Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
AQUA CUP, Data: 2018-12-01, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Ringailė Kairytė 
 Sigutė Macijauskaitė 
15
21
18
21
 16'
19
21
21
11
21
16
 25'
21
6
16
21
12
21
 21'
26
24
21
16
 20'
190/178
12
2
4
2 Eglė Markelytė 
 Rūta Kavaliauskienė 
21
15
21
18
 16'
21
13
21
9
 13'
19
21
15
21
 14'
21
17
6
21
15
21
 24'
160/156
4
2
3
3 Barbora Olšauskaitė 
 Ilona Butkė 
21
19
11
21
16
21
 25'
13
21
9
21
 13'
7
21
10
21
 11'
8
21
9
21
 12'
104/187
-83
0
5
4 Dovilė Jonkuvienė 
 Živilė Nečejauskaitė 
6
21
21
16
21
12
 21'
21
19
21
15
 14'
21
7
21
10
 11'
21
19
14
21
17
21
 25'
184/161
23
3
2
5 Aurelija Pakšytė 
 Luiza Ivanauskaitė 
24
26
16
21
 20'
17
21
21
6
21
15
 24'
21
8
21
9
 12'
19
21
21
14
21
17
 25'
202/158
44
3
1

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Danyu Zhong 
 Kotryna Janutaitė 
21
18
21
12
 16'
19
21
10
21
 20'
21
14
21
18
 18'
21
11
21
10
 15'
155/125
30
3
2
2 Justė Kažanauskaitė 
 Asta Mastavičiūtė 
18
21
12
21
 16'
18
21
10
21
 15'
18
21
12
21
 14'
13
21
19
21
 19'
120/168
-48
0
5
3 Elžbieta Bajorinaitė 
 Dovilė Morkvėnaitė 
21
19
21
10
 20'
21
18
21
10
 15'
21
6
21
12
 13'
21
8
21
7
 14'
168/90
78
4
1
4 Monika Janutaitė 
 Nadežda Lipa 
14
21
18
21
 18'
21
18
21
12
 14'
6
21
12
21
 13'
22
20
21
13
 18'
135/147
-12
2
3
5 Dalia Bogatko 
 Jurgita Ivanauskaitė 
11
21
10
21
 15'
21
13
21
19
 19'
8
21
7
21
 14'
20
22
13
21
 18'
111/159
-48
1
4



2018-12-01  
   1-a vieta
 6    Elžbieta Bajorinaitė,  Dovilė Morkvėnaitė  
[61] 15:00   E.Bajorinaitė, D.Morkvėnaitė
 9    Aurelija Pakšytė,  Luiza Ivanauskaitė   21:12  27:25 [20']
   



2018-12-01  
   3-a vieta
 2    Danyu Zhong,  Kotryna Janutaitė  
[62] 15:00   D.Zhong, K.Janutaitė
 7    Dovilė Jonkuvienė,  Živilė Nečejauskaitė   21:13  21:11 [14']
   



2018-12-01  
   5-a vieta
 3    Eglė Markelytė,  Rūta Kavaliauskienė  
[63] 15:00   M.Janutaitė, N.Lipa
 8    Monika Janutaitė,  Nadežda Lipa   24:22  21:12 [16']
   



2018-12-01  
   7-a vieta
 1    Ringailė Kairytė,  Sigutė Macijauskaitė  
[64] 15:00   D.Bogatko, J.Ivanauskaitė
 10  Dalia Bogatko,  Jurgita Ivanauskaitė   21:15  19:21  21:16 [30']
   



2018-12-01  
   9-a vieta
 4    Justė Kažanauskaitė,  Asta Mastavičiūtė  
[65] 15:25   B.Olšauskaitė, I.Butkė
 5    Barbora Olšauskaitė,  Ilona Butkė   21:18  18:21  21:8 [24']
   



2018-12-01  
   11-a vieta
 11    
[66] 15:25 
 12     ->
   



2018-12-01  
   13-a vieta
 13    
[67] 15:25 
 14     ->
   



2018-12-01  
   15-a vieta
 15    
[68] 15:25 
 16     ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 92 ... 94 95 
Kelmės taurė - 2006
2006-03-11 10:30 2006-03-12 14:00
Kelmė, J.Janonio 9, „Aukuro“ vidurinės m ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos aukštųjų mokyklų 2006 m. badmintono čempionatas
2006-03-04 12:00 2006-03-04 17:00
KTU sporto salė
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2006-02-17 11:00 2006-02-18 16:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C    VD  
     Suaug D    VV    MV    MD    MX  
„Draugystės“ turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 10:00 2006-02-16 17:00
Šakių rajono Beržynų pagrindinė mokykla ...
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 11:00 2006-02-16 16:00
Kretingos verslo ir technologijos mokykl ...
     Mėgėjai C    D  
     Mėgėjai D    D  
2006 m. 44-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2006-02-04 11:00 2006-02-05 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Mėgėjų "Draugystės" turnyras
2006-01-29 10:00 2006-01-29 14:00
Šakių r. Beržynų pagrindinė mokykla
     Mėgėjai C    MD    MX  
     Mėgėjai D    VV    VD  
2006 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-01-14 11:00 2006-01-15 16:00
„Klaipėdos Naftos“ sporto salė, Burių g. ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 2-as etapas. C ir D grupės
2006-01-07 11:00 2006-01-08 20:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
     Suaug D    MV    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD  
     Suaug F    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2005-12-17 10:00 2005-12-17 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     35+    VV  
     40+    VV    MV    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     60+    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.