Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2007 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2007-02-03, Vieta: „Klaipėdos Naftos“ sporto salė, Burių g., Melnragė, Klaipėda.  
Grupė- U-19, Vyrų vienetas, dalyvių- 30, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Ramūnas Stapušaitis    Dėl 1-16 vietos        
 R.Stapušaitis        
 32       ->        
   R.Stapušaitis      
 17  Egidijus Šakalys      21:6  21:2      
 E.Šakalys        
 16  Alvydas Jockus    21:17  21:19        
     R.Stapušaitis    
 9  Saulius Šaltmeris        21:12  21:7    
 S.Šaltmeris        
 24  Julius Augustinavičius    21:6  21:8        
   S.Šaltmeris      
 25  Tadas Perminas      21:19  17:21  21:11      
 L.Litvinas        
 8  Lukas Litvinas    21:4  21:4        
       R.Stapušaitis  
 5  Andrius Girdžijauskas          21:17  21:8  
 A.Girdžijauskas        
 28  Lukas Kontrimas    21:7  21:5        
   A.Girdžijauskas      
 21  Viktoras Grigorjevas      21:17  21:13      
 P.Bartušis        
 12  Povilas Bartušis    21:8  21:13        
     E.Slušnys    
 13  Tautvydas Liorančas        23:21  21:13    
 A.Janavičius        
 20  Aidanas Janavičius    21:16  21:6        
   E.Slušnys      
 29  Martynas Atkočaitis      21:9  21:7      
 E.Slušnys        
 4  Edgaras Slušnys    21:3  21:4         1-a vieta
         R.Stapušaitis
 3  Dovydas Razas            21:5  21:15
 D.Razas        
 30  Arnas Kučinskas    21:4  21:2        
   D.Razas      
 19  Aivaras Maskaliūnas      21:14  21:11      
 D.Vitkauskas        
 14  Daumantas Vitkauskas    21:10  21:10        
     D.Razas    
 11  Karolis Bartoševičius        21:6  21:13    
 K.Bartoševičius        
 22  Laurynas Sparnauskis    21:14  21:15        
   A.Plavin      
 27  Vladislav Cipiliov      21:9  21:5      
 A.Plavin        
 6  Alan Plavin    21:10  21:9        
       K.Dauskurtas  
 7  Edvinas Jenkus          21:16  17:21  21:17  
 E.Jenkus        
 26  Renaldas Šileris    21:8  21:12        
   K.Dauskurtas      
 23  Rytis Šilinga      19:21  21:18  21:17      
 K.Dauskurtas        
 10  Kazimieras Dauskurtas    21:6  21:6        
     K.Dauskurtas    
 15  Žygimantas Eismontas        21:19  21:16    
 E.Jakubauskas        
 18  Edvinas Jakubauskas    21:8  18:21  21:15      E.Slušnys   3-a vieta
   A.Mizgiris    D.Razas
 31         21:11  21:6    D.Razas   22:20  15:21  21:19
 A.Mizgiris        
 2  Aurimas Mizgiris    ->     Dėl 5-8 vietos    
       S.Šaltmeris    
       A.Girdžijauskas  
       A.Girdžijauskas   21:6  21:13   5-a vieta
         A.Mizgiris
       A.Plavin     21:8  21:4
       A.Mizgiris  
       A.Mizgiris   21:9  21:13  
           
           
         S.Šaltmeris   7-a vieta
         A.Plavin
         A.Plavin   21:16  21:14
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Šakalys      
     L.Litvinas    
     L.Litvinas   21:11  21:2    
       L.Litvinas  
     P.Bartušis     10:21  21:19  21:8  
     A.Janavičius    
     A.Janavičius   21:16  15:21  21:13     9-a vieta
         D.Vitkauskas
     D.Vitkauskas       24:22  16:21  21:17
     D.Vitkauskas    
     K.Bartoševičius   21:18  21:17    
       D.Vitkauskas  
     E.Jenkus     21:15  21:16  
     E.Jakubauskas    
     E.Jakubauskas     B/Ž    
           
