Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas ., Data: 2006-04-01, Vieta: Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. 27a, Tauragė  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Gediminas Gresevičius 
 Mantas Gresevičius 
  Dėl 1-8 vietos      
 G.Gresevičius, M.Gresevičius      
 16       ->      
   G.Gresevičius, M.Gresevičius    
 9   Romas Dovidonis 
 Kęstas Supronas 
    24:22  21:19    
 R.Dovidonis, K.Supronas      
 8   Julius Augustinavičius 
 Daumantas Vitkauskas 
  21:13  21:9      
     G.Gresevičius, M.Gresevičius  
 5   Kęstutis Adomaitis 
 Vilmantas Pratusevičius 
      21:8  25:23  
 K.Adomaitis, V.Pratusevičius      
 12   Aidas Paulauskas 
 Valdas Paulauskas 
  21:14  21:14      
   V.Giedraitis, A.Liočas    
 13   Valdas Giedraitis 
 Arūnas Liočas 
    21:19  11:21  21:17    
 V.Giedraitis, A.Liočas      
 4   Žygimantas Eismontas 
 Aidanas Janavičius 
  21:17  21:13       1-a vieta
       G.Gresevičius, M.Gresevičius
 3   Julius Masaitis 
 Kęstutis Masaitis 
        21:8  21:10
 J.Masaitis, K.Masaitis      
 14       ->      
   A.Poderys, M.Rauktys    
 11   Aidas Poderys 
 Mindaugas Rauktys 
    21:10  21:17    
 A.Poderys, M.Rauktys      
 6   Vilmantas Liorančas 
 Jonas Šileris 
  21:12  14:21  21:18      
     A.Poderys, M.Rauktys  
 7   Edvinas Jakubauskas 
 Alvydas Jockus 
      21:19  21:18  
 S.Korobovas, V.Stiklius      
 10   Sergejus Korobovas 
 Valentinas Stiklius 
  21:10  21:12      
   J.Markūnas, M.Prevelis    
 15         21:19  19:21  21:13    
 J.Markūnas, M.Prevelis      
 2   Joris Markūnas 
 Martynas Prevelis 
  ->    V.Giedraitis, A.Liočas   3-a vieta
       V.Giedraitis, A.Liočas
       J.Markūnas, M.Prevelis   17:21  21:13  21:18
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Dovidonis, K.Supronas    
     K.Adomaitis, V.Pratusevičius  
     K.Adomaitis, V.Pratusevičius   21:12  21:19   5-a vieta
       K.Adomaitis, V.Pratusevičius
     J.Masaitis, K.Masaitis     21:8  21:19
     J.Masaitis, K.Masaitis  
     S.Korobovas, V.Stiklius   21:13  16:21  21:10  
         
         
       R.Dovidonis, K.Supronas   7-a vieta
       R.Dovidonis, K.Supronas
       S.Korobovas, V.Stiklius   21:17  17:21  21:9
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Augustinavičius, D.Vitkauskas    
   J.Augustinavičius, D.Vitkauskas   ->    
     A.Paulauskas, V.Paulauskas  
   A.Paulauskas, V.Paulauskas     24:22  21:12  
   A.Paulauskas, V.Paulauskas    
   Ž.Eismontas, A.Janavičius   19:21  21:6  23:21     9-a vieta
       V.Liorančas, J.Šileris
        21:12  22:20
   V.Liorančas, J.Šileris    
   V.Liorančas, J.Šileris   ->    
     V.Liorančas, J.Šileris  
   E.Jakubauskas, A.Jockus     21:17  21:16  
   E.Jakubauskas, A.Jockus    
    ->    
         
       J.Augustinavičius, D.Vitkauskas   11-a vieta
       J.Augustinavičius, D.Vitkauskas
       E.Jakubauskas, A.Jockus   21:18  21:19
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     Ž.Eismontas, A.Janavičius  
     Ž.Eismontas, A.Janavičius   ->   13-a vieta
       Ž.Eismontas, A.Janavičius
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 95 ... 99 100 
Lietuvos veteranų čempionatas
2006-12-16 11:30 2006-12-16 20:00
Kaunas
     40+    VV    VD  
     45+    VV  
     50+    VV    VD    MX  
     55+    VV  
2006 Kauno atviras jaunimo turnyras
2006-12-02 12:00 2006-12-02 20:00
Kaunas
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MX  
     U-19 E    VV    VD  
2006m. Vilniaus jaunimo GRAND PRIX
2006-11-18 12:00 2006-11-19 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 13 m.) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-11-04 11:00 2006-11-05 15:00
Bastilijos sporto kompleksas, Gaurės 27, ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13 B    VV  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. A ir B grupės
2006-10-28 11:00 2006-10-29 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės
2006-10-14 11:00 2006-10-15 17:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2006
2006-10-07 12:00 2006-10-08 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV  
2006 Lietuvos atviras čempionatas
2006-09-08 14:00 2006-09-10 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2006-05-27 12:00 2006-05-28 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras "Tauragė 500"
2006-05-27 12:00 2006-05-28 11:30
Sporto komplekas "Bastilija", Gaurės g. ...
     U-15    VV    MV  
     U-15 B    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.