Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Palangos vasara 2019, Data: 2019-08-25, Vieta: Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Violeta Slušnienė 
 Loreta Šiaučiūnienė 
21
18
14
21
18
21
 64'
21
17
21
16
 21'
21
8
21
9
 20'
137/110
27
2
2
2 Renata Platakytė 
 Jolanta Sereckienė 
18
21
21
14
21
18
 64'
21
9
21
15
 19'
21
7
21
14
 23'
144/98
46
3
1
3 Modesta Kožkuvienė 
 Jurgita Sakalauskaitė 
17
21
16
21
 21'
9
21
15
21
 19'
21
15
21
12
 22'
99/111
-12
1
3
4 Diana Grigalauskienė 
 Renata Mileškienė 
8
21
9
21
 20'
7
21
14
21
 23'
15
21
12
21
 22'
65/126
-61
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Ernesta Grigeliūnienė 
 Renata Staupelienė 
21
15
21
15
 23'
19
21
21
12
21
18
 32'
103/81
22
2
1
2 Rima Januškienė 
 Gitana Krūminienė 
15
21
15
21
 23'
13
21
10
21
 40'
53/84
-31
0
3
3 Kristina Freimanaitė 
 Jurita Repšienė 
21
19
12
21
18
21
 32'
21
13
21
10
 40'
93/84
9
1
2



2019-08-25  
   1-a vieta
 2    Ernesta Grigeliūnienė,  Renata Staupelienė  
[69] 16:05   R.Platakytė, J.Sereckienė
 3    Renata Platakytė,  Jolanta Sereckienė   21:16  21:19 [27']
   



2019-08-25  
   3-a vieta
 1    Violeta Slušnienė,  Loreta Šiaučiūnienė  
[70] 16:05   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė
 6    Kristina Freimanaitė,  Jurita Repšienė   21:9  21:12 [26']
   



2019-08-25  
   5-a vieta
 4    Rima Januškienė,  Gitana Krūminienė  
[71] 16:05   M.Kožkuvienė, J.Sakalauskaitė
 5    Modesta Kožkuvienė,  Jurgita Sakalauskaitė   22:20  21:17 [34']
   



 
   7-a vieta
 7    Diana Grigalauskienė,  Renata Mileškienė  
 D.Grigalauskienė, R.Mileškienė
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 3 4 ... 107 108 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
BADMINTON CHALLENGE TOURNAMENT
2020-09-05 16:00 2020-09-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.