Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2007 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2007-02-03, Vieta: „Klaipėdos Naftos“ sporto salė, Burių g., Melnragė, Klaipėda.  
Grupė- U-19, Moterų vienetas, dalyvių- 21, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Gerda Voitechovskaja    Dėl 1-16 vietos        
 G.Voitechovskaja        
 32       ->        
   G.Voitechovskaja      
 17  Raminta Kaubrytė      21:1  21:7      
 L.Šimukauskaitė        
 16  Laura Šimukauskaitė    21:7  21:11        
     G.Voitechovskaja    
 9  Rugilė Gečaitė        21:10  21:8    
 R.Gečaitė        
 24       ->        
   R.Gečaitė      
 25         21:18  23:21      
 G.Grigonė        
 8  Giedrė Grigonė    ->        
       G.Voitechovskaja  
 5  Daina Kairytė          21:12  21:9  
 D.Kairytė        
 28       ->        
   D.Kairytė      
 21  Eimantė Samuilytė      21:9  21:15      
 I.Adomaitytė        
 12  Indrė Adomaitytė    21:5  21:6        
     G.Čekauskaitė    
 13  Erika Noreikaitė        21:14  19:21  21:15    
 E.Noreikaitė        
 20  Greta Parnarauskaitė    21:4  21:3        
   G.Čekauskaitė      
 29         21:12  21:12      
 G.Čekauskaitė        
 4  Gabija Čekauskaitė    ->         1-a vieta
         G.Voitechovskaja
 3  Ugnė Vasiliauskaitė            21:18  21:11
 U.Vasiliauskaitė        
 30       ->        
   U.Vasiliauskaitė      
 19  Raimonda Jocytė      21:8  21:4      
 G.Bertauskaitė        
 14  Greta Bertauskaitė    21:5  21:10        
     U.Vasiliauskaitė    
 11  Emilija Unte        21:12  21:10    
 E.Unte        
 22       ->        
   I.Starevičiutė      
 27         21:10  21:9      
 I.Starevičiutė        
 6  Indrė Starevičiutė    ->        
       O.Jaciuk  
 7  Viktorija Tverskaja          21:11  21:14  
 V.Tverskaja        
 26       ->        
   V.Tverskaja      
 23         21:11  21:18      
 A.Meirytė        
 10  Amanda Meirytė    ->        
     O.Jaciuk    
 15  Lauryna Šidlauskaitė        21:9  21:9    
 L.Šidlauskaitė        
 18  Akvilė Sabakonytė    21:6  21:9      G.Čekauskaitė   3-a vieta
   O.Jaciuk    G.Čekauskaitė
 31         21:9  21:8    U.Vasiliauskaitė   21:15  21:17
 O.Jaciuk        
 2  Oksana Jaciuk    ->     Dėl 5-8 vietos    
       R.Gečaitė    
       D.Kairytė  
       D.Kairytė     B/Ž   5-a vieta
         D.Kairytė
       I.Starevičiutė     18:21  21:17  21:18
       I.Starevičiutė  
       V.Tverskaja   21:14  21:11  
           
           
         R.Gečaitė   7-a vieta
         V.Tverskaja
         V.Tverskaja     B/Ž
      Dėl 9-16 vietos      
     L.Šimukauskaitė      
     G.Grigonė    
     G.Grigonė   21:4  21:13    
       E.Noreikaitė  
     I.Adomaitytė     14:21  21:16  21:13  
     E.Noreikaitė    
     E.Noreikaitė   21:6  21:14     9-a vieta
         A.Meirytė
     G.Bertauskaitė       21:14  21:16
     E.Unte    
     E.Unte   21:11  21:13    
       A.Meirytė  
     A.Meirytė     21:16  17:21  21:16  
     A.Meirytė    
     L.Šidlauskaitė   21:8  21:18    
           
         G.Grigonė   11-a vieta
         E.Unte
         E.Unte   21:18  21:9
           
        Dėl 13-16 vietos    
       L.Šimukauskaitė    
       I.Adomaitytė  
       I.Adomaitytė   21:17  21:18   13-a vieta
         I.Adomaitytė
       G.Bertauskaitė     23:21  21:16
       L.Šidlauskaitė  
       L.Šidlauskaitė     B/Ž  
           
           
         L.Šimukauskaitė   15-a vieta
         L.Šimukauskaitė
    Dėl 17-32 vietos      G.Bertauskaitė     B/Ž
         
   R.Kaubrytė      
   R.Kaubrytė   ->      
     R.Kaubrytė    
      ->    
   .      
    ->      
       R.Kaubrytė  
        21:14  21:15  
   E.Samuilytė      
   E.Samuilytė   ->      
     G.Parnarauskaitė    
   G.Parnarauskaitė     21:15  21:17    
   G.Parnarauskaitė      
    ->       17-a vieta
         R.Jocytė
          22:20  24:22
   R.Jocytė      
   R.Jocytė   ->      
     R.Jocytė    
      ->    
   .      
    ->      
       R.Jocytė  
        21:12  21:18  
   .      
    ->      
     A.Sabakonytė    
   A.Sabakonytė     ->    
   A.Sabakonytė      
    ->    G.Parnarauskaitė   19-a vieta
         A.Sabakonytė
         A.Sabakonytė   21:17  21:19
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       E.Samuilytė  
       E.Samuilytė   ->   21-a vieta
         E.Samuilytė
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 113 114 115 ... 121 122 
"Zanavykų taurė - 2008" 1 etapas
2007-09-30 10:00 2007-09-30 19:30
Šakiai
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
3-oji Lietuvos taurė, 1 etapas, A ir B grupės
2007-09-22 11:00 2007-09-23 15:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų asmeninis čempionatas
2007-06-09 10:00 2007-06-09 18:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     35+    VV    MV    VD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MX  
     50+    VV    MV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD  
     60+    VV  
Badmintono varžybos "Tauragė - 500"
2007-05-26 11:00 2007-05-27 12:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD  
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, A ir B grupės
2007-05-26 12:00 2007-05-26 20:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2007-05-06 11:00 2007-05-07 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2007-04-28 11:00 2007-04-29 14:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, C ir D grupės
2007-04-22 12:00 2007-04-22 17:00
Klaipėda
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
4-sis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2007-04-14 11:00 2007-04-15 15:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas. A, B, C ir D grupės
2007-03-24 10:30 2007-03-25 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.