Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas ., Data: 2006-04-01, Vieta: Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. 27a, Tauragė  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Mindaugas Loveikis 
 __________ __________ 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Loveikis, _.__________      
 16       ->      
   M.Loveikis, _.__________    
 9   Valdas Paulauskas 
 Laura Šimukauskaitė 
    21:14  21:10    
 K.Adomaitis, A.Pikčilingienė      
 8   Kęstutis Adomaitis 
 Aldona Pikčilingienė 
  21:9  18:21  21:16      
     M.Loveikis, _.__________  
 5   Daumantas Vitkauskas 
 Rūta Strockytė 
      21:11  21:10  
 D.Vitkauskas, R.Strockytė      
 12   Ivan Lebedev 
 Eglė Galentaitė 
  21:19  21:11      
   V.Česnavičius, I.Linkutė    
 13   Aidas Paulauskas 
 Laura Paulauskaitė 
    21:13  18:21  22:20    
 V.Česnavičius, I.Linkutė      
 4   Vaidotas Česnavičius 
 Ieva Linkutė 
  21:17  21:11       1-a vieta
       A.Girdžijauskas, E.Untė
 3   Vilmantas Liorančas 
 Giedrė Liorančaitė 
        21:15  21:23  21:8
 V.Liorančas, G.Liorančaitė      
 14   Julius Masaitis 
 Jekaterina Muchina 
  21:15  18:21  21:16      
   M.Prevelis, E.Noreikaitė    
 11   Valentinas Stiklius 
 Laima Patašienė 
    21:14  21:17    
 M.Prevelis, E.Noreikaitė      
 6   Martynas Prevelis 
 Erika Noreikaitė 
  8:21  21:17  21:17      
     A.Girdžijauskas, E.Untė  
 7   Aidas Poderys 
 Angelė Liepuonienė 
      21:9  21:10  
 A.Poderys, A.Liepuonienė      
 10   Sergejus Korobovas 
 Irina Jasiūnienė 
  21:13  21:9      
   A.Girdžijauskas, E.Untė    
 15         22:20  21:15    
 A.Girdžijauskas, E.Untė      
 2   Andrius Girdžijauskas 
 Emilija Untė 
  ->    V.Česnavičius, I.Linkutė   3-a vieta
       V.Česnavičius, I.Linkutė
       M.Prevelis, E.Noreikaitė   21:15  15:21  21:16
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Adomaitis, A.Pikčilingienė    
     K.Adomaitis, A.Pikčilingienė  
     D.Vitkauskas, R.Strockytė   21:10  21:8   5-a vieta
       A.Poderys, A.Liepuonienė
     V.Liorančas, G.Liorančaitė     21:17  18:21  21:18
     A.Poderys, A.Liepuonienė  
     A.Poderys, A.Liepuonienė   21:6  21:11  
         
         
       D.Vitkauskas, R.Strockytė   7-a vieta
       V.Liorančas, G.Liorančaitė
       V.Liorančas, G.Liorančaitė   21:16  21:19
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Paulauskas, L.Šimukauskaitė    
   V.Paulauskas, L.Šimukauskaitė   ->    
     V.Paulauskas, L.Šimukauskaitė  
   I.Lebedev, E.Galentaitė     21:11  22:20  
   A.Paulauskas, L.Paulauskaitė    
   A.Paulauskas, L.Paulauskaitė   21:11  21:10     9-a vieta
       S.Korobovas, I.Jasiūnienė
   J.Masaitis, J.Muchina       14:21  23:21  21:13
   V.Stiklius, L.Patašienė    
   V.Stiklius, L.Patašienė   21:16  21:11    
     S.Korobovas, I.Jasiūnienė  
   S.Korobovas, I.Jasiūnienė     21:17  21:14  
   S.Korobovas, I.Jasiūnienė    
    ->    
         
       A.Paulauskas, L.Paulauskaitė   11-a vieta
       V.Stiklius, L.Patašienė
       V.Stiklius, L.Patašienė   21:12  21:15
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     I.Lebedev, E.Galentaitė  
     I.Lebedev, E.Galentaitė   ->   13-a vieta
       J.Masaitis, J.Muchina
     J.Masaitis, J.Muchina     21:13  21:14
     J.Masaitis, J.Muchina  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 95 ... 106 107 
Kauno Grand Prix 2009 (3 turas)
2009-03-22 10:00 2009-03-22 14:00
Kaunas
     Mėgėjai    V    VD    MX  
     Mėgėjai B    V    MD    MX  
2009 m. Lietuvos studentų badmintono čempionatas
2009-03-21 12:00 2009-03-21 18:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
Lietuvos TOP-8
2009-03-14 11:00 2009-03-14 17:45
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2009-03-14 11:30 2009-03-14 16:00
Burių 19, Klaipėda
     U-19 C    VV    VD  
     U-19 D    MV    MD  
Kelmės taurė - 2009
2009-03-12 10:30 2009-03-12 21:00
Kelmė
     U-19 D    VV    MV  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Tauragė)
2009-03-08 10:00 2009-03-08 19:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Kretinga)
2009-03-07 10:00 2009-03-07 19:00
Kretinga
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Vilnius)
2009-03-06 10:00 2009-03-06 14:00
Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2009 (2 turas)
2009-03-01 10:00 2009-03-01 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    VV    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
     U-19    VV  
     U-19 E    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.