Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2006 Lietuvos sporto vilčių žaidynės, Data: 2006-05-13, Vieta: SK "Bastilija", Tauragė  
Grupė- U-17, Vyrų vienetas, dalyvių- 30, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Ramūnas Stapušaitis    Dėl 1-16 vietos        
 R.Stapušaitis        
 32       ->        
   R.Stapušaitis      
 17   Kazimieras Dauskurtas      21:12  21:15 [19']      
 K.Dauskurtas        
 16   Linas Zavadskis    21:14  21:11 [19']        
     R.Stapušaitis    
 9   Daumantas Vitkauskas        21:11  21:9 [15']    
 D.Vitkauskas        
 24   Artiom Sobol    21:4  21:6 [9']        
   S.Šaltmeris      
 25   Karolis Borusas      21:18  19:21  21:15 [39']      
 S.Šaltmeris        
 8   Saulius Šaltmeris    21:5  21:6 [13']        
       R.Stapušaitis  
 5   Edvinas Jenkus          21:9  21:6 [16']  
 E.Jenkus        
 28   Mantvydas Daunys    21:0  21:0 [6']        
   E.Jenkus      
 21   Rytis Šilinga      21:9  21:16 [16']      
 A.Janavičius        
 12   Aidanas Janavičius    21:8  21:6 [11']        
     E.Jenkus    
 13   Marius Ščelys        21:18  21:19 [25']    
 M.Ščelys        
 20   Egidijus Šakalys    21:18  21:6 [13']        
   E.Slušnys      
 29   Evaldas Bradūnas      21:11  21:10 [17']      
 E.Slušnys        
 4   Edgaras Slušnys    21:2  21:6 [8']         1-a vieta
         R.Stapušaitis
 3   Dovydas Razas            21:15  21:14 [23']
 D.Razas        
 30   Vitalij Lazovskij    21:3  21:3 [9']        
   D.Razas      
 19   Viktoras Grigorjevas      21:6  21:5 [8']      
 A.Maskaliūnas        
 14   Aivaras Maskaliūnas    17:21  21:9  21:16 [35']        
     D.Razas    
 11   Alvydas Jockus        21:12  21:9 [20']    
 A.Jockus        
 22   Valdas Giedraitis (J)    21:6  21:9 [14']        
   V.Česnavičius      
 27   Tadas Stankevičius      21:16  21:12 [17']      
 V.Česnavičius        
 6   Vaidotas Česnavičius    21:8  21:1 [11']        
       D.Razas  
 7   Lukas Litvinas          23:21  4:21  21:19 [31']  
 L.Litvinas        
 26   Joris Šykovas    21:18  21:15 [21']        
   L.Litvinas      
 23   Tadas Šeženis      21:14  21:10 [22']      
 Ž.Eismontas        
 10   Žygimantas Eismontas    21:10  14:21  21:11 [28']        
     A.Mizgiris    
 15   Edvardas Liubertas        21:7  21:15 [12']    
 E.Liubertas        
 18   Edvinas Jakubauskas    21:14  21:9 [19']      E.Jenkus   3-a vieta
   A.Mizgiris    A.Mizgiris
 31         21:8  21:5 [11']    A.Mizgiris     B/Ž
 A.Mizgiris        
 2   Aurimas Mizgiris    ->     Dėl 5-8 vietos    
       S.Šaltmeris    
       E.Slušnys  
       E.Slušnys   21:17  21:17 [16']   5-a vieta
         E.Slušnys
       V.Česnavičius     21:9  21:5 [18']
       V.Česnavičius  
       L.Litvinas   10:21  21:14  26:24 [29']  
           
           
         S.Šaltmeris   7-a vieta
         S.Šaltmeris
         L.Litvinas   21:13  21:9 [26']
      Dėl 9-16 vietos      
     K.Dauskurtas      
     K.Dauskurtas    
     D.Vitkauskas   21:10  21:9 [16']    
       K.Dauskurtas  
     A.Janavičius     21:8  21:9 [14']  
     A.Janavičius    
     M.Ščelys   21:17  21:15 [20']     9-a vieta
         K.Dauskurtas
     A.Maskaliūnas       21:6  21:6 [13']
     A.Jockus    
     A.Jockus   21:10  13:21  21:15 [34']    
       E.Liubertas  
     Ž.Eismontas     21:13  21:15 [16']  
     E.Liubertas    
     E.Liubertas   21:7  21:17 [19']    
           
