Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2006 Lietuvos sporto vilčių žaidynės, Data: 2006-05-13, Vieta: SK "Bastilija", Tauragė  
Grupė- U-17, Mišrus dvejetas, dalyvių- 27, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Aurimas Mizgiris 
 Gerda Voitechovskaja 
  Dėl 1-16 vietos        
 A.Mizgiris, G.Voitechovskaja        
 32       ->        
   A.Mizgiris, G.Voitechovskaja      
 17   Aivaras Maskaliūnas 
 Jovita Zinytė 
    21:5  21:6 [12']      
 A.Maskaliūnas, J.Zinytė        
 16   Daumantas Vitkauskas 
 Viktorija Afinogenova 
  21:11  21:12 [21']        
     A.Mizgiris, G.Voitechovskaja    
 9   Vaidotas Česnavičius 
 Greta Bertauskaitė 
      21:9  21:7 [13']    
 V.Česnavičius, G.Bertauskaitė        
 24   Artiom Sobol 
 Anna Semionova 
  21:4  21:6 [12']        
   V.Česnavičius, G.Bertauskaitė      
 25   Karolis Borusas 
 Alina Jonelaitytė 
    21:6  21:8 [13']      
 E.Šakalys, G.Čekauskaitė        
 8   Egidijus Šakalys 
 Gabija Čekauskaitė 
  21:7  21:4 [11']        
       A.Mizgiris, G.Voitechovskaja  
 5   Dovydas Razas 
 Justina Tvaskaitė 
        21:13  21:9 [12']  
 D.Razas, J.Tvaskaitė        
 28       ->        
   D.Razas, J.Tvaskaitė      
 21   Tadas Stankevičius 
 Erika Noreikaitė 
    21:12  21:10 [17']      
 A.Janavičius, I.Adomaitytė        
 12   Aidanas Janavičius 
 Indrė Adomaitytė 
  21:11  21:14 [15']        
     E.Slušnys, D.Kairytė    
 13   Valdas Giedraitis (J) 
 Indrė Starevičiutė 
      23:25  21:18  21:19 [35']    
 L.Zavadskis, G.Parnarauskaitė        
 20   Linas Zavadskis 
 Greta Parnarauskaitė 
  22:20  21:6 [6']        
   E.Slušnys, D.Kairytė      
 29         21:6  21:5 [9']      
 E.Slušnys, D.Kairytė        
 4   Edgaras Slušnys 
 Daina Kairytė 
  ->         1-a vieta
         A.Mizgiris, G.Voitechovskaja
 3   Tadas Šeženis 
 Oksana Jaciuk 
          21:17  21:15 [21']
 T.Šeženis, O.Jaciuk        
 30       ->        
   T.Šeženis, O.Jaciuk      
 19   Žygimantas Eismontas 
 Rūta Stulpinaitė 
    23:21  20:22  21:19 [27']      
 J.Šykovas, V.Tverskaja        
 14   Joris Šykovas 
 Viktorija Tverskaja 
  21:16  21:11 [11']        
     L.Litvinas, V.Špelverytė    
 11   Rytis Šilinga 
 Viktorija Guseva 
      16:21  21:17  21:19 [28']    
 R.Šilinga, V.Guseva        
 22   Edvardas Liubertas 
 Natalija Chavina 
  21:11  21:8 [10']        
   L.Litvinas, V.Špelverytė      
 27   Mantvydas Daunys 
 Austėja Jakšytė 
    22:20  21:8 [21']      
 L.Litvinas, V.Špelverytė        
 6   Lukas Litvinas 
 Vaida Špelverytė 
  21:2  21:4 [12']        
       R.Stapušaitis, G.Liorančaitė  
 7   Edvinas Jenkus 
 Rūta Strockytė 
        21:10  21:15 [13']  
 E.Jenkus, R.Strockytė        
 26   Vitalij Lazovskij 
 Aurelija Stankūnaitė 
  21:2  21:5 [12']        
   E.Jenkus, R.Strockytė      
 23   Viktoras Grigorjevas 
 Aušra Gandžarauskaitė 
    21:12  21:12 [17']      
 S.Šaltmeris, L.Šidlauskaitė        
 10   Saulius Šaltmeris 
 Lauryna Šidlauskaitė 
  21:6  21:6 [10']        
     R.Stapušaitis, G.Liorančaitė    
 15   Kazimieras Dauskurtas 
 Emilija Untė 
      21:10  21:18 [18']    
 K.Dauskurtas, E.Untė        
 18   Evaldas Bradūnas 
 Emilija Liočaitė 
  21:4  21:9 [12']      E.Slušnys, D.Kairytė   3-a vieta
   R.Stapušaitis, G.Liorančaitė    E.Slušnys, D.Kairytė
 31         21:9  21:12 [14']    L.Litvinas, V.Špelverytė   21:19  21:9 [15']
 R.Stapušaitis, G.Liorančaitė        
 2   Ramūnas Stapušaitis 
 Giedrė Liorančaitė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       V.Česnavičius, G.Bertauskaitė    
       D.Razas, J.Tvaskaitė  
       D.Razas, J.Tvaskaitė   20:22  21:6  21:12 [25']   5-a vieta
         D.Razas, J.Tvaskaitė
       T.Šeženis, O.Jaciuk     19:21  22:20  21:19 [29']
       E.Jenkus, R.Strockytė  
       E.Jenkus, R.Strockytė   21:18  21:16 [22']  
           
