.Stiklius      
 14       ->      
   V.Pratusevičius, V.Stiklius    
 11  Valdas Giedraitis 
 Valdas Paulauskas 
    21:18  0:21  21:13    
 V.Giedraitis, V.Paulauskas      
 6  Kęstutis Supronas 
 Juozas Špelveris 
  21:14  21:18      
     G.Gresevičius, R.Lavrukaitis  
 7  Lukas Litvinas 
 Martynas Prevelis 
      21:19  23:21  
 L.Litvinas, M.Prevelis      
 10  Aidas Paulauskas 
 Dainius Paulauskas 
  0:21  21:18  21:17      
   G.Gresevičius, R.Lavrukaitis    
 15         21:16  21:16    
 G.Gresevičius, R.Lavrukaitis      
 2  Gediminas Gresevičius 
 Rimas Lavrukaitis 
  ->    K.Adomaitis, A.Poderys   3-a vieta
       K.Adomaitis, A.Poderys
       V.Pratusevičius, V.Stiklius   21:12  21:13
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Grincevičius, A.Vizgirda    
     R.Dovidonis, A.Smalskis  
     R.Dovidonis, A.Smalskis   21:7  21:17   5-a vieta
       R.Dovidonis, A.Smalskis
     V.Giedraitis, V.Paulauskas     21:19  21:16
     V.Giedraitis, V.Paulauskas  
     L.Litvinas, M.Prevelis   21:13  21:12  
         
         
       D.Grincevičius, A.Vizgirda   7-a vieta
       D.Grincevičius, A.Vizgirda
       L.Litvinas, M.Prevelis   22:20  23:21
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Loveikis, J.Sazanskis    
   M.Loveikis, J.Sazanskis   ->    
     M.Loveikis, J.Sazanskis  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       K.Supronas, J.Špelveris
        21:16  21:8
   K.Supronas, J.Špelveris    
   K.Supronas, J.Špelveris   ->    
     K.Supronas, J.Špelveris  
   A.Paulauskas, D.Paulauskas     21:17  21:12  
   A.Paulauskas, D.Paulauskas    
    ->    
         
        11-a vieta
       A.Paulauskas, D.Paulauskas
       A.Paulauskas, D.Paulauskas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 113 114 115 ... 121 122 
"Zanavykų taurė - 2008" 1 etapas
2007-09-30 10:00 2007-09-30 19:30
Šakiai
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
3-oji Lietuvos taurė, 1 etapas, A ir B grupės
2007-09-22 11:00 2007-09-23 15:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų asmeninis čempionatas
2007-06-09 10:00 2007-06-09 18:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     35+    VV    MV    VD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MX  
     50+    VV    MV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD  
     60+    VV  
Badmintono varžybos "Tauragė - 500"
2007-05-26 11:00 2007-05-27 12:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD  
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, A ir B grupės
2007-05-26 12:00 2007-05-26 20:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2007-05-06 11:00 2007-05-07 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2007-04-28 11:00 2007-04-29 14:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, C ir D grupės
2007-04-22 12:00 2007-04-22 17:00
Klaipėda
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
4-sis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2007-04-14 11:00 2007-04-15 15:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas. A, B, C ir D grupės
2007-03-24 10:30 2007-03-25 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.