Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės, Data: 2006-05-27, Vieta: Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g. 19  
Grupė- Suaug D, Moterų vienetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Daina Kairytė    Dėl 1-8 vietos      
 D.Kairytė      
 16       ->      
   D.Kairytė    
 9   Anna Kosmač      21:16  21:8    
 A.Kosmač      
 8   Ieva Linkutė    21:18  16:21  21:12      
     D.Kairytė  
 5   Greta Bertauskaitė        23:21  21:18  
 G.Bertauskaitė      
 12       ->      
   G.Čekauskaitė    
 13         21:16  21:8    
 G.Čekauskaitė      
 4   Gabija Čekauskaitė    ->       1-a vieta
       D.Kairytė
 3   Emilija Untė          21:16  21:19
 E.Untė      
 14       ->      
   E.Untė    
 11   Jekaterina Muchina      21:7  21:9    
 J.Muchina      
 6   Erika Noreikaitė    21:14  21:19      
     I.Starevičiutė  
 7   Rūta Strockytė        24:22  21:11  
 R.Strockytė      
 10   Justina Dimšaitė    21:13  21:18      
   I.Starevičiutė    
 15         17:21  21:15  21:10    
 I.Starevičiutė      
 2   Indrė Starevičiutė    ->    G.Čekauskaitė   3-a vieta
       G.Čekauskaitė
       E.Untė   21:7  21:16
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Kosmač    
     G.Bertauskaitė  
     G.Bertauskaitė   21:14  17:21  21:16   5-a vieta
       G.Bertauskaitė
     J.Muchina       B/Ž
     R.Strockytė  
     R.Strockytė   21:17  21:19  
         
         
       A.Kosmač   7-a vieta
       J.Muchina
       J.Muchina   17:21  21:19  21:11
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   I.Linkutė    
   I.Linkutė   ->    
     I.Linkutė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       I.Linkutė
        21:18  21:12
   E.Noreikaitė    
   E.Noreikaitė   ->    
     J.Dimšaitė  
   J.Dimšaitė     20:22  21:19  21:9  
   J.Dimšaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
       E.Noreikaitė
       E.Noreikaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 95 ... 106 107 
Kauno Grand Prix 2009 (3 turas)
2009-03-22 10:00 2009-03-22 14:00
Kaunas
     Mėgėjai    V    VD    MX  
     Mėgėjai B    V    MD    MX  
2009 m. Lietuvos studentų badmintono čempionatas
2009-03-21 12:00 2009-03-21 18:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
Lietuvos TOP-8
2009-03-14 11:00 2009-03-14 17:45
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2009-03-14 11:30 2009-03-14 16:00
Burių 19, Klaipėda
     U-19 C    VV    VD  
     U-19 D    MV    MD  
Kelmės taurė - 2009
2009-03-12 10:30 2009-03-12 21:00
Kelmė
     U-19 D    VV    MV  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Tauragė)
2009-03-08 10:00 2009-03-08 19:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Kretinga)
2009-03-07 10:00 2009-03-07 19:00
Kretinga
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Vilnius)
2009-03-06 10:00 2009-03-06 14:00
Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2009 (2 turas)
2009-03-01 10:00 2009-03-01 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    VV    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
     U-19    VV  
     U-19 E    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.