Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės, Data: 2006-04-22, Vieta: Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g. 19  
Grupė- Suaug E, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Tautvydas Liorančas    Dėl 1-8 vietos      
 T.Liorančas      
 16   Lukas Kontrimas    21:5  21:6      
   T.Liorančas    
 9   Lukas Genutis      21:15  21:11    
 M.Paulauskas      
 8   Marius Paulauskas    21:9  21:14      
     T.Liorančas  
 5   Edvinas Jakubauskas        21:19  21:19  
 E.Jakubauskas      
 12   Henrikas Umbražūnas      B/Ž      
   E.Jakubauskas    
 13   Valdas Giedraitis (J)      14:21  21:15  26:24    
 L.Zavadskis      
 4   Linas Zavadskis    21:8  21:15       1-a vieta
       M.Ščelys
 3   Aivaras Maskaliūnas          17:21  21:19  21:15
 A.Maskaliūnas      
 14   Mantas Vaičiulis    21:10  21:16      
   A.Maskaliūnas    
 11   Vladislav Cipiliov      21:17  21:13    
 L.Sparnauskis      
 6   Laurynas Sparnauskis    21:10  21:15      
     M.Ščelys  
 7   Karolis Borusas        21:12  21:12  
 K.Borusas      
 10   Ivan Lebedev    21:19  22:20      
   M.Ščelys    
 15   Ignas Plytnikas      21:7  21:14    
 M.Ščelys      
 2   Marius Ščelys    21:6  21:4    E.Jakubauskas   3-a vieta
       E.Jakubauskas
       A.Maskaliūnas   15:21  21:13  21:14
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Paulauskas    
     L.Zavadskis  
     L.Zavadskis   21:15  21:16   5-a vieta
       L.Zavadskis
     L.Sparnauskis     21:17  21:15
     K.Borusas  
     K.Borusas   21:18  21:9  
         
         
       M.Paulauskas   7-a vieta
       L.Sparnauskis
       L.Sparnauskis   21:13  21:5
         
    Dėl 9-16 vietos      
   L.Kontrimas      
   L.Genutis    
   L.Genutis   21:15  21:15    
     L.Genutis  
   H.Umbražūnas     17:21  21:19  21:9  
   V.Giedraitis (J)    
   V.Giedraitis (J)     B/Ž     9-a vieta
       L.Genutis
   M.Vaičiulis         B/Ž
   M.Vaičiulis    
   V.Cipiliov   16:21  21:14  21:17    
     I.Lebedev  
   I.Lebedev     21:19  18:21  21:18  
   I.Lebedev    
   I.Plytnikas   21:3  21:7    
         
       V.Giedraitis (J)   11-a vieta
       M.Vaičiulis
       M.Vaičiulis   19:21  21:14  21:15
         
      Dėl 13-16 vietos    
     L.Kontrimas    
     L.Kontrimas  
     H.Umbražūnas     B/Ž   13-a vieta
       V.Cipiliov
     V.Cipiliov     21:5  22:20
     V.Cipiliov  
     I.Plytnikas   21:12  21:6  
         
         
       H.Umbražūnas   15-a vieta
       I.Plytnikas
       I.Plytnikas     B/Ž
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 95 ... 106 107 
Kauno Grand Prix 2009 (3 turas)
2009-03-22 10:00 2009-03-22 14:00
Kaunas
     Mėgėjai    V    VD    MX  
     Mėgėjai B    V    MD    MX  
2009 m. Lietuvos studentų badmintono čempionatas
2009-03-21 12:00 2009-03-21 18:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
Lietuvos TOP-8
2009-03-14 11:00 2009-03-14 17:45
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2009-03-14 11:30 2009-03-14 16:00
Burių 19, Klaipėda
     U-19 C    VV    VD  
     U-19 D    MV    MD  
Kelmės taurė - 2009
2009-03-12 10:30 2009-03-12 21:00
Kelmė
     U-19 D    VV    MV  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Tauragė)
2009-03-08 10:00 2009-03-08 19:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Kretinga)
2009-03-07 10:00 2009-03-07 19:00
Kretinga
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Vilnius)
2009-03-06 10:00 2009-03-06 14:00
Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2009 (2 turas)
2009-03-01 10:00 2009-03-01 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    VV    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
     U-19    VV  
     U-19 E    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.