Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2006 Lietuvos sporto vilčių žaidynės, Data: 2006-05-13, Vieta: SK "Bastilija", Tauragė  
Grupė- U-17, Moterų vienetas, dalyvių- 32, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Gerda Voitechovskaja    Dėl 1-16 vietos        
 G.Voitechovskaja        
 32   Viktorija Afinogenova    21:5  21:3 [10']        
   G.Voitechovskaja      
 17   Justina Tvaskaitė      21:5  21:9 [12']      
 L.Šidlauskaitė        
 16   Lauryna Šidlauskaitė    21:16  22:20 [22']        
     G.Voitechovskaja    
 9   Viktorija Guseva        21:12  21:6 [16']    
 V.Guseva        
 24   Gintautė Railaitė    21:2  21:9 [13']        
   I.Starevičiutė      
 25   Kristina Bastytė      21:16  21:13 [21']      
 I.Starevičiutė        
 8   Indrė Starevičiutė    21:5  21:7 [16']        
       G.Voitechovskaja  
 5   Viktorija Tverskaja          21:3  21:4 [11']  
 V.Tverskaja        
 28   Natalija Chavina    21:3  21:4 [14']        
   V.Tverskaja      
 21   Anna Semionova      21:12  21:15 [19']      
 E.Liočaitė        
 12   Emilija Liočaitė    21:9  21:7 [14']        
     V.Tverskaja    
 13   Emilija Untė        19:21  21:17  21:7 [34']    
 E.Untė        
 20   Laura Šimukauskaitė    21:9  21:8 [16']        
   V.Špelverytė      
 29   Austėja Jakšytė      17:21  21:13  21:14 [32']      
 V.Špelverytė        
 4   Vaida Špelverytė    21:1  21:0 [12']         1-a vieta
         G.Voitechovskaja
 3   Gabija Čekauskaitė            21:16  21:14 [23']
 G.Čekauskaitė        
 30   Alina Jonelaitytė    21:2  21:5 [14']        
   G.Čekauskaitė      
 19   Greta Parnarauskaitė      21:17  21:19 [17']      
 E.Noreikaitė        
 14   Erika Noreikaitė    21:6  21:9 [14']        
     D.Kairytė    
 11   Rūta Strockytė        21:16  21:15 [21']    
 R.Strockytė        
 22   Rūta Stulpinaitė    21:9  21:8 [17']        
   D.Kairytė      
 27   Aurelija Stankūnaitė      21:15  21:15 [20']      
 D.Kairytė        
 6   Daina Kairytė    21:5  21:1 [12']        
       O.Jaciuk  
 7   Giedrė Liorančaitė          21:14  21:9 [14']  
 G.Liorančaitė        
 26   Kotryna Verbutė    21:5  21:4 [14']        
   G.Liorančaitė      
 23   Jovita Zinytė      21:6  21:11 [24']      
 I.Adomaitytė        
 10   Indrė Adomaitytė    21:1  21:4 [11']        
     O.Jaciuk    
 15   Justina Dimšaitė        21:10  21:1 [16']    
 G.Bertauskaitė        
 18   Greta Bertauskaitė    21:13  21:17 [27']      V.Tverskaja   3-a vieta
   O.Jaciuk    D.Kairytė
 31   Aušra Gandžarauskaitė      21:9  21:5 [15']    D.Kairytė   21:14  21:15 [22']
 O.Jaciuk        
 2   Oksana Jaciuk    21:0  21:0 [10']     Dėl 5-8 vietos    
       I.Starevičiutė    
       I.Starevičiutė  
       V.Špelverytė   21:19  21:9 [16']   5-a vieta
         I.Starevičiutė
       G.Čekauskaitė     21:16  17:21  21:15 [40']
       G.Čekauskaitė  
       G.Liorančaitė   21:12  21:12 [18']  
           
           
         V.Špelverytė   7-a vieta
         V.Špelverytė
         G.Liorančaitė   21:18  21:14 [25']
      Dėl 9-16 vietos      
     L.Šidlauskaitė      
     V.Guseva    
     V.Guseva   21:7  21:6 [17']    
       V.Guseva  
     E.Liočaitė     21:12  21:11 [20']  
     E.Untė    
     E.Untė   21:17  21:17 [27']     9-a vieta
         V.Guseva
     E.Noreikaitė       21:19  21:14 [28']
     R.Strockytė    
     R.Strockytė   21:11  21:15 [19']    
       I.Adomaitytė  
     I.Adomaitytė     21:9  21:17 [23']  
     I.Adomaitytė    
     G.Bertauskaitė   21:17  21:20 [24']    
           
         E.Untė   11-a vieta
         E.Untė
         R.Strockytė   25:27  21:10  21:16 [44']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       L.Šidlauskaitė    
       L.Šidlauskaitė  
       E.Liočaitė   21:18  25:23 [27']   13-a vieta
         L.Šidlauskaitė
       E.Noreikaitė       B/Ž
       G.Bertauskaitė  
       G.Bertauskaitė   21:8  22:20 [27']  
           
