Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2006 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2006-01-14, Vieta: „Klaipėdos Naftos“ sporto salė, Burių g., Melnragė, Klaipėda.  
Grupė- U-19, Moterų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Gerda Voitechovskaja 
 Ugnė Vasiliauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 G.Voitechovskaja, U.Vasiliauskaitė      
 16       ->      
   G.Voitechovskaja, U.Vasiliauskaitė    
 9   Daina Kairytė 
 Lauryna Šidlauskaitė 
    15:4  15:4    
 D.Kairytė, L.Šidlauskaitė      
 8   Greta Bertauskaitė 
 Emilija Untė 
  15:6  17:15      
     G.Voitechovskaja, U.Vasiliauskaitė  
 5   Giedrė Liorančaitė 
 Amanda Meirytė 
      15:2  15:1  
 G.Liorančaitė, A.Meirytė      
 12   Anna Kosmač 
 Jekaterina Muchina 
  15:7  9:15  15:8      
   G.Liorančaitė, A.Meirytė    
 13         15:5  17:14    
 J.Dimšaitė, A.Lapytė      
 4   Justina Dimšaitė 
 Aušra Lapytė 
  ->       1-a vieta
       G.Voitechovskaja, U.Vasiliauskaitė
 3   Gabija Čekauskaitė 
 Indrė Starevičiutė 
        15:9  15:12 [39']
 G.Čekauskaitė, I.Starevičiutė      
 14       ->      
   D.Jaciuk, V.Guseva    
 11   Ernesta Pakulnytė 
 Ieva Linkutė 
    15:7  15:11    
 D.Jaciuk, V.Guseva      
 6   Diana Jaciuk 
 Viktorija Guseva 
  15:1  15:2      
     O.Jaciuk, V.Tverskaja  
 7   Rugilė Gečaitė 
 Deima Navickienė 
      15:1  15:1  
 R.Gečaitė, D.Navickienė      
 10   Emilija Liočaitė 
 Erika Noreikaitė 
  15:0  15:2      
   O.Jaciuk, V.Tverskaja    
 15         15:7  15:10    
 O.Jaciuk, V.Tverskaja      
 2   Oksana Jaciuk 
 Viktorija Tverskaja 
  ->    G.Liorančaitė, A.Meirytė   3-a vieta
       G.Liorančaitė, A.Meirytė
       D.Jaciuk, V.Guseva   15:9  15:8 [34']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Kairytė, L.Šidlauskaitė    
     
     J.Dimšaitė, A.Lapytė   ->   5-a vieta
     
     G.Čekauskaitė, I.Starevičiutė     
     
     R.Gečaitė, D.Navickienė   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
   G.Bertauskaitė, E.Untė   ->    
     
   A.Kosmač, J.Muchina       
     
    ->     9-a vieta
     
        
     
   E.Pakulnytė, I.Linkutė   ->    
     
   E.Liočaitė, E.Noreikaitė       
     
    ->    
         
        11-a vieta
     
        
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
         13-a vieta
     
        
     
        
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 95 ... 98 99 
2006 Vilniaus atviras jaunimo badmintono čempionatas
2006-04-29 10:00 2006-04-30 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    MV    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
     U-19 E    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
BALTIC CUP 2006 - Pabaltijo asmeninis čempionatas
2006-03-25 10:00 2006-03-26 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-03-18 12:00 2006-03-19 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Kelmės taurė - 2006
2006-03-11 10:30 2006-03-12 14:00
Kelmė, J.Janonio 9, „Aukuro“ vidurinės m ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos aukštųjų mokyklų 2006 m. badmintono čempionatas
2006-03-04 12:00 2006-03-04 17:00
KTU sporto salė
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2006-02-17 11:00 2006-02-18 16:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C    VD  
     Suaug D    VV    MV    MD    MX  
„Draugystės“ turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 10:00 2006-02-16 17:00
Šakių rajono Beržynų pagrindinė mokykla ...
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.