Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2006 Lietuvos sporto vilčių žaidynės, Data: 2006-05-13, Vieta: SK "Bastilija", Tauragė  
Grupė- U-17, Vyrų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Dovydas Razas 
 Ramūnas Stapušaitis 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Razas, R.Stapušaitis      
 16       ->      
   D.Razas, R.Stapušaitis    
 9   Viktoras Grigorjevas 
 Edvardas Liubertas 
    21:7  21:8 [13']    
 Ž.Eismontas, L.Zavadskis      
 8   Žygimantas Eismontas 
 Linas Zavadskis 
  21:14  14:21  26:24 [39']      
     D.Razas, R.Stapušaitis  
 5   Kazimieras Dauskurtas 
 Vaidotas Česnavičius 
      21:9  21:11 [14']  
 K.Dauskurtas, V.Česnavičius      
 12   Tadas Šeženis 
 Rytis Šilinga 
  21:7  21:8 [18']      
   K.Dauskurtas, V.Česnavičius    
 13   Artiom Sobol 
 Joris Šykovas 
    21:13  21:9 [13']    
 L.Litvinas, E.Šakalys      
 4   Lukas Litvinas 
 Egidijus Šakalys 
  21:19  21:10 [19']       1-a vieta
       D.Razas, R.Stapušaitis
 3   Edgaras Slušnys 
 Saulius Šaltmeris 
        21:15  21:14 [18']
 E.Slušnys, S.Šaltmeris      
 14   Evaldas Bradūnas 
 Valdas Giedraitis (J) 
  21:6  21:9 [11']      
   E.Slušnys, S.Šaltmeris    
 11   Aidanas Janavičius 
 Mantvydas Daunys 
    21:15  21:11 [10']    
 A.Maskaliūnas, M.Ščelys      
 6   Aivaras Maskaliūnas 
 Marius Ščelys 
  21:8  21:9 [14']      
     A.Mizgiris, E.Jenkus  
 7   Karolis Borusas 
 Daumantas Vitkauskas 
      21:18  21:17 [18']  
 E.Jakubauskas, A.Jockus      
 10   Edvinas Jakubauskas 
 Alvydas Jockus 
  21:18  21:18 [19']      
   A.Mizgiris, E.Jenkus    
 15         21:9  21:15 [10']    
 A.Mizgiris, E.Jenkus      
 2   Aurimas Mizgiris 
 Edvinas Jenkus 
  ->    K.Dauskurtas, V.Česnavičius   3-a vieta
       E.Slušnys, S.Šaltmeris
       E.Slušnys, S.Šaltmeris   23:21  21:18 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     Ž.Eismontas, L.Zavadskis    
     Ž.Eismontas, L.Zavadskis  
     L.Litvinas, E.Šakalys   21:13  21:11 [15']   5-a vieta
       A.Maskaliūnas, M.Ščelys
     A.Maskaliūnas, M.Ščelys     15:21  21:19  21:18 [37']
     A.Maskaliūnas, M.Ščelys  
     E.Jakubauskas, A.Jockus   21:16  18:21  21:18 [28']  
         
         
       L.Litvinas, E.Šakalys   7-a vieta
       L.Litvinas, E.Šakalys
       E.Jakubauskas, A.Jockus   21:17  21:18 [14']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Grigorjevas, E.Liubertas    
   V.Grigorjevas, E.Liubertas   ->    
     V.Grigorjevas, E.Liubertas  
   T.Šeženis, R.Šilinga     21:16  22:20 [18']  
   T.Šeženis, R.Šilinga    
   A.Sobol, J.Šykovas   21:11  21:12 [11']     9-a vieta
       K.Borusas, D.Vitkauskas
   E.Bradūnas, V.Giedraitis (J)       21:15  8:21  21:17 [23']
   A.Janavičius, M.Daunys    
   A.Janavičius, M.Daunys   21:11  21:13 [20']    
     K.Borusas, D.Vitkauskas  
   K.Borusas, D.Vitkauskas     21:12  21:16 [21']  
   K.Borusas, D.Vitkauskas    
    ->    
         
       T.Šeženis, R.Šilinga   11-a vieta
       T.Šeženis, R.Šilinga
       A.Janavičius, M.Daunys   21:15  21:14 [19']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Sobol, J.Šykovas  
     A.Sobol, J.Šykovas   ->   13-a vieta
       A.Sobol, J.Šykovas
     E.Bradūnas, V.Giedraitis (J)     21:23  21:3  21:15 [28']
     E.Bradūnas, V.Giedraitis (J)  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 95 ... 99 100 
Lietuvos veteranų čempionatas
2006-12-16 11:30 2006-12-16 20:00
Kaunas
     40+    VV    VD  
     45+    VV  
     50+    VV    VD    MX  
     55+    VV  
2006 Kauno atviras jaunimo turnyras
2006-12-02 12:00 2006-12-02 20:00
Kaunas
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MX  
     U-19 E    VV    VD  
2006m. Vilniaus jaunimo GRAND PRIX
2006-11-18 12:00 2006-11-19 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 13 m.) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-11-04 11:00 2006-11-05 15:00
Bastilijos sporto kompleksas, Gaurės 27, ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13 B    VV  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. A ir B grupės
2006-10-28 11:00 2006-10-29 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės
2006-10-14 11:00 2006-10-15 17:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2006
2006-10-07 12:00 2006-10-08 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV  
2006 Lietuvos atviras čempionatas
2006-09-08 14:00 2006-09-10 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2006-05-27 12:00 2006-05-28 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras "Tauragė 500"
2006-05-27 12:00 2006-05-28 11:30
Sporto komplekas "Bastilija", Gaurės g. ...
     U-15    VV    MV  
     U-15 B    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.