           
         E.Liočaitė   15-a vieta
         E.Noreikaitė
    Dėl 17-32 vietos      E.Noreikaitė   21:19  22:20 [24']
   V.Afinogenova        
   J.Tvaskaitė      
   J.Tvaskaitė   21:10  21:10 [59']      
     G.Railaitė    
   G.Railaitė     19:21  21:19  21:16 [39']    
   G.Railaitė      
   K.Bastytė   21:9  21:14 [18']      
       L.Šimukauskaitė  
   N.Chavina       21:12  21:11 [19']  
   A.Semionova      
   A.Semionova   21:11  21:9 [14']      
     L.Šimukauskaitė    
   L.Šimukauskaitė     19:21  21:13  26:24 [38']    
   L.Šimukauskaitė      
   A.Jakšytė   21:5  21:8 [19']       17-a vieta
         J.Dimšaitė
   A.Jonelaitytė         21:17  21:10 [16']
   G.Parnarauskaitė      
   G.Parnarauskaitė   21:11  21:6 [14']      
     R.Stulpinaitė    
   R.Stulpinaitė     21:19  10:21  21:17 [26']    
   R.Stulpinaitė      
   A.Stankūnaitė   21:6  21:7 [12']      
       J.Dimšaitė  
   K.Verbutė       21:6  21:6 [16']  
   J.Zinytė      
   J.Zinytė   21:8  21:11 [13']      
     J.Dimšaitė    
   J.Dimšaitė     21:4  21:2 [12']    
   J.Dimšaitė      
   A.Gandžarauskaitė   21:1  21:0 [12']    G.Railaitė   19-a vieta
         G.Railaitė
         R.Stulpinaitė   16:21  21:11  21:8 [25']
           
        Dėl 21-24 vietos    
       J.Tvaskaitė    
       J.Tvaskaitė  
       A.Semionova   21:14  21:7 [19']   21-a vieta
         J.Tvaskaitė
       G.Parnarauskaitė     21:17  21:18 [19']
       G.Parnarauskaitė  
       J.Zinytė   21:10  21:15 [20']  
           
           
         A.Semionova   23-a vieta
         A.Semionova
         J.Zinytė   21:14  19:21  21:17 [27']
      Dėl 25-32 vietos      
     V.Afinogenova      
     K.Bastytė    
     K.Bastytė   9:21  21:19  21:15 [23']    
       K.Bastytė  
     N.Chavina     21:13  21:17 [16']  
     N.Chavina    
     A.Jakšytė   21:14  21:16 [21']     25-a vieta
         K.Bastytė
     A.Jonelaitytė       21:10  21:5 [17']
     A.Jonelaitytė    
     A.Stankūnaitė   21:18  21:16 [17']    
       K.Verbutė  
     K.Verbutė     21:13  21:16 [15']  
     K.Verbutė    
     A.Gandžarauskaitė   21:23  21:19  21:18 [32']    
           
         N.Chavina   27-a vieta
         N.Chavina
         A.Jonelaitytė   21:11  21:18 [18']
           
        Dėl 29-32 vietos    
       V.Afinogenova    
       V.Afinogenova  
       A.Jakšytė   21:11  21:13 [15']   29-a vieta
         V.Afinogenova
       A.Stankūnaitė     18:21  21:11  21:16 [25']
       A.Stankūnaitė  
       A.Gandžarauskaitė   21:12  21:10 [15']  
           
           
         A.Jakšytė   31-a vieta
         A.Jakšytė
         A.Gandžarauskaitė   22:20  20:22  21:8 [32']
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 95 ... 99 100 
Lietuvos veteranų čempionatas
2006-12-16 11:30 2006-12-16 20:00
Kaunas
     40+    VV    VD  
     45+    VV  
     50+    VV    VD    MX  
     55+    VV  
2006 Kauno atviras jaunimo turnyras
2006-12-02 12:00 2006-12-02 20:00
Kaunas
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MX  
     U-19 E    VV    VD  
2006m. Vilniaus jaunimo GRAND PRIX
2006-11-18 12:00 2006-11-19 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 13 m.) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-11-04 11:00 2006-11-05 15:00
Bastilijos sporto kompleksas, Gaurės 27, ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13 B    VV  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. A ir B grupės
2006-10-28 11:00 2006-10-29 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės
2006-10-14 11:00 2006-10-15 17:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2006
2006-10-07 12:00 2006-10-08 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV  
2006 Lietuvos atviras čempionatas
2006-09-08 14:00 2006-09-10 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2006-05-27 12:00 2006-05-28 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras "Tauragė 500"
2006-05-27 12:00 2006-05-28 11:30
Sporto komplekas "Bastilija", Gaurės g. ...
     U-15    VV    MV  
     U-15 B    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.