Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds), Data: 2020-03-07, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07  
 1   Ernesta Grigeliūnienė 
 Renata Staupelienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė      
 16       ->      
  [119] 15:10   Ž.Simonaitytė, A.Venslovė    
 9   Živilė Simonaitytė 
 Aurelija Venslovė 
    21:11  21:13 [22']    
[92] 13:55   Ž.Simonaitytė, A.Venslovė      
 8   Diana Darbutienė 
 Skaistė Kliaubienė 
  21:14  21:17 [25']      
    [148] 16:30   Ž.Simonaitytė, A.Venslovė  
 5   Milda Gumbrevičiūtė 
 Asta Mastavičiūtė 
      21:16  21:11 [23']  
 M.Gumbrevičiūtė, A.Mastavičiūtė      
 12       ->      
  [120] 15:10   M.Gumbrevičiūtė, A.Mastavičiūtė    
 13         21:18  21:16 [24']    
 V.Daugėlienė, R.Šutaitė-Giedraitienė      
 4   Vaida Daugėlienė 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
  ->       1-a vieta
      [170] 17:20   V.Guseva, D.Valantinaitė
 3   Eglė Rekašiūtė 
 Rima Šidlauskienė 
        21:17  21:18 [50']
 E.Rekašiūtė, R.Šidlauskienė      
 14       ->      
  [121] 15:10   V.Guseva, D.Valantinaitė    
 11   Rasa Džervė 
 Inga Vaicekauskienė 
    25:23  21:19 [31']    
[93] 13:55   V.Guseva, D.Valantinaitė      
 6   Viktorija Guseva 
 Diana Valantinaitė 
  21:13  21:7 [23']      
    [149] 16:30   V.Guseva, D.Valantinaitė  
 7   Jolanta Molienė 
 Giedrė Ūsienė 
      21:14  21:9 [23']  
[94] 13:55   J.Molienė, G.Ūsienė      
 10   Miglė Riaubaitė 
 Aldona Šimanskaitė 
  21:13  21:5 [20']      
  [122] 15:10   J.Molienė, G.Ūsienė    
 15         21:15  21:16 [26']    
 G.Krūminienė, V.Slušnienė      
 2   Gitana Krūminienė 
 Violeta Slušnienė 
  ->    M.Gumbrevičiūtė, A.Mastavičiūtė   3-a vieta
      [171] 17:20   J.Molienė, G.Ūsienė
       J.Molienė, G.Ūsienė   21:13  21:17 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė    
    [150] 16:30   V.Daugėlienė, R.Šutaitė-Giedraitienė  
     V.Daugėlienė, R.Šutaitė-Giedraitienė   21:18  21:13 [21']   5-a vieta
      [172] 17:45   V.Daugėlienė, R.Šutaitė-Giedraitienė
     E.Rekašiūtė, R.Šidlauskienė     21:19  21:16 [25']
    [151] 16:30   G.Krūminienė, V.Slušnienė  
     G.Krūminienė, V.Slušnienė   12:21  21:14  21:11 [31']  
         
         
       E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė   7-a vieta
      [173] 17:45   E.Rekašiūtė, R.Šidlauskienė
       E.Rekašiūtė, R.Šidlauskienė   21:18  21:9 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Darbutienė, S.Kliaubienė    
   D.Darbutienė, S.Kliaubienė   ->    
     D.Darbutienė, S.Kliaubienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [174] 17:45   D.Darbutienė, S.Kliaubienė
        21:18  21:17 [26']
   R.Džervė, I.Vaicekauskienė    
   R.Džervė, I.Vaicekauskienė   ->    
    [152] 16:30   R.Džervė, I.Vaicekauskienė  
   M.Riaubaitė, A.Šimanskaitė     21:16  21:10 [21']  
   M.Riaubaitė, A.Šimanskaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
       M.Riaubaitė, A.Šimanskaitė
       M.Riaubaitė, A.Šimanskaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 4 ... 103 104 
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    MD  
     U-12    VV    MV  
JSO Nr. 2
2020-02-01 09:45 2020-02-01 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.