Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas, Data: 2006-04-08, Vieta: Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė, Gaurės g. 27a, LT-72343 Tauragė.  
Grupė- U-15, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Edvinas Jakubauskas 
 Edgaras Slušnys 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Jakubauskas, E.Slušnys      
 16       ->      
   E.Jakubauskas, E.Slušnys    
 9   Dovydas Gelgutas 
 Henrikas Umbražūnas 
    15:0  15:6    
 I.Eglitis, L.Rimeika      
 8   Igors Eglitis 
 Lukas Rimeika 
  15:9  15:0      
     E.Jakubauskas, E.Slušnys  
 5   Aivaras Maskaliūnas 
 Marius Ščelys 
      15:5  15:3  
 A.Maskaliūnas, M.Ščelys      
 12       ->      
   A.Maskaliūnas, M.Ščelys    
 13         15:9  8:15  15:11    
 A.Danilenko, M.Zvaigzne      
 4   Arturs Danilenko 
 Matiss Zvaigzne 
  ->       1-a vieta
       A.Akmens, V.Skripko
 3   Arturs Akmens 
 Vladimirs Skripko 
        15:0  15:9
 A.Akmens, V.Skripko      
 14       ->      
   A.Akmens, V.Skripko    
 11         15:4  15:3    
 J.Augustinavičius, V.Grigorjevas      
 6   Julius Augustinavičius 
 Viktoras Grigorjevas 
  ->      
     A.Akmens, V.Skripko  
 7   Alvydas Jockus 
 Paulius Žvinklys 
      11:15  15:0  15:4  
 A.Jockus, P.Žvinklys      
 10   Karolis Borusas 
 Vaidotas Česnavičius 
  15:12  13:15  15:4      
   Ž.Eismontas, L.Zavadskis    
 15         15:1  15:1    
 Ž.Eismontas, L.Zavadskis      
 2   Žygimantas Eismontas 
 Linas Zavadskis 
  ->    A.Maskaliūnas, M.Ščelys   3-a vieta
       A.Maskaliūnas, M.Ščelys
       Ž.Eismontas, L.Zavadskis   6:15  15:5  15:11
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Eglitis, L.Rimeika    
     A.Danilenko, M.Zvaigzne  
     A.Danilenko, M.Zvaigzne   15:6  15:6   5-a vieta
       A.Danilenko, M.Zvaigzne
     J.Augustinavičius, V.Grigorjevas     15:5  17:16
     J.Augustinavičius, V.Grigorjevas  
     A.Jockus, P.Žvinklys   15:10  10:15  15:5  
         
         
       I.Eglitis, L.Rimeika   7-a vieta
       A.Jockus, P.Žvinklys
       A.Jockus, P.Žvinklys   15:11  9:15  15:10
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Gelgutas, H.Umbražūnas    
   D.Gelgutas, H.Umbražūnas   ->    
     D.Gelgutas, H.Umbražūnas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       K.Borusas, V.Česnavičius
        15:1  15:2
   .    
    ->    
     K.Borusas, V.Česnavičius  
   K.Borusas, V.Česnavičius     ->  
   K.Borusas, V.Česnavičius    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 95 ... 99 100 
Lietuvos veteranų čempionatas
2006-12-16 11:30 2006-12-16 20:00
Kaunas
     40+    VV    VD  
     45+    VV  
     50+    VV    VD    MX  
     55+    VV  
2006 Kauno atviras jaunimo turnyras
2006-12-02 12:00 2006-12-02 20:00
Kaunas
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MX  
     U-19 E    VV    VD  
2006m. Vilniaus jaunimo GRAND PRIX
2006-11-18 12:00 2006-11-19 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 13 m.) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-11-04 11:00 2006-11-05 15:00
Bastilijos sporto kompleksas, Gaurės 27, ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13 B    VV  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. A ir B grupės
2006-10-28 11:00 2006-10-29 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės
2006-10-14 11:00 2006-10-15 17:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2006
2006-10-07 12:00 2006-10-08 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV  
2006 Lietuvos atviras čempionatas
2006-09-08 14:00 2006-09-10 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2006-05-27 12:00 2006-05-28 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras "Tauragė 500"
2006-05-27 12:00 2006-05-28 11:30
Sporto komplekas "Bastilija", Gaurės g. ...
     U-15    VV    MV  
     U-15 B    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.