Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2007 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2007-02-03, Vieta: „Klaipėdos Naftos“ sporto salė, Burių g., Melnragė, Klaipėda.  
Grupė- U-19, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Greta Bertauskaitė 
 Gerda Voitechovskaja 
  Dėl 1-8 vietos      
 G.Bertauskaitė, G.Voitechovskaja      
 16       ->      
   G.Bertauskaitė, G.Voitechovskaja    
 9  Akvilė Sabakonytė 
 Lauryna Šidlauskaitė 
      B/Ž    
 L.Šimukauskaitė, U.Vasiliauskaitė      
 8  Laura Šimukauskaitė 
 Ugnė Vasiliauskaitė 
  22:20  21:14      
     G.Bertauskaitė, G.Voitechovskaja  
 5  Daina Kairytė 
 Emilija Unte 
      21:7  21:10  
 D.Kairytė, E.Unte      
 12       ->      
   D.Kairytė, E.Unte    
 13         21:19  21:11    
 G.Grigonė, A.Meirytė      
 4  Giedrė Grigonė 
 Amanda Meirytė 
  ->       1-a vieta
       G.Bertauskaitė, G.Voitechovskaja
 3  Gabija Čekauskaitė 
 Indrė Starevičiutė 
        21:5  21:11
 G.Čekauskaitė, I.Starevičiutė      
 14       ->      
   G.Čekauskaitė, I.Starevičiutė    
 11         21:15  21:11    
 I.Adomaitytė, R.Gečaitė      
 6  Indrė Adomaitytė 
 Rugilė Gečaitė 
  ->      
     G.Čekauskaitė, I.Starevičiutė  
 7  Erika Noreikaitė 
 Vaida Čekauskienė 
      21:13  15:21  21:16  
 E.Noreikaitė, V.Čekauskienė      
 10  Raimonda Jocytė 
 Raminta Kaubrytė 
  21:13  21:15      
   O.Jaciuk, V.Tverskaja    
 15         21:11  21:7    
 O.Jaciuk, V.Tverskaja      
 2  Oksana Jaciuk 
 Viktorija Tverskaja 
  ->    D.Kairytė, E.Unte   3-a vieta
       D.Kairytė, E.Unte
       O.Jaciuk, V.Tverskaja   17:21  21:19  21:17
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Šimukauskaitė, U.Vasiliauskaitė    
     G.Grigonė, A.Meirytė  
     G.Grigonė, A.Meirytė     B/Ž   5-a vieta
       G.Grigonė, A.Meirytė
     I.Adomaitytė, R.Gečaitė     17:21  21:18  21:18
     I.Adomaitytė, R.Gečaitė  
     E.Noreikaitė, V.Čekauskienė   20:22  21:9  21:14  
         
         
       L.Šimukauskaitė, U.Vasiliauskaitė   7-a vieta
       E.Noreikaitė, V.Čekauskienė
       E.Noreikaitė, V.Čekauskienė     B/Ž
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Sabakonytė, L.Šidlauskaitė    
   A.Sabakonytė, L.Šidlauskaitė   ->    
     A.Sabakonytė, L.Šidlauskaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       A.Sabakonytė, L.Šidlauskaitė
        21:19  23:21
   .    
    ->    
     R.Jocytė, R.Kaubrytė  
   R.Jocytė, R.Kaubrytė     ->  
   R.Jocytė, R.Kaubrytė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 113 114 115 ... 121 122 
"Zanavykų taurė - 2008" 1 etapas
2007-09-30 10:00 2007-09-30 19:30
Šakiai
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
3-oji Lietuvos taurė, 1 etapas, A ir B grupės
2007-09-22 11:00 2007-09-23 15:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų asmeninis čempionatas
2007-06-09 10:00 2007-06-09 18:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     35+    VV    MV    VD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MX  
     50+    VV    MV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD  
     60+    VV  
Badmintono varžybos "Tauragė - 500"
2007-05-26 11:00 2007-05-27 12:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD  
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, A ir B grupės
2007-05-26 12:00 2007-05-26 20:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2007-05-06 11:00 2007-05-07 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2007-04-28 11:00 2007-04-29 14:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, C ir D grupės
2007-04-22 12:00 2007-04-22 17:00
Klaipėda
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
4-sis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2007-04-14 11:00 2007-04-15 15:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas. A, B, C ir D grupės
2007-03-24 10:30 2007-03-25 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.