Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas ., Data: 2006-04-01, Vieta: Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. 27a, Tauragė  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Arūnas Petkevičius 
 Katrin Aru 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Petkevičius, K.Aru      
 16       ->      
   A.Petkevičius, K.Aru    
 9   Aidanas Janavičius 
 Rugilė Gečaitė 
    21:13  21:9    
 J.Augustinavičius, S.Tarvydaitė      
 8   Julius Augustinavičius 
 Salvinija Tarvydaitė 
  21:13  14:21  21:14      
     A.Petkevičius, K.Aru  
 5   Edgaras Slušnys 
 Daina Kairytė 
      21:15  21:16  
 E.Slušnys, D.Kairytė      
 12       ->      
   E.Slušnys, D.Kairytė    
 13         23:21  21:9    
 J.Markūnas, G.Čekauskaitė      
 4   Joris Markūnas 
 Gabija Čekauskaitė 
  ->       1-a vieta
       A.Petkevičius, K.Aru
 3   Arnoldas Slušnys 
 Indrė Starevičiutė 
        21:13  21:18
 A.Slušnys, I.Starevičiutė      
 14       ->      
   A.Slušnys, I.Starevičiutė    
 11         21:18  21:18    
 K.Masaitis, E.Šventoraitienė      
 6   Kęstutis Masaitis 
 Edita Šventoraitienė 
  ->      
     V.Vitkauskas, U.Vasiliauskaitė  
 7   Gediminas Gresevičius 
 Lolita Siliūnienė 
      21:12  9:21  21:19  
 G.Gresevičius, L.Siliūnienė      
 10   Žygimantas Eismontas 
 Indrė Adomaitytė 
  21:15  21:13      
   V.Vitkauskas, U.Vasiliauskaitė    
 15         21:13  21:18    
 V.Vitkauskas, U.Vasiliauskaitė      
 2   Vaidotas Vitkauskas 
 Ugnė Vasiliauskaitė 
  ->    E.Slušnys, D.Kairytė   3-a vieta
       E.Slušnys, D.Kairytė
       A.Slušnys, I.Starevičiutė   17:21  21:10  21:10
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Augustinavičius, S.Tarvydaitė    
     J.Markūnas, G.Čekauskaitė  
     J.Markūnas, G.Čekauskaitė   20:22  21:11  21:14   5-a vieta
       J.Markūnas, G.Čekauskaitė
     K.Masaitis, E.Šventoraitienė     21:14  21:16
     K.Masaitis, E.Šventoraitienė  
     G.Gresevičius, L.Siliūnienė   21:11  21:11  
         
         
       J.Augustinavičius, S.Tarvydaitė   7-a vieta
       G.Gresevičius, L.Siliūnienė
       G.Gresevičius, L.Siliūnienė   21:17  20:22  21:9
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Janavičius, R.Gečaitė    
   A.Janavičius, R.Gečaitė   ->    
     A.Janavičius, R.Gečaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       A.Janavičius, R.Gečaitė
        21:10  21:14
   .    
    ->    
     Ž.Eismontas, I.Adomaitytė  
   Ž.Eismontas, I.Adomaitytė     ->  
   Ž.Eismontas, I.Adomaitytė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 95 ... 99 100 
Lietuvos veteranų čempionatas
2006-12-16 11:30 2006-12-16 20:00
Kaunas
     40+    VV    VD  
     45+    VV  
     50+    VV    VD    MX  
     55+    VV  
2006 Kauno atviras jaunimo turnyras
2006-12-02 12:00 2006-12-02 20:00
Kaunas
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MX  
     U-19 E    VV    VD  
2006m. Vilniaus jaunimo GRAND PRIX
2006-11-18 12:00 2006-11-19 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 13 m.) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-11-04 11:00 2006-11-05 15:00
Bastilijos sporto kompleksas, Gaurės 27, ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13 B    VV  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. A ir B grupės
2006-10-28 11:00 2006-10-29 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės
2006-10-14 11:00 2006-10-15 17:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2006
2006-10-07 12:00 2006-10-08 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV  
2006 Lietuvos atviras čempionatas
2006-09-08 14:00 2006-09-10 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2006-05-27 12:00 2006-05-28 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras "Tauragė 500"
2006-05-27 12:00 2006-05-28 11:30
Sporto komplekas "Bastilija", Gaurės g. ...
     U-15    VV    MV  
     U-15 B    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.