         A.Janavičius   11-a vieta
         A.Janavičius
         A.Jockus   14:21  21:10  22:20 [27']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       D.Vitkauskas    
       D.Vitkauskas  
       M.Ščelys   21:10  21:19 [15']   13-a vieta
         D.Vitkauskas
       A.Maskaliūnas     21:17  22:20 [23']
       Ž.Eismontas  
       Ž.Eismontas   21:19  21:18 [19']  
           
           
         M.Ščelys   15-a vieta
         A.Maskaliūnas
    Dėl 17-32 vietos      A.Maskaliūnas   21:19  19:21  21:18 [33']
         
   L.Zavadskis      
   L.Zavadskis   ->      
     L.Zavadskis    
   A.Sobol     21:15  22:20 [18']    
   K.Borusas      
   K.Borusas   21:12  21:19 [14']      
       R.Šilinga  
   M.Daunys       23:21  8:21  21:12 [23']  
   R.Šilinga      
   R.Šilinga   21:3  21:1 [7']      
     R.Šilinga    
   E.Šakalys     21:11  16:21  23:21 [29']    
   E.Šakalys      
   E.Bradūnas   21:15  21:16 [21']       17-a vieta
         E.Jakubauskas
   V.Lazovskij         23:21  21:7 [20']
   V.Grigorjevas      
   V.Grigorjevas   21:7  21:7 [17']      
     V.Grigorjevas    
   V.Giedraitis (J)     21:5  21:5 [21']    
   V.Giedraitis (J)      
   T.Stankevičius   21:6  20:22  21:16 [29']      
       E.Jakubauskas  
   J.Šykovas       21:19  21:10 [24']  
   T.Šeženis      
   T.Šeženis   21:12  21:15 [16']      
     E.Jakubauskas    
   E.Jakubauskas     21:15  21:15 [21']    
   E.Jakubauskas      
    ->    L.Zavadskis   19-a vieta
         L.Zavadskis
         V.Grigorjevas   22:24  21:14  21:11 [31']
           
        Dėl 21-24 vietos    
       K.Borusas    
       K.Borusas  
       E.Šakalys   21:10  21:17 [18']   21-a vieta
         K.Borusas
       V.Giedraitis (J)     21:23  21:14  21:18 [22']
       T.Šeženis  
       T.Šeženis   21:2  21:15 [14']  
           
           
         E.Šakalys   23-a vieta
         E.Šakalys
         V.Giedraitis (J)   21:19  21:9 [20']
      Dėl 25-32 vietos      
         
     A.Sobol    
     A.Sobol   ->    
       A.Sobol  
     M.Daunys     22:20  21:14 [15']  
     E.Bradūnas    
     E.Bradūnas   21:1  21:1 [11']     25-a vieta
         J.Šykovas
     V.Lazovskij       21:1  21:18 [14']
     T.Stankevičius    
     T.Stankevičius   21:18  21:18 [23']    
       J.Šykovas  
     J.Šykovas     21:2  21:5 [18']  
     J.Šykovas    
      ->    
           
         E.Bradūnas   27-a vieta
         E.Bradūnas
         T.Stankevičius   21:9  21:16 [21']
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       M.Daunys  
       M.Daunys   ->   29-a vieta
         V.Lazovskij
       V.Lazovskij     21:3  21:7 [18']
       V.Lazovskij  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 95 ... 99 100 
Lietuvos veteranų čempionatas
2006-12-16 11:30 2006-12-16 20:00
Kaunas
     40+    VV    VD  
     45+    VV  
     50+    VV    VD    MX  
     55+    VV  
2006 Kauno atviras jaunimo turnyras
2006-12-02 12:00 2006-12-02 20:00
Kaunas
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MX  
     U-19 E    VV    VD  
2006m. Vilniaus jaunimo GRAND PRIX
2006-11-18 12:00 2006-11-19 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 13 m.) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-11-04 11:00 2006-11-05 15:00
Bastilijos sporto kompleksas, Gaurės 27, ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13 B    VV  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. A ir B grupės
2006-10-28 11:00 2006-10-29 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės
2006-10-14 11:00 2006-10-15 17:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2006
2006-10-07 12:00 2006-10-08 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV  
2006 Lietuvos atviras čempionatas
2006-09-08 14:00 2006-09-10 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2006-05-27 12:00 2006-05-28 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras "Tauragė 500"
2006-05-27 12:00 2006-05-28 11:30
Sporto komplekas "Bastilija", Gaurės g. ...
     U-15    VV    MV  
     U-15 B    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.