Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
BALTIC CUP 2006 - Pabaltijo asmeninis čempionatas, Data: 2006-03-25, Vieta: Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. 27a, Tauragė  
Grupė- U-17, Mišrus dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Ramūnas Stapušaitis 
 Oksana Jaciuk 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Stapušaitis, O.Jaciuk      
 16       ->      
   R.Stapušaitis, O.Jaciuk    
 9   Edgaras Slušnys 
 Daina Kairytė 
    21:12  21:12 [14']    
 M.Reppo, E.Uudekull      
 8   Madis Reppo 
 Esta Uudekull 
  21:17  19:21  21:11 [26']      
     R.Stapušaitis, O.Jaciuk  
 5   Arturs Rainskis 
 Monika Radovska 
      21:19  21:15 [23']  
 A.Rainskis, M.Radovska      
 12       ->      
   G.Kunka, K.Freirik    
 13         21:19  21:11 [18']    
 G.Kunka, K.Freirik      
 4   Gabriel Kunka 
 Ketly Freirik 
  ->       1-a vieta
       R.Stapušaitis, O.Jaciuk
 3   Aurimas Mizgiris 
 Gerda Voitechovskaja 
        21:12  21:12 [15']
 A.Mizgiris, G.Voitechovskaja      
 14       ->      
   A.Mizgiris, G.Voitechovskaja    
 11   Alan Plavin 
 Gabija Čekauskaitė 
    22:20  21:18 [24']    
 I.Seidelberg, G.Saar      
 6   Ingmar Seidelberg 
 Getter Saar 
  21:11  21:9 [13']      
     A.Mizgiris, G.Voitechovskaja  
 7   Dovydas Razas 
 Indrė Starevičiutė 
      21:16  21:19 [18']  
 D.Razas, I.Starevičiutė      
 10   Janis Abolins 
 Zane Metra 
  21:8  21:15 [15']      
   R.Hint, L.Vana    
 15         21:11  21:12 [15']    
 R.Hint, L.Vana      
 2   Rajen Hint 
 Laura Vana 
  ->    G.Kunka, K.Freirik   3-a vieta
       R.Hint, L.Vana
       R.Hint, L.Vana   21:19  21:18 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Reppo, E.Uudekull    
     
     A.Rainskis, M.Radovska   ->   5-a vieta
     
     I.Seidelberg, G.Saar     
     
     D.Razas, I.Starevičiutė   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
   E.Slušnys, D.Kairytė   ->    
     
        
     
    ->     9-a vieta
     
        
     
   A.Plavin, G.Čekauskaitė   ->    
     
   J.Abolins, Z.Metra       
     
    ->    
         
        11-a vieta
     
        
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
         13-a vieta
     
        
     
        
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 95 ... 99 100 
Lietuvos veteranų čempionatas
2006-12-16 11:30 2006-12-16 20:00
Kaunas
     40+    VV    VD  
     45+    VV  
     50+    VV    VD    MX  
     55+    VV  
2006 Kauno atviras jaunimo turnyras
2006-12-02 12:00 2006-12-02 20:00
Kaunas
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MX  
     U-19 E    VV    VD  
2006m. Vilniaus jaunimo GRAND PRIX
2006-11-18 12:00 2006-11-19 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 13 m.) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-11-04 11:00 2006-11-05 15:00
Bastilijos sporto kompleksas, Gaurės 27, ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13 B    VV  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. A ir B grupės
2006-10-28 11:00 2006-10-29 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės
2006-10-14 11:00 2006-10-15 17:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2006
2006-10-07 12:00 2006-10-08 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV  
2006 Lietuvos atviras čempionatas
2006-09-08 14:00 2006-09-10 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2006-05-27 12:00 2006-05-28 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras "Tauragė 500"
2006-05-27 12:00 2006-05-28 11:30
Sporto komplekas "Bastilija", Gaurės g. ...
     U-15    VV    MV  
     U-15 B    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.