Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj), Data: 2019-05-18, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-19 D, Vyrų vienetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Titas Tenikaitis  
21
13
21
15
 24'
21
9
21
7
 18'
84/44
40
2
1
2 Joris Šveistys  
13
21
15
21
 24'
22
20
21
12
 22'
71/74
-3
1
2
3 Dovydas Pacukonis  
9
21
7
21
 18'
20
22
12
21
 22'
48/85
-37
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Arnas Jokimčius  
21
10
21
11
 23'
21
5
21
10
 5'
84/36
48
2
1
2 Paulius Alijošius  
10
21
11
21
 23'
21
12
21
8
 19'
63/62
1
1
2
3 Vytenis Vinickas  
5
21
10
21
 5'
12
21
8
21
 19'
35/84
-49
0
3



2019-05-18  
   1-a vieta
 1    Titas Tenikaitis  
[22] 11:00   T.Tenikaitis
 2    Arnas Jokimčius   21:14  22:20 [22']
   



2019-05-18  
   3-a vieta
 3    Joris Šveistys  
[23] 11:00   P.Alijošius
 4    Paulius Alijošius   13:21  21:18  21:15 [39']
   



2019-05-18  
   5-a vieta
 5    Dovydas Pacukonis  
[24] 11:00   D.Pacukonis
 6    Vytenis Vinickas   21:12  21:19 [24']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 3 4 ... 103 104 
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    MD  
     U-12    VV    MV  
JSO Nr. 2
2020-02-01 09:45 2020-02-01 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.