           
         V.Česnavičius, G.Bertauskaitė   7-a vieta
         T.Šeženis, O.Jaciuk
         T.Šeženis, O.Jaciuk   21:17  21:15 [17']
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Maskaliūnas, J.Zinytė      
     E.Šakalys, G.Čekauskaitė    
     E.Šakalys, G.Čekauskaitė   21:15  21:7 [18']    
       A.Janavičius, I.Adomaitytė  
     A.Janavičius, I.Adomaitytė     21:19  21:18 [21']  
     A.Janavičius, I.Adomaitytė    
     L.Zavadskis, G.Parnarauskaitė   21:14  21:10 [16']     9-a vieta
         K.Dauskurtas, E.Untė
     J.Šykovas, V.Tverskaja       18:21  21:14  21:19 [26']
     R.Šilinga, V.Guseva    
     R.Šilinga, V.Guseva   10:21  21:18  21:16 [31']    
       K.Dauskurtas, E.Untė  
     S.Šaltmeris, L.Šidlauskaitė     21:13  21:15 [19']  
     K.Dauskurtas, E.Untė    
     K.Dauskurtas, E.Untė   21:17  21:17 [15']    
           
         E.Šakalys, G.Čekauskaitė   11-a vieta
         E.Šakalys, G.Čekauskaitė
         R.Šilinga, V.Guseva   21:15  21:19 [26']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Maskaliūnas, J.Zinytė    
       L.Zavadskis, G.Parnarauskaitė  
       L.Zavadskis, G.Parnarauskaitė   21:19  21:18 [32']   13-a vieta
         S.Šaltmeris, L.Šidlauskaitė
       J.Šykovas, V.Tverskaja     21:7  16:21  21:9 [24']
       S.Šaltmeris, L.Šidlauskaitė  
       S.Šaltmeris, L.Šidlauskaitė   21:15  21:5 [17']  
           
           
         A.Maskaliūnas, J.Zinytė   15-a vieta
         J.Šykovas, V.Tverskaja
    Dėl 17-32 vietos      J.Šykovas, V.Tverskaja   21:10  21:15 [19']
         
   D.Vitkauskas, V.Afinogenova      
   D.Vitkauskas, V.Afinogenova   ->      
     D.Vitkauskas, V.Afinogenova    
   A.Sobol, A.Semionova     21:19  24:22 [20']    
   A.Sobol, A.Semionova      
   K.Borusas, A.Jonelaitytė   21:18  17:21  21:17 [29']      
       V.Giedraitis (J), I.Starevičiutė  
        21:17  21:16 [18']  
   T.Stankevičius, E.Noreikaitė      
   T.Stankevičius, E.Noreikaitė   ->      
     V.Giedraitis (J), I.Starevičiutė    
   V.Giedraitis (J), I.Starevičiutė     21:12  21:13 [18']    
   V.Giedraitis (J), I.Starevičiutė      
    ->       17-a vieta
         V.Giedraitis (J), I.Starevičiutė
          21:16  22:20 [14']
   Ž.Eismontas, R.Stulpinaitė      
   Ž.Eismontas, R.Stulpinaitė   ->      
     Ž.Eismontas, R.Stulpinaitė    
   E.Liubertas, N.Chavina     21:19  23:21 [20']    
   E.Liubertas, N.Chavina      
   M.Daunys, A.Jakšytė   21:7  21:4 [15']      
       Ž.Eismontas, R.Stulpinaitė  
   V.Lazovskij, A.Stankūnaitė       16:21  21:12  21:14 [32']  
   V.Grigorjevas, A.Gandžarauskaitė      
   V.Grigorjevas, A.Gandžarauskaitė   21:9  21:16 [18']      
     E.Bradūnas, E.Liočaitė    
   E.Bradūnas, E.Liočaitė     25:23  25:23 [29']    
   E.Bradūnas, E.Liočaitė      
    ->    D.Vitkauskas, V.Afinogenova   19-a vieta
         D.Vitkauskas, V.Afinogenova
         E.Bradūnas, E.Liočaitė   21:13  21:13 [15']
           
        Dėl 21-24 vietos    
       A.Sobol, A.Semionova    
       T.Stankevičius, E.Noreikaitė  
       T.Stankevičius, E.Noreikaitė   22:24  21:12  22:20 [32']   21-a vieta
         T.Stankevičius, E.Noreikaitė
       E.Liubertas, N.Chavina     21:14  21:18 [22']
       V.Grigorjevas, A.Gandžarauskaitė  
       V.Grigorjevas, A.Gandžarauskaitė   17:21  21:17  21:17 [25']  
           
           
         A.Sobol, A.Semionova   23-a vieta
         E.Liubertas, N.Chavina
         E.Liubertas, N.Chavina   18:21  21:18  21:18 [25']
      Dėl 25-32 vietos      
         
     K.Borusas, A.Jonelaitytė    
     K.Borusas, A.Jonelaitytė   ->    
       K.Borusas, A.Jonelaitytė  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
         K.Borusas, A.Jonelaitytė
          21:9  21:11 [15']
     M.Daunys, A.Jakšytė    
     M.Daunys, A.Jakšytė   ->    
       V.Lazovskij, A.Stankūnaitė  
     V.Lazovskij, A.Stankūnaitė     21:9  21:14 [7']  
     V.Lazovskij, A.Stankūnaitė    
      ->    
           
          27-a vieta
         M.Daunys, A.Jakšytė
         M.Daunys, A.Jakšytė   ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 95 ... 99 100 
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 13 m.) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-11-04 11:00 2006-11-05 15:00
Bastilijos sporto kompleksas, Gaurės 27, ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13 B    VV  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. A ir B grupės
2006-10-28 11:00 2006-10-29 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės
2006-10-14 11:00 2006-10-15 17:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2006
2006-10-07 12:00 2006-10-08 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV  
2006 Lietuvos atviras čempionatas
2006-09-08 14:00 2006-09-10 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2006-05-27 12:00 2006-05-28 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras "Tauragė 500"
2006-05-27 12:00 2006-05-28 11:30
Sporto komplekas "Bastilija", Gaurės g. ...
     U-15    VV    MV  
     U-15 B    VV    MV  
2006 Lietuvos sporto vilčių žaidynės
2006-05-13 11:00 2006-05-14 17:30
SK "Bastilija", Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 Vilniaus atviras jaunimo badmintono čempionatas
2006-04-29 10:00 2006-04-30 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    MV    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
     U-19 E    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.