Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas, Data: 2006-04-08, Vieta: Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė, Gaurės g. 27a, LT-72343 Tauragė.  
Grupė- U-15, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Edgaras Slušnys 
 Daina Kairytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Slušnys, D.Kairytė      
 16   Simonas Jocys 
 Raimonda Jocytė 
  15:0  15:5      
   E.Slušnys, D.Kairytė    
 9   Marius Ščelys 
 Justina Tvaskaitė 
    15:0  15:0    
 M.Ščelys, J.Tvaskaitė      
 8   Matiss Zvaigzne 
 Alesja Hodakovska 
  15:13  15:12      
     E.Slušnys, D.Kairytė  
 5   Vaidotas Česnavičius 
 Rūta Strockytė 
      15:6  15:2  
 V.Česnavičius, R.Strockytė      
 12   Igors Eglitis 
 Gintarė Gečaitė 
  15:0  15:3      
   V.Skripko, M.Radovska    
 13   Povilas Bartušis 
 Ieva Sabaliauskaitė 
    15:5  15:4    
 V.Skripko, M.Radovska      
 4   Vladimirs Skripko 
 Monika Radovska 
  15:3  15:3       1-a vieta
       E.Slušnys, D.Kairytė
 3   Arturs Akmens 
 Dana Pelna 
        15:11  15:5
 A.Akmens, D.Pelna      
 14   Linas Zavadskis 
 Greta Parnarauskaitė 
  15:0  15:1      
   A.Akmens, D.Pelna    
 11   Tautvydas Liorančas 
 Ramunė Ričkutė 
    15:8  15:6    
 A.Maskaliūnas, I.Linkutė      
 6   Aivaras Maskaliūnas 
 Ieva Linkutė 
  15:8  15:6      
     A.Akmens, D.Pelna  
 7   Arturs Danilenko 
 Aija Pope 
      14:17  15:5  15:2  
 A.Jockus, L.Šidlauskaitė      
 10   Alvydas Jockus 
 Lauryna Šidlauskaitė 
  15:4  15:13      
   A.Plavin, I.Pope    
 15   Lukas Rimeika 
 Raminta Kaubrytė 
    15:2  15:11    
 A.Plavin, I.Pope      
 2   Alan Plavin 
 Ieva Pope 
  15:4  15:1    V.Skripko, M.Radovska   3-a vieta
       V.Skripko, M.Radovska
       A.Plavin, I.Pope   15:8  15:7
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Ščelys, J.Tvaskaitė    
     V.Česnavičius, R.Strockytė  
     V.Česnavičius, R.Strockytė   15:8  15:6   5-a vieta
       V.Česnavičius, R.Strockytė
     A.Maskaliūnas, I.Linkutė     15:10  15:7
     A.Jockus, L.Šidlauskaitė  
     A.Jockus, L.Šidlauskaitė   15:13  15:13  
         
         
       M.Ščelys, J.Tvaskaitė   7-a vieta
     
       A.Maskaliūnas, I.Linkutė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   S.Jocys, R.Jocytė      
   M.Zvaigzne, A.Hodakovska    
   M.Zvaigzne, A.Hodakovska   15:4  15:4    
     M.Zvaigzne, A.Hodakovska  
   I.Eglitis, G.Gečaitė     15:13  15:9  
   P.Bartušis, I.Sabaliauskaitė    
   P.Bartušis, I.Sabaliauskaitė   15:5  15:2     9-a vieta
     
   L.Zavadskis, G.Parnarauskaitė       ->
   T.Liorančas, R.Ričkutė    
   T.Liorančas, R.Ričkutė   15:6  15:9    
     A.Danilenko, A.Pope  
   A.Danilenko, A.Pope     15:10  15:6  
   A.Danilenko, A.Pope    
   L.Rimeika, R.Kaubrytė   15:4  15:4    
         
       P.Bartušis, I.Sabaliauskaitė   11-a vieta
     
       T.Liorančas, R.Ričkutė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     S.Jocys, R.Jocytė    
     
     I.Eglitis, G.Gečaitė   ->   13-a vieta
     
     L.Zavadskis, G.Parnarauskaitė     
     
     L.Rimeika, R.Kaubrytė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 95 ... 106 107 
Turnyras, skirtas generolo Jono Žemaičio 100-osioms gimimo metinėms paminėti
2009-03-28 10:30 2009-03-28 22:00
Vilnius, LKA sporto salė
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD  
     Mėgėjai B    VV    VD  
2008–2009 m. m. Lietuvos mokinių olimpinio festivalio finalas
2009-03-21 12:00 2009-03-22 14:00
Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2009 (3 turas)
2009-03-22 10:00 2009-03-22 14:00
Kaunas
     Mėgėjai    V    VD    MX  
     Mėgėjai B    V    MD    MX  
2009 m. Lietuvos studentų badmintono čempionatas
2009-03-21 12:00 2009-03-21 18:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
Lietuvos TOP-8
2009-03-14 11:00 2009-03-14 17:45
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2009-03-14 11:30 2009-03-14 16:00
Burių 19, Klaipėda
     U-19 C    VV    VD  
     U-19 D    MV    MD  
Kelmės taurė - 2009
2009-03-12 10:30 2009-03-12 21:00
Kelmė
     U-19 D    VV    MV  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Tauragė)
2009-03-08 10:00 2009-03-08 19:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Kretinga)
2009-03-07 10:00 2009-03-07 19:00
Kretinga
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Vilnius)
2009-03-06 10:00 2009-03-06 14:00
Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.