Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės, Data: 2006-04-22, Vieta: Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g. 19  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Jonas Šileris 
 Giedrė Liorančaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Šileris, G.Liorančaitė      
 16       ->      
   J.Šileris, G.Liorančaitė    
 9   Aidas Paulauskas 
 Laura Paulauskaitė 
    21:15  21:13    
 M.Loveikis, A.Sabakonytė      
 8   Mindaugas Loveikis 
 Akvilė Sabakonytė 
  22:20  21:16      
     J.Šileris, G.Liorančaitė  
 5   Vaidotas Česnavičius 
 Ieva Linkutė 
      14:21  21:10  21:18  
 V.Česnavičius, I.Linkutė      
 12       ->      
   A.Poderys, A.Liepuonienė    
 13         21:14  21:17    
 A.Poderys, A.Liepuonienė      
 4   Aidas Poderys 
 Angelė Liepuonienė 
  ->       1-a vieta
       J.Šileris, G.Liorančaitė
 3   Kazimieras Dauskurtas 
 Emilija Untė 
        21:15  22:20
 K.Dauskurtas, E.Untė      
 14       ->      
   K.Dauskurtas, E.Untė    
 11         21:14  21:14    
 V.Liorančas, L.Sprainytė      
 6   Vilmantas Liorančas 
 Lina Sprainytė 
  ->      
     K.Dauskurtas, E.Untė  
 7   Daumantas Vitkauskas 
 Rūta Strockytė 
      10:21  21:13  21:19  
 D.Vitkauskas, R.Strockytė      
 10       ->      
   K.Adomaitis, A.Pikčilingienė    
 15         21:11  21:5    
 K.Adomaitis, A.Pikčilingienė      
 2   Kęstutis Adomaitis 
 Aldona Pikčilingienė 
  ->    A.Poderys, A.Liepuonienė   3-a vieta
       K.Adomaitis, A.Pikčilingienė
       K.Adomaitis, A.Pikčilingienė   21:18  21:19
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Loveikis, A.Sabakonytė    
     V.Česnavičius, I.Linkutė  
     V.Česnavičius, I.Linkutė   21:12  21:17   5-a vieta
       V.Česnavičius, I.Linkutė
     V.Liorančas, L.Sprainytė     21:13  21:11
     D.Vitkauskas, R.Strockytė  
     D.Vitkauskas, R.Strockytė   22:20  21:17  
         
         
       M.Loveikis, A.Sabakonytė   7-a vieta
       M.Loveikis, A.Sabakonytė
       V.Liorančas, L.Sprainytė   21:14  22:20
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Paulauskas, L.Paulauskaitė    
   A.Paulauskas, L.Paulauskaitė   ->    
     A.Paulauskas, L.Paulauskaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       A.Paulauskas, L.Paulauskaitė
        ->
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 95 ... 106 107 
Kauno Grand Prix 2009 (3 turas)
2009-03-22 10:00 2009-03-22 14:00
Kaunas
     Mėgėjai    V    VD    MX  
     Mėgėjai B    V    MD    MX  
2009 m. Lietuvos studentų badmintono čempionatas
2009-03-21 12:00 2009-03-21 18:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
Lietuvos TOP-8
2009-03-14 11:00 2009-03-14 17:45
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2009-03-14 11:30 2009-03-14 16:00
Burių 19, Klaipėda
     U-19 C    VV    VD  
     U-19 D    MV    MD  
Kelmės taurė - 2009
2009-03-12 10:30 2009-03-12 21:00
Kelmė
     U-19 D    VV    MV  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Tauragė)
2009-03-08 10:00 2009-03-08 19:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Kretinga)
2009-03-07 10:00 2009-03-07 19:00
Kretinga
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Vilnius)
2009-03-06 10:00 2009-03-06 14:00
Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2009 (2 turas)
2009-03-01 10:00 2009-03-01 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    VV    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
     U-19    VV  
     U-19 E    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.