         A.Janavičius   11-a vieta
         E.Jakubauskas
         E.Jakubauskas     B/Ž
           
        Dėl 13-16 vietos    
       E.Šakalys    
       P.Bartušis  
       P.Bartušis   21:6  21:11   13-a vieta
         P.Bartušis
       K.Bartoševičius     21:17  21:19
       K.Bartoševičius  
       E.Jenkus     B/Ž  
           
           
         E.Šakalys   15-a vieta
         E.Šakalys
    Dėl 17-32 vietos      E.Jenkus     B/Ž
         
   A.Jockus      
   A.Jockus   ->      
     A.Jockus    
   J.Augustinavičius     14:21  21:19  21:18    
   J.Augustinavičius      
   T.Perminas   21:10  21:17      
       A.Jockus  
   L.Kontrimas       7:21  21:18  21:10  
   V.Grigorjevas      
   V.Grigorjevas   21:12  21:19      
     V.Grigorjevas    
   T.Liorančas     21:15  21:10    
   T.Liorančas      
   M.Atkočaitis   21:8  21:11       17-a vieta
         Ž.Eismontas
   A.Kučinskas         16:21  21:15  21:15
   A.Maskaliūnas      
   A.Maskaliūnas   21:4  21:9      
     A.Maskaliūnas    
   L.Sparnauskis     21:17  21:10    
   V.Cipiliov      
   V.Cipiliov   11:21  21:19  21:19      
       Ž.Eismontas  
   R.Šileris       21:17  21:15  
   R.Šilinga      
   R.Šilinga   16:21  21:6  21:17      
     Ž.Eismontas    
   Ž.Eismontas     21:18  21:13    
   Ž.Eismontas      
    ->    V.Grigorjevas   19-a vieta
         A.Maskaliūnas
         A.Maskaliūnas   21:16  21:23  23:21
           
        Dėl 21-24 vietos    
       J.Augustinavičius    
       T.Liorančas  
       T.Liorančas   20:22  21:17  21:15   21-a vieta
         T.Liorančas
       V.Cipiliov     21:18  21:6
       R.Šilinga  
       R.Šilinga   22:20  21:15  
           
           
         J.Augustinavičius   23-a vieta
         J.Augustinavičius
         V.Cipiliov   21:12  21:13
      Dėl 25-32 vietos      
         
     T.Perminas    
     T.Perminas   ->    
       L.Kontrimas  
     L.Kontrimas     21:12  21:10  
     L.Kontrimas    
     M.Atkočaitis   21:17  21:16     25-a vieta
         L.Kontrimas
     A.Kučinskas       12:21  21:7  21:8
     L.Sparnauskis    
     L.Sparnauskis   21:15  21:14    
       R.Šileris  
     R.Šileris     22:20  14:21  21:18  
     R.Šileris    
      ->    
           
         T.Perminas   27-a vieta
         L.Sparnauskis
         L.Sparnauskis   21:10  21:12
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       M.Atkočaitis  
       M.Atkočaitis   ->   29-a vieta
         A.Kučinskas
       A.Kučinskas     21:18  21:17
       A.Kučinskas  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 113 114 115 ... 121 122 
"Zanavykų taurė - 2008" 1 etapas
2007-09-30 10:00 2007-09-30 19:30
Šakiai
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
3-oji Lietuvos taurė, 1 etapas, A ir B grupės
2007-09-22 11:00 2007-09-23 15:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų asmeninis čempionatas
2007-06-09 10:00 2007-06-09 18:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     35+    VV    MV    VD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MX  
     50+    VV    MV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD  
     60+    VV  
Badmintono varžybos "Tauragė - 500"
2007-05-26 11:00 2007-05-27 12:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD  
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, A ir B grupės
2007-05-26 12:00 2007-05-26 20:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2007-05-06 11:00 2007-05-07 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2007-04-28 11:00 2007-04-29 14:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, C ir D grupės
2007-04-22 12:00 2007-04-22 17:00
Klaipėda
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
4-sis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2007-04-14 11:00 2007-04-15 15:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas. A, B, C ir D grupės
2007-03-24 10:30 2007-03-25 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.