Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
BALTIC CUP 2006 - Pabaltijo asmeninis čempionatas, Data: 2006-03-25, Vieta: Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. 27a, Tauragė  
Grupė- U-17, Moterų vienetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Gerda Voitechovskaja    Dėl 1-8 vietos      
 G.Voitechovskaja      
 16       ->      
   G.Saar    
 9   Monika Radovska      19:21  21:19  21:19 [40']    
 G.Saar      
 8   Getter Saar    21:9  10:21  21:15 [30']      
     G.Saar  
 5   Ketly Freirik        19:21  21:18  21:13 [34']  
 K.Freirik      
 12   Indrė Starevičiutė    21:10  21:5 [17']      
   K.Freirik    
 13   Giedrė Liorančaitė      21:10  21:6 [15']    
 Z.Metra      
 4   Zane Metra    21:12  21:12 [20']       1-a vieta
       O.Jaciuk
 3   Oksana Jaciuk          21:15  18:21  21:16 [31']
 O.Jaciuk      
 14       ->      
   O.Jaciuk    
 11   Daina Kairytė      21:17  22:20 [18']    
 E.Uudekull      
 6   Esta Uudekull    21:10  21:7 [15']      
     O.Jaciuk  
 7   Dana Pelna        21:16  9:21  21:14 [25']  
 D.Pelna      
 10   Gabija Čekauskaitė    21:10  21:11 [15']      
   L.Vana    
 15         21:8  21:17 [15']    
 L.Vana      
 2   Laura Vana    ->    K.Freirik   3-a vieta
       L.Vana
       L.Vana   21:14  21:13 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Voitechovskaja    
     
     Z.Metra   ->   5-a vieta
     
     E.Uudekull     
     
     D.Pelna   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
   M.Radovska   ->    
     
   I.Starevičiutė       
     
   G.Liorančaitė   ->     9-a vieta
     
        
     
   D.Kairytė   ->    
     
   G.Čekauskaitė       
     
    ->    
         
        11-a vieta
     
        
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
         13-a vieta
     
        
     
        
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 95 ... 106 107 
Kauno Grand Prix 2009 (3 turas)
2009-03-22 10:00 2009-03-22 14:00
Kaunas
     Mėgėjai    V    VD    MX  
     Mėgėjai B    V    MD    MX  
2009 m. Lietuvos studentų badmintono čempionatas
2009-03-21 12:00 2009-03-21 18:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
Lietuvos TOP-8
2009-03-14 11:00 2009-03-14 17:45
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2009-03-14 11:30 2009-03-14 16:00
Burių 19, Klaipėda
     U-19 C    VV    VD  
     U-19 D    MV    MD  
Kelmės taurė - 2009
2009-03-12 10:30 2009-03-12 21:00
Kelmė
     U-19 D    VV    MV  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Tauragė)
2009-03-08 10:00 2009-03-08 19:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Kretinga)
2009-03-07 10:00 2009-03-07 19:00
Kretinga
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Vilnius)
2009-03-06 10:00 2009-03-06 14:00
Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2009 (2 turas)
2009-03-01 10:00 2009-03-01 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    VV    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
     U-19    VV  
     U-19 E    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.