Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Yonex Estonian Junior 2018 and YONEX Estonian U17 International, Data: 2018-12-07, Vieta: Nenustatyta, . A.Le Coq Sport Hall, Tartu  
Grupė- U-17, Vyrų dvejetas, dalyvių- 32, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-12-07 2018-12-08 2018-12-08 2018-12-08 2018-12-09  
 1   Egor Borisov 
 Ilya Kim 
  Dėl 1-16 vietos        
[185] 20:00    E.Borisov, I.Kim        
 32   Gustavs Brečs 
 Pauls Rozenvalds 
  21:10  21:12 [22']        
  [263] 13:30    E.Borisov, I.Kim      
 17   Mamertas Noreika 
 Tomas Petrošius 
    21:10  21:11 [20']      
[133] 16:30    M.Noreika, T.Petrošius        
 16   Illia Dubikouski 
 Aliaksei Karpenka 
  21:8  21:17 [20']        
    [303] 17:00    E.Borisov, I.Kim    
 9   Tauri Kilk 
 Gregor Rämmal 
      21:12  21:7 [18']    
[186] 20:00    Y.Feltes, J.Pauquet        
 24   Yannick Feltes 
 Jerome Pauquet 
  17:21  21:13  21:12 [27']        
  [264] 13:30    Y.Feltes, J.Pauquet      
 25   Anton Berik 
 Rain Pärna 
    21:11  11:21  24:22 [28']      
[128] 16:00    A.Berik, R.Pärna        
 8   Inigo Daza 
 Inigo Diaz 
  19:21  21:18  21:18 [30']        
      [327] 18:00    D.Fatkin, A.Lin  
 5   Toby Leung 
 Jack Taylor 
        25:23  20:22  21:16 [44']  
[187] 20:00    T.Leung, J.Taylor        
 28   Vilius Bagdanavičius 
 Jonas Ožalas 
  21:12  21:8 [18']        
  [265] 13:30    D.Fatkin, A.Lin      
 21   Kristjan Orrin 
 Markus Saarepuu 
    21:16  21:16 [22']      
[188] 20:00    D.Fatkin, A.Lin        
 12   Daniil Fatkin 
 Akim Lin 
  21:7  21:8 [13']        
    [304] 17:00    D.Fatkin, A.Lin    
 13   Bastien Chailloux 
 Valentin Mottet 
      21:9  21:14 [18']    
[189] 20:00    B.Chailloux, V.Mottet        
 20   Safin Emran 
 Juuso Kuoppala 
  21:13  21:15 [18']        
  [266] 13:30    B.Chailloux, V.Mottet      
 29   Lev Barinov 
 Aleksandr Gurianov 
    21:14  24:22 [24']      
[190] 20:30    V.Yakovlev, A.Nosov        
 4   Viacheslav Yakovlev 
 Artem Nosov 
  ->         1-a vieta
        [338] 09:30    D.Fatkin, A.Lin
 3   Vladislav Dobychkin 
 Mikhail Kartashov 
          21:18  21:12 [22']
[191] 20:30    V.Dobychkin, M.Kartashov        
 30   Oskar Männik 
 Rannar Zirk 
  21:13  21:8 [20']        
  [267] 14:00    V.Dobychkin, M.Kartashov      
 19   Bene Benjamin Kiss 
 Gergely Szita 
    21:16  10:21  22:20 [44']      
[192] 20:30    K.Bunkov, A.Molochaev        
 14   Kirill Bunkov 
 Aleksey Molochaev 
  21:9  21:18 [23']        
    [305] 17:00    V.Dobychkin, M.Kartashov    
 11   Erik Li  
 Aapo Raikkonen 
      21:7  20:22  21:11 [32']    
[193] 20:30    E.Li , A.Raikkonen        
 22   Neil Bhabuta 
 Alex Green 
  ->        
  [268] 14:00    A.Antropov, I.Pushkarev      
 27   Aliaksandr Aliaksandrovich 
 Uladzimir Kryvasheyeu 
    29:27  21:19 [27']      
[194] 20:30    A.Antropov, I.Pushkarev        
 6   Andrey Antropov 
 Igor Pushkarev 
  21:19  21:15 [23']        
      [328] 18:00    V.Dobychkin, M.Kartashov  
 7   Alfred Leroy 
 Emilien Morin 
        21:17  21:15 [26']  
[195] 20:30    A.Leroy, E.Morin        
 26   Denis Nikulin 
 Denis Panfilov 
  21:10  21:14 [18']        
  [269] 14:00    A.Leroy, E.Morin      
 23   Morten Karjus 
 Sten Muinast 
    21:19  21:8 [18']      
[196] 20:30    S.Klioštoraitis, Š.Stumbra        
 10   Simas Klioštoraitis 
 Šarūnas Stumbra 
  19:21  21:15  21:14 [29']        
    [306] 17:00    A.Leroy, E.Morin    
 15   Alex Dillingham 
 Toby Dillingham 
      21:19  21:18 [28']    
[197] 20:30    D.Strazdins, A.Zandovskis        
 18   Davis Strazdins 
 Alens Zandovskis 
  ->      E.Borisov, I.Kim   3-a vieta
  [270] 14:00    D.Dubovenko, M.Ogloblin  
 31   William Atkin 
 Nathan Moore 
    21:3  21:8 [15']    A.Leroy, E.Morin   ->
[198] 21:00    D.Dubovenko, M.Ogloblin        
 2   Daniil Dubovenko 
 Maksim Ogloblin 
  21:17  21:17 [30']     Dėl 5-8 vietos    
       Y.Feltes, J.Pauquet    
       
       B.Chailloux, V.Mottet   ->   5-a vieta
       
       A.Antropov, I.Pushkarev     ->
       
       D.Dubovenko, M.Ogloblin   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          ->
      Dėl 9-16 vietos      
     M.Noreika, T.Petrošius      
       
     A.Berik, R.Pärna   ->    
       
     T.Leung, J.Taylor     ->  
       
     V.Yakovlev, A.Nosov   ->     9-a vieta
       
     K.Bunkov, A.Molochaev       ->
       
     E.Li , A.Raikkonen   ->    
       
     S.Klioštoraitis, Š.Stumbra     ->  
       
     D.Strazdins, A.Zandovskis   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
   G.Brečs, P.Rozenvalds        
       
   I.Dubikouski, A.Karpenka   ->      
       
   T.Kilk, G.Rämmal     ->    
       
   I.Daza, I.Diaz   ->      
       
   V.Bagdanavičius, J.Ožalas       ->  
       
   K.Orrin, M.Saarepuu   ->      
       
   S.Emran, J.Kuoppala     ->    
       
   L.Barinov, A.Gurianov   ->       17-a vieta
       
   O.Männik, R.Zirk         ->
       
   B.Kiss, G.Szita   ->      
       
   N.Bhabuta, A.Green     ->    
       
   A.Aliaksandrovich, U.Kryvasheyeu   ->      
       
   D.Nikulin, D.Panfilov       ->  
       
   M.Karjus, S.Muinast   ->      
       
   A.Dillingham, T.Dillingham     ->    
       
   W.Atkin, N.Moore   ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 91 92 93 ... 95 96 
„Draugystės“ turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 10:00 2006-02-16 17:00
Šakių rajono Beržynų pagrindinė mokykla ...
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 11:00 2006-02-16 16:00
Kretingos verslo ir technologijos mokykl ...
     Mėgėjai C    D  
     Mėgėjai D    D  
2006 m. 44-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2006-02-04 11:00 2006-02-05 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Mėgėjų "Draugystės" turnyras
2006-01-29 10:00 2006-01-29 14:00
Šakių r. Beržynų pagrindinė mokykla
     Mėgėjai C    MD    MX  
     Mėgėjai D    VV    VD  
2006 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-01-14 11:00 2006-01-15 16:00
„Klaipėdos Naftos“ sporto salė, Burių g. ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 2-as etapas. C ir D grupės
2006-01-07 11:00 2006-01-08 20:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
     Suaug D    MV    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD  
     Suaug F    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2005-12-17 10:00 2005-12-17 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     35+    VV  
     40+    VV    MV    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     60+    VV  
2005 metų Lietuvos taurė-1 turas
2005-11-26 10:00 2005-11-27 23:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
2005 Vilniaus jaunimo GRAND PRIX
2005-11-19 12:00 2005-11-20 15:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    MD  
     U-19 E    MV    VD  
     U-19 F    VV  
2005 metų Lietuvos jaunių (U-13) badmintono turnyras
2005-11-12 10:00 2005-11-13 14:00
“Bastilijos” sporto centre, Tauragėje ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.