Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
DELFI Badmintono turnyras, Data: 2019-01-12, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-12 2019-01-12 2019-01-12 2019-01-12  
 1   Audrius Lesinskas 
 Simas Malakauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Lesinskas, S.Malakauskas      
 16       ->      
  [196] 19:00    A.Lesinskas, S.Malakauskas    
 9   Giedrius Strumila 
 Vitalijus Kemežys 
    21:16  21:9 [17']    
[188] 18:35   G.Strumila, V.Kemežys      
 8   Gediminas Fridricas 
 Laimis Fiodorovas 
  21:19  23:21 [26']      
    [200] 19:25    A.Lesinskas, S.Malakauskas  
 5   Rolandas Budrikas 
 Kęstutis Koira 
      21:12  21:17 [16']  
[189] 18:35    K.Kučinskas, V.Šalunovas      
 12   Kęstutis Kučinskas 
 Vitalijus Šalunovas 
  21:13  21:11 [18']      
  [197] 19:00    M.Puchovičius, D.Mazėtis    
 13         21:16  21:5 [14']    
 M.Puchovičius, D.Mazėtis      
 4   Martynas Puchovičius 
 Dainius Mazėtis 
  ->       1-a vieta
      [212] 19:50    J.Seniūnas, R.Paškevičius
 3   Algimantas Plytnikas 
 Paulius Plytnikas 
        23:21  21:12 [20']
 A.Plytnikas, P.Plytnikas      
 14       ->      
  [198] 19:25    A.Plytnikas, P.Plytnikas    
 11   Vytautas Česonis 
 Albinas Zakarauskas 
    18:21  21:13  22:20 [34']    
[190] 19:00    T.Grigas, R.Zavackas      
 6   Tomas Grigas 
 Rimantas Zavackas 
  21:18  21:15 [18']      
    [203] 19:25    J.Seniūnas, R.Paškevičius  
 7   Egidijus Litvinskas 
 Aidas Stalmokas 
      21:15  21:13 [18']  
[191] 19:00    A.Butkus, D.Likas      
 10   Audrius Butkus 
 Darius Likas 
  ->      
  [199] 19:25    J.Seniūnas, R.Paškevičius    
 15         21:15  21:11 [19']    
 J.Seniūnas, R.Paškevičius      
 2   Jonas Seniūnas 
 Ramūnas Paškevičius 
  ->    M.Puchovičius, D.Mazėtis   3-a vieta
      [213] 19:50    A.Plytnikas, P.Plytnikas
       A.Plytnikas, P.Plytnikas   19:21  21:13  22:20 [27']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Strumila, V.Kemežys    
    [202] 19:25    G.Strumila, V.Kemežys  
     K.Kučinskas, V.Šalunovas   21:19  21:12 [19']   5-a vieta
      [214] 20:15    G.Strumila, V.Kemežys
     T.Grigas, R.Zavackas     21:16  21:19 [22']
    [205] 19:25    T.Grigas, R.Zavackas  
     A.Butkus, D.Likas   14:21  21:18  21:17 [32']  
         
         
       K.Kučinskas, V.Šalunovas   7-a vieta
     
       A.Butkus, D.Likas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Fridricas, L.Fiodorovas    
   G.Fridricas, L.Fiodorovas   ->    
    [206] 19:50    G.Fridricas, L.Fiodorovas  
   R.Budrikas, K.Koira     21:12  21:8 [13']  
   R.Budrikas, K.Koira    
    ->     9-a vieta
      [215] 20:15    G.Fridricas, L.Fiodorovas
        17:21  21:15  21:15 [30']
   V.Česonis, A.Zakarauskas    
   V.Česonis, A.Zakarauskas   ->    
    [207] 19:50    E.Litvinskas, A.Stalmokas  
   E.Litvinskas, A.Stalmokas     15:21  21:14  21:13 [31']  
   E.Litvinskas, A.Stalmokas    
    ->    
         
       R.Budrikas, K.Koira   11-a vieta
      [216] 20:15    V.Česonis, A.Zakarauskas
       V.Česonis, A.Zakarauskas   21:9  21:17 [18']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 88 89 90 91 
Lietuvos jaunučių sporto žaidynių badmintono varžybos
2005-06-25 10:00 2005-06-26 16:00
Klaipėda, Melnragė, Burių g.
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunimo sporto žaidinių badmintono varžybos
2005-06-18 11:00 2005-06-19 15:00
Kaunas, Drobės 62
     U-19 B    VV    MV    MX  
     U-19 C    VD    MD  
2005 m. Lietuvos asmeninis badmintono čempionatas
2005-05-21 11:00 2005-05-22 15:00
Drobės g. 62, Kaunas
     Suaug    VV    MV    MX  
     Suaug B    VD    MD  
2005m. Vilniaus jaunimo badmintono čempionatas
2005-04-30 11:00 2005-05-01 12:00
Gabijos g. 8, Vilnius
     U-19 C    MV    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
     U-19 E    VV  
     U-19 F    VD  
2005 Lietuvos GP-1
2005-04-23 12:00 2005-04-24 14:00
Klaipėda, Melnragė, Burių 19
     Suaug    MV  
     Suaug B    VV    VD    D    MX  
Kretingos rajono atviros vaikų badmintono pirmenybės
2005-04-23 10:00 2005-04-23 20:00
Kretinga, Technologijos ir verslo mokykl ...
     U-15 B    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD  
     U-11    VV    MV  
Tauragės apskrities 10-mečiui paminėti skirtas atviras badmintono čempionatas
2005-04-16 11:00 2005-04-17 15:00
Gaurės g. 27 a, Tauragė
     U-17    VV  
     U-17 B    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
KELMĖS TAURĖ 2005
2005-04-02 10:00 2005-04-02 20:00
Kelmė, J.Janonio 9, ,,Aukuro“ vidurinės ...
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2005 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2005-03-19 11:00 2005-03-20 14:00
Gaurės 27a, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2005 m. Lietuvos studentų čempionatas
2005-03-05 10:00 2005-03-05 18:00
KTU statybos f-to sporto salė, Kaunas
     Suaug